Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Forum PSX Extreme

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

ogqozo

Senior Member
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez ogqozo

  1. Co traci?
  2. ogqozo odpowiedział(a) na scuff temat w Nintendo 3DS
    "Prawdopodobnie wyciekła", lol. Zgadywanki. Ceny nie ma i tyle. Każdy, kto się w ogóle interesował konsolami przez ostatnie 5-10-15 lat wie, że Nintendo w jednej sprawie jest niezawodne: nic nie wycieka. W sumie dopiero teraz zauważyłem, jak bardzo spadł kurs funta. Jeśli cena 200 funtów ma oznaczać 250 euro, to w sumie nic dziwnego. Bez jaj, PSP kosztowało na starcie 200 euro a jego atrakcyjność dla klienta jest niczym w porównaniu z 3DS. Tak więc 250 to chyba ma sens. Nie wiem, jak to się przełoży przy obecnych kursach na funty, 200 to chyba w sam raz. Bardziej by mnie szokowało zamieszczone na tej samej stronie 100 funtów za JEDNĄ GRĘ, ale spoko, że to nikogo nie obchodzi.
  3. Piłka musi co? Skąd to wziąłeś?
  4. ogqozo odpowiedział(a) na rilgel temat w Rock
    Na prawdziwie dobrych ludzi zawsze można liczyć.
  5. ogqozo odpowiedział(a) na rilgel temat w Rock
    "Imagine" to piosenka Lennona, więc uznać to za "kontakt z The Beatles" to jak obmacywać kobietę z jednym cycem. Nie, to nie to samo. Sprawdź The Beatles. To jest zespół, który m.in. wymyślił muzykę, tak że są dość wpływowi.
  6. ogqozo odpowiedział(a) na miki77 temat w Archiwum
    Na sam koniec tak, ale wcześniej było przeraźliwie nudne pół godziny mdłych uśmiechów, przytulania się i ściskania sobie rąk w kościele.
  7. ogqozo odpowiedział(a) na rilgel temat w Rock
    ...bo sekunda kontaktu z Google boli? http://rs45.rapidshare.com/files/20819607/www.octaner.blogspot.com_-_Rubber_Ebbets.rar
  8. ogqozo odpowiedział(a) na miki77 temat w Archiwum
    Racja. Mój pomysł, żeby na koniec zorganizować orgię w kościele na pewno zadowoliłby więcej fanów, niż trzymanie się Jacka i Kate za rączkę w otoczeniu mdłych uśmiechów innych trupków.
  9. ogqozo odpowiedział(a) na rilgel temat w Rock
    Bo mit de bitels jest... bardziej spoczko? Zaje'bista płyta, zbliżająca się do tego, co określiłbym jako ideał muzyki.
  10. ogqozo odpowiedział(a) na malin1976 temat w Kącik Sportowy
    Ramires! Cover me!
  11. ogqozo odpowiedział(a) na tk___tk temat w Seriale
    Eee... za 10 lat będziesz dorosły. Przynajmniej tak bym stawiał, że nie zatrzymasz się zupełnie w rozwoju. Więc pewnie będzie jednak kojarzył dekadę z serialami dla dorosłych.
  12. ogqozo odpowiedział(a) na tk___tk temat w Seriale
    Czy House się kiedyś skończy? Bo nie wyobrażam sobie, jak słaby będzie ten serial, jeśli dociągnie do 10. sezonu. Aha, czekaj. Chyba mam dobre porównanie pod ręką...
  13. ogqozo odpowiedział(a) na Hela temat w Rock
    Ty nazisto... (cedzi przez zęby)
  14. ogqozo odpowiedział(a) na Cris temat w Kącik Sportowy
    Ja myślę, że zamiast reprezentacji Polski powinno się po prostu wystawiać kadrę Legii Warszawa i jej byłych wielkich talentów, wyniki na pewno byłyby lepsze. No, i na dokładkę Obraniaka, którego twój kumpel z Francji pochwalił, więc widać on też jest fantastyczną gwiazdą ligi francuskiej. W ostatnim tygodniu znowu zagrał przez ostatnie 10 minut, ale gdybym znał francuski, to na pewno bym się dowiedział, że to jest bardzo głębsze, niż się wydaje.
  15. ogqozo odpowiedział(a) na Figaro temat w Region Filmowy
    "Zagadka zbroni". Polski tytuł śmieszny, ale generalnie jest to jeden z bardziej podziwianych filmów tego typu na świecie. No i "Zodiak" Finchera - podobny do "Siedem", tylko bardziej dla dorosłych, podobnie jak tegoż "Gra". "Rzeka tajemnic". "Portret seryjnego mordercy". Może "Łowca" Michaela Manna... Może wszystkie po kolei filmy Michaela Hanekego... "Podobne do Siedem" to szeroki termin. Jeśli chodzi ci o historię to polecam powyższe, jeśli o ekspresję wizualną - jest film "Cela", jest masa brutalnych filmów francuskich i wschodnioazjatyckich, za dużo, żeby wymieniać. Można zacząć od Gaspara Noego i Takashiego Miike.
  16. ogqozo odpowiedział(a) na Butcher temat w The Pit
    Pewnie, że nie był, pojechał na Mastodona do Tajlandii, ale się nie przyzna.
  17. ogqozo odpowiedział(a) na Cris temat w Kącik Sportowy
    Dobrze wiedzieć, że nie znam francuskiego. Może faktycznie muszę się jeszcze poduczyć, wtedy wreszcie zobaczę wielką gwiazdę ligi francuskiej w kolesiu, który przez cały sezon był w Lille rezerwowym.
  18. ogqozo odpowiedział(a) na Cris temat w Kącik Sportowy
    No przecież nawet ja pamiętam, jak tu pisałeś, że każdy Francuz uważa Obraniaka za najzaje'bistszego zawodnika w historii świata i że twoi francuscy koledzy chcą się powiesić, bo Domenech nie wziął tej absolutnej gwiazdy do swojej kadry. Gazety podobno zapewniały, że ten piłkarz (który przez ostatni rok strzelił łącznie trzy gole) to "gwiazda ligi francuskiej", jedna z największych. Ty tak pisałeś, to było na tyle zabawne, że zapamiętałem.
  19. ogqozo odpowiedział(a) na malin1976 temat w Kącik Sportowy
    No jak na razie to Barcelona jest dużo silniejsza, a jeśli chodzi o transfery, to, nie wiem czy pamiętasz, kupili jednego z najlepszych piłkarzy na świecie. Tak że...
  20. ogqozo odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w The Pit
    Wiem, że wszyscy niecierpliwie na to czekacie, dlatego zamieszczam mój aktualny ranking 5 najlepszych albumów The Mastodon. 1. Crack the Skye1!! 2. Remission 3. Blood Mountain 4. Leviathan
  21. ogqozo odpowiedział(a) na rilgel temat w Rock
    Wiem, że wszyscy niecierpliwie na to czekacie, dlatego zamieszczam mój aktualny ranking 10 najlepszych albumów The Beatles. 1. Rubber Soul (UK) 2. Meet the Beatles 3. Abbey Road 4. Revolver 5. The White Album 6. Magical Mystery Tour 7. Sgt. Pepper's 8. A Hard Day's Night 9. Help! 10. Let it Be
  22. ogqozo odpowiedział(a) na z2djtkose temat w Region Filmowy
    Jak widać, wiele... Czekam, aż ktoś zacznie wyliczać "błędy" typu "Leo przez cały ten czas ani razu nie wychodzi do ubikacji" albo "film zaczyna się od sceny, która nie jest chronologicznie pierwsza". Było by tego jeszcze więcej! Ludzie są dziwni. Oczywiście, przy przeboju tej miary można założyć, że obejrzą go też ludzie, dla których do tej pory synonimem określenia "inteligentny film" był "Iron Man"... w końcu wysokobudżetowe Hollywood akcji to "pierwszy stopień" znajomości kina, a wchodzić głębiej nikt nie każe, co kto lubi.
  23. ogqozo odpowiedział(a) na waldusthecyc temat w Hardware
    Wam naprawdę się Windows wiesza przy oglądaniu filmów i puszczaniu foobara? Kurczę, czuję się szczęściarzem.
  24. ogqozo odpowiedział(a) na z2djtkose temat w Region Filmowy
    Nie wiem, co ma wspólnego "starać się znaleźć drugie dno" i to, że nie mówisz o jakiejś innej historii niż ta z filmu. Drugie dno następuje, jak rozumiem, kiedy widz wie, co się w ogóle dzieje w filmie i słucha dialogów postaci? WTF? Ariadne się nie zawahała? Przespałeś ten fragment? Arab (ARAB?!) nie wiedział? Gdzie ty to znalazłeś? Może ty na inny film poszedłeś przez przypadek?
  25. ogqozo odpowiedział(a) na scuff temat w Nintendo 3DS
    Można. Podobnie jak na innych handheldach. Blokada regionalna chyba odchodzi w zapomnienie, przez co wydaje mi się 3DS takiej mieć nie powinien. Bo niby z jakiego powodu? No nie wiem. Nintendo zapytane o ten temat mówi coś w stylu "eee, wiecie, jeszcze nad tym pracujemy... wiecie, chcemy walczyć z piractwem... tak że musicie poczekać na ogłoszenia w tej sprawie, które nadejdą niedługo". Nie brzmi to optymistycznie, jak dla mnie.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.