Treść opublikowana przez ogqozo
-
Ostatnio widziałem/widziałam...
Co traci?
-
Nintendo 3DS
"Prawdopodobnie wyciekła", lol. Zgadywanki. Ceny nie ma i tyle. Każdy, kto się w ogóle interesował konsolami przez ostatnie 5-10-15 lat wie, że Nintendo w jednej sprawie jest niezawodne: nic nie wycieka. W sumie dopiero teraz zauważyłem, jak bardzo spadł kurs funta. Jeśli cena 200 funtów ma oznaczać 250 euro, to w sumie nic dziwnego. Bez jaj, PSP kosztowało na starcie 200 euro a jego atrakcyjność dla klienta jest niczym w porównaniu z 3DS. Tak więc 250 to chyba ma sens. Nie wiem, jak to się przełoży przy obecnych kursach na funty, 200 to chyba w sam raz. Bardziej by mnie szokowało zamieszczone na tej samej stronie 100 funtów za JEDNĄ GRĘ, ale spoko, że to nikogo nie obchodzi.
-
Ekstraklasa + Puchar Polski
Piłka musi co? Skąd to wziąłeś?
-
The Beatles
Na prawdziwie dobrych ludzi zawsze można liczyć.
-
The Beatles
"Imagine" to piosenka Lennona, więc uznać to za "kontakt z The Beatles" to jak obmacywać kobietę z jednym cycem. Nie, to nie to samo. Sprawdź The Beatles. To jest zespół, który m.in. wymyślił muzykę, tak że są dość wpływowi.
-
Lost sezon 6 [spoilery]
Na sam koniec tak, ale wcześniej było przeraźliwie nudne pół godziny mdłych uśmiechów, przytulania się i ściskania sobie rąk w kościele.
-
The Beatles
...bo sekunda kontaktu z Google boli? http://rs45.rapidshare.com/files/20819607/www.octaner.blogspot.com_-_Rubber_Ebbets.rar
-
Lost sezon 6 [spoilery]
Racja. Mój pomysł, żeby na koniec zorganizować orgię w kościele na pewno zadowoliłby więcej fanów, niż trzymanie się Jacka i Kate za rączkę w otoczeniu mdłych uśmiechów innych trupków.
-
The Beatles
Bo mit de bitels jest... bardziej spoczko? Zaje'bista płyta, zbliżająca się do tego, co określiłbym jako ideał muzyki.
-
TRANSFERY
Ramires! Cover me!
-
Ogólne rozważania serialowe
Eee... za 10 lat będziesz dorosły. Przynajmniej tak bym stawiał, że nie zatrzymasz się zupełnie w rozwoju. Więc pewnie będzie jednak kojarzył dekadę z serialami dla dorosłych.
-
Ogólne rozważania serialowe
Czy House się kiedyś skończy? Bo nie wyobrażam sobie, jak słaby będzie ten serial, jeśli dociągnie do 10. sezonu. Aha, czekaj. Chyba mam dobre porównanie pod ręką...
-
System Of A Down
Ty nazisto... (cedzi przez zęby)
-
Reprezentacja Polski
Ja myślę, że zamiast reprezentacji Polski powinno się po prostu wystawiać kadrę Legii Warszawa i jej byłych wielkich talentów, wyniki na pewno byłyby lepsze. No, i na dokładkę Obraniaka, którego twój kumpel z Francji pochwalił, więc widać on też jest fantastyczną gwiazdą ligi francuskiej. W ostatnim tygodniu znowu zagrał przez ostatnie 10 minut, ale gdybym znał francuski, to na pewno bym się dowiedział, że to jest bardzo głębsze, niż się wydaje.
-
Poleć coś w stylu...
"Zagadka zbroni". Polski tytuł śmieszny, ale generalnie jest to jeden z bardziej podziwianych filmów tego typu na świecie. No i "Zodiak" Finchera - podobny do "Siedem", tylko bardziej dla dorosłych, podobnie jak tegoż "Gra". "Rzeka tajemnic". "Portret seryjnego mordercy". Może "Łowca" Michaela Manna... Może wszystkie po kolei filmy Michaela Hanekego... "Podobne do Siedem" to szeroki termin. Jeśli chodzi ci o historię to polecam powyższe, jeśli o ekspresję wizualną - jest film "Cela", jest masa brutalnych filmów francuskich i wschodnioazjatyckich, za dużo, żeby wymieniać. Można zacząć od Gaspara Noego i Takashiego Miike.
-
Fear Factory
Pewnie, że nie był, pojechał na Mastodona do Tajlandii, ale się nie przyzna.
-
Reprezentacja Polski
Dobrze wiedzieć, że nie znam francuskiego. Może faktycznie muszę się jeszcze poduczyć, wtedy wreszcie zobaczę wielką gwiazdę ligi francuskiej w kolesiu, który przez cały sezon był w Lille rezerwowym.
-
Reprezentacja Polski
No przecież nawet ja pamiętam, jak tu pisałeś, że każdy Francuz uważa Obraniaka za najzaje'bistszego zawodnika w historii świata i że twoi francuscy koledzy chcą się powiesić, bo Domenech nie wziął tej absolutnej gwiazdy do swojej kadry. Gazety podobno zapewniały, że ten piłkarz (który przez ostatni rok strzelił łącznie trzy gole) to "gwiazda ligi francuskiej", jedna z największych. Ty tak pisałeś, to było na tyle zabawne, że zapamiętałem.
-
TRANSFERY
No jak na razie to Barcelona jest dużo silniejsza, a jeśli chodzi o transfery, to, nie wiem czy pamiętasz, kupili jednego z najlepszych piłkarzy na świecie. Tak że...
- Mastodon
-
The Beatles
Wiem, że wszyscy niecierpliwie na to czekacie, dlatego zamieszczam mój aktualny ranking 10 najlepszych albumów The Beatles. 1. Rubber Soul (UK) 2. Meet the Beatles 3. Abbey Road 4. Revolver 5. The White Album 6. Magical Mystery Tour 7. Sgt. Pepper's 8. A Hard Day's Night 9. Help! 10. Let it Be
-
Inception
Jak widać, wiele... Czekam, aż ktoś zacznie wyliczać "błędy" typu "Leo przez cały ten czas ani razu nie wychodzi do ubikacji" albo "film zaczyna się od sceny, która nie jest chronologicznie pierwsza". Było by tego jeszcze więcej! Ludzie są dziwni. Oczywiście, przy przeboju tej miary można założyć, że obejrzą go też ludzie, dla których do tej pory synonimem określenia "inteligentny film" był "Iron Man"... w końcu wysokobudżetowe Hollywood akcji to "pierwszy stopień" znajomości kina, a wchodzić głębiej nikt nie każe, co kto lubi.
-
japko
Wam naprawdę się Windows wiesza przy oglądaniu filmów i puszczaniu foobara? Kurczę, czuję się szczęściarzem.
-
Inception
Nie wiem, co ma wspólnego "starać się znaleźć drugie dno" i to, że nie mówisz o jakiejś innej historii niż ta z filmu. Drugie dno następuje, jak rozumiem, kiedy widz wie, co się w ogóle dzieje w filmie i słucha dialogów postaci? WTF? Ariadne się nie zawahała? Przespałeś ten fragment? Arab (ARAB?!) nie wiedział? Gdzie ty to znalazłeś? Może ty na inny film poszedłeś przez przypadek?
-
Nintendo 3DS
Można. Podobnie jak na innych handheldach. Blokada regionalna chyba odchodzi w zapomnienie, przez co wydaje mi się 3DS takiej mieć nie powinien. Bo niby z jakiego powodu? No nie wiem. Nintendo zapytane o ten temat mówi coś w stylu "eee, wiecie, jeszcze nad tym pracujemy... wiecie, chcemy walczyć z piractwem... tak że musicie poczekać na ogłoszenia w tej sprawie, które nadejdą niedługo". Nie brzmi to optymistycznie, jak dla mnie.