Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Forum PSX Extreme

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

ogqozo

Senior Member
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez ogqozo

  1. ogqozo odpowiedział(a) na ogqozo temat w UNDERGROUND
    Nie przechodzą. Wojciech Jaruzelski 13 Irena Kwiatkowska 15 Witold Pyrkosz 1 Zygmunt Bauman 2 Andrzej Wajda 9 Tadeusz Różewicz 3 Nina Andrycz 12 John Forsythe 8 Jimmy Carter 10 Nelson Mandela 5 Kirk Douglas 11 Dennis Hopper 14 Mick Jagger x Keith Richards 7 Clint Eastwood 4 Joker: Barack Obama 6
  2. ogqozo odpowiedział(a) na ogqozo temat w UNDERGROUND
    Mam nadzieję, że wszyscy wiedzą, żeby więcej punktów dawać tym zawodnikom, którzy wg nich mają większe szanse na zgon, a mniej tym, co mają mniejsze.
  3. ogqozo odpowiedział(a) na ogqozo temat w Rock
    Gdzieś tam wyciekł pobieralny z iTunes singiel "Mind Eraser, No Chaser". http://www.megaupload.com/?d=XO88RWVP Niby słabe, ale zostaje w głowie. Tyle że, jak większość piosenek tego zespołu, byłoby lepsze, gdyby było nieco krótsze. Wersja AAC brzmi chyba nieco lepiej, niż to MP3, ale nie wiem, co z nią zrobiłem. W ogóle jak ktoś ma iTunes, to może sobie ściągnąć obie singlowe piosenki za darmo. No ale trzeba używać tego cholernego applowskiego programu, to ja już wolę tradycyjne rapidowe kradnięcie.
  4. ogqozo odpowiedział(a) na ogqozo temat w UNDERGROUND
    Dodałem dwójkę uczestników, z Polski i ze Świata. Razem z Jokerem powinni zapewnić wystarczającą ilość atrakcji w tej edycji.
  5. ogqozo opublikował(a) temat w UNDERGROUND
    Jest dobra okazja, więc pora wyjść naprzeciw oczekiwaniom tłumu. Grajmy, póki Tusk nie zakaże internetowego hazardu. Zasady są takie jak zawsze. Każdemu z zawodników przydzielamy od jednego do piętnastu punktów. Gdy kandydat zejdzie, punkty doliczają się na nasze konto. Uwaga! Każdemu z forumowiczów, oprócz podstawowej czternastki, przysługuje jeden Joker, za którego dostaje się podwójną liczbę punktów. Joker musi być znaną postacią, a cała reszta to już kwestia waszej fantazji. Papież, Obama, Dalajlama... kogo wolicie. Tytuł Jokera jest sponsorowany przez Heatha Ledgera. Tegoroczni kandydaci: Wojciech Jaruzelski (86 lat) - od 30 lat miliony Polaków życzą mu śmierci. Modlitwy kiedyś muszą zostać wysłuchane. Irena Kwiatkowska (97 lat) - urodziła się w Warszawie. Przeżyła tam Imperium Rosyjskie, II RP, dwie wojny, PRL... Weteranka w tej grze. Jej atuty to charyzma i doświadczenie, ale kondycha może nawalić w każdej chwili. Witold Pyrkosz (83 lata) - Lucjan Mostowiak towarzyszy nam przy kolacji każdego dnia. Co poczniemy, gdy go zabraknie? Zygmunt Bauman (85 lat) - za Lukaszem: "Zle czasy nadeszly dla polskiej mysli filozoficznej. Zszedl Kolakowski i Skarga. Brakuje jeszcze jego aby domknac rok 2009. Rok urodzenia 1924. To chyba wszystko mowi." Andrzej Wajda (83 lata) - podobno kiedy dostaje się honorowego Oscara, to znak, że pora umierać. Andrzej ciągle się trzyma, ale od jakiegoś czasu powtarza, że "to prawdopodobnie mój ostatni film", zapewniając o swojej wysokiej formie. Czy dobre chęci przełożą się na wynik? Tadeusz Różewicz (88 lat) - wybitny poeta i udręczenie licealistów. Mieszka we Wrocławiu. Kilka tygodni obchodził urodziny. Kolejny pewniak. Nina Andrycz (94 lata) - jest stara. Powinna zapewnić płynność w grze. John Forsythe (91 lat) - po prostu Blake Carrington. Jimmy Carter (85 lat) - Bush senior w poprzedniej edycji zawiódł, więc być może zbawi nas lewica. Dostał kilka lat temu pokojowego Nobla. Sportowiec. Nelson Mandela (91 lat) - jeszcze jeden pokojowy Noblista. Clint Eastwood kręci o nim teraz film. Skoro nawet Heath Ledger użył śmierci jako chwytu marketingowego, to on może tym bardziej. Kirk Douglas (92 lata) - kiedy Polska walczyła z Anglią na Wembley, on już był stary. Zamiast pojeździć na rowerku, woli prowadzić bloga na MySpace. Kolejny powód, by kipnął, bo MySpace jest chu'jowy. Dennis Hopper (73 lata) - uczestniczył w poprzednich edycjach, ciesząc się uznaniem graczy. Kilka dni temu na jaw wyszła wiadomość o jego raku prostaty. Czarny koń w gronie seniorów. Mick Jagger x Keith Richards (66/65) - zakład z podpórką. Kopnięcie w kalendarz choć jednego z założycieli Rolling Stones będzie premiowane pełną ilością punktów. Przez całe życie palą, piją, ćpają i rozmawiają z Szatanem, ciągle męcząc fanów nowymi, beznadziejnymi płytami. Robota dla assassina. Clint Eastwood (79 lat) - kręci film o Mandeli. Może wykitują razem, Oscary powinny się wtedy posypać. Zapraszam do zabawy - układania własnych tabel i typowania Jokera. Swoje typy przedstawię jutro. Przypominam, że własnoręczne zabijanie kandydatów będzie karane minusowymi dwudziestoma punktami. Możecie wylać tę herbatkę z arszenikiem, którą nieśliście Witoldowi.
  6. ogqozo odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Kącik Sportowy
    Warszawa - regularny polski lider w dziedzinie wieśniactwa i debilizmu.
  7. Ostatnio byłem w Bezsenności na Butthole Surfers. To wtedy, co ochrona przerwała koncert z powodu rozpie'rdolu. Ogólnie lokal jest beznadziejny, zarówno na co dzień, jak i "od święta" (koncerty). Nienawidzę tego miejsca, co jest o tyle żalowe, że pociągające dziewczęta zazwyczaj lubią tam bywać.
  8. ogqozo odpowiedział(a) na Obsolete temat w Alternatywa
    Ej no, bez jaj, prosiłem o dobrą jakość. Znaczy, coś więcej niż 128. Takie to ja sobie sam mogę znaleźć.
  9. ogqozo odpowiedział(a) na Obsolete temat w Alternatywa
    No chyba, że będziesz tak miły i mi od razu wrzucisz na rapida w dobrej jakości.
  10. ogqozo odpowiedział(a) na Obsolete temat w Alternatywa
    Last mówi, że są podobni do Crass, a ich późniejsze albumy nagrywał Steve Albini. Oj, zapoznam się.
  11. ogqozo odpowiedział(a) na Obsolete temat w Alternatywa
    Znam tę płytę. (ironia)
  12. ogqozo odpowiedział(a) na ogqozo temat w The Pit
    Zamieszczam ich nową płytkę, "Blue Record". Moim zdaniem najlepsza, ale to kwestia bardzo subiektywna. http://rapidshare.com/files/295046294/B-BR-VBR.rar
  13. ogqozo opublikował(a) temat w The Pit
    Odniosłem wrażenie, że wszyscy w Underze słuchają Baroness i że nie ma o nich tematu. No to zakładam. Jest to zespół inspirujący się Neurosis, podobny nieco do Mastodona, Isis czy Torche. Charakteryzują ich ładne okładki płyt. Co o nich sądzicie? IMO są wpytkę.
  14. NBA

    ogqozo odpowiedział(a) na Kame temat w Kącik Sportowy
    Celtics jak na razie dominują. Z wielkiej piątki kandydatów Boston i Orlando rozjeżdżają rywali, imponując szerokością składu i zorganizowaniem gry. Spurs i Lakers mieli po jednym dobrym meczu i jednym słabym. Cavs z kolei wyglądają fatalnie (jak na zespół, który miałby walczyć o mistrzostwo). Ale to dopiero pierwsze mecze. Ogólnie sezon jak na razie nie zawodzi i jest megaciekawy. Duża ilość transferów przyczyniła się do wielkiego zastrzyku świeżości w drużynach. Objawiają się nowe talenty, rookies też się kilku ciekawych trafiło. Fajno, fajno.
  15. ogqozo odpowiedział(a) na Grabol temat w Kącik Sportowy
    Barca zremisowała, więc ma teraz tylko 1 pkt przewagi. Kolejnego gola strzelił Keita (niesamowity sezon), ale w ostatniej akcji, kiedy wydawało się, że sprawa przesądzona, piłka jakoś tak poleciała, że Pique jakoś tak ją wybił, że aż samobója strzelił. Ogólnie Barca miała przewagę, no ale sam fakt takiego wyniku sugeruje, że być może oni też są tylko ludźmi i da się ich pokonać.
  16. ogqozo odpowiedział(a) na STRETCH temat w PSP
    Widziałem ostatnio Half-minute Hero a.k.a. "jedyna ciekawa gra na PSP". Całkiem spoczko. W sumie to niewiele się tam dzieje, ale tempo akcji jest rekordowe. No ale jednak trochę zawód, gra miała być powalająca, a nie jest, jest po prostu ciekawa.
  17. ogqozo odpowiedział(a) na Grabol temat w Kącik Sportowy
    W ogóle to Jeleń nieźle ciśnie, pół godziny meczu i już ma dwie bramki. Wiem, że Auxerre nie gra w Primera Division, no ale nie wiedziałem, gdzie to napisać.
  18. ogqozo odpowiedział(a) na Grabol temat w Kącik Sportowy
    Obso jak zwykle błysnął nosem proroka.
  19. ogqozo odpowiedział(a) na ogqozo temat w Rock
    Jeszcze jeden fragmencik utworu. A do niemieckiej premiery niecałe dwa tygodnie. No dawać, Szwaby, kradnijcie z tłoczni czy tam z samolotów.
  20. ogqozo odpowiedział(a) na Scorp1on temat w Software
    Na pewno są od tego dodatki. Favicon Picker się chyba nazywa jeden, czy jakoś tak.
  21. ogqozo odpowiedział(a) na Cris temat w Kącik Sportowy
    Sytuacja A: Przyjeżdżasz do Francji, gdy masz cztery lata. Dostajesz, oczywiście, francuskie obywatelstwo. Jesteś po prostu Francuzem. Potem zaczynasz grać w piłkę we Francji. Sytuacja B: Spędzasz całe życie w Brazylii. Wyjeżdżasz do Europy grać w piłkę, czyli po prostu do pracy. Spędzasz sezon w Hiszpanii. Później trafiasz do Polski. Po jednym sezonie gry zaczynają się pogłoski, że mógłbyś być Polakiem. Po dwóch latach w Polsce selekcjoner oficjalnie stosuje prośbę. Normalnie trzeba czekać 5 lat, zaliczyć trudny test ("wymień wszystkich królów z dynastii Piastów"), ale skoro prezydent zrobi dla ciebie wyjątek, to czemu nie. Co prawda znasz po polsku kilkanaście słów, ale jeśli proszą? Po ustabilizowaniu swojej pozycji w kadrze Polski wyjeżdżasz z kraju - wątpliwe, byś kiedykolwiek wrócił. Naprawdę nie widzisz różnicy? Jesteś mistrzem.
  22. ogqozo odpowiedział(a) na Grabol temat w Kącik Sportowy
    No wiadomo. Ja jestem całkiem przekonany, że Pellegrini jeszcze popracuje co najmniej ze dwa mecze.
  23. ogqozo odpowiedział(a) na Killabien temat w Nintendo DS
    Nie no, w 10 min. to ci może nie naliczy. Ale i tak jest dużo szybsze od Shutdown. Ilość jest losowa, więc różnie bywa, ale jak zostawisz konsolę na kilka godzin, to powinieneś zarobić kilkaset punktów.
  24. ogqozo odpowiedział(a) na Killabien temat w Nintendo DS
    Włączasz w menu opcję "Mingle" i zamykasz konsolkę. Proste. Jest to metoda szybsza niż Shutdown, no ale ma tę wadę, że trzeba uważać na baterię.
  25. ogqozo odpowiedział(a) na Grabol temat w Kącik Sportowy
    Dzisiaj w sieci, na Wiki itp., czytałem sobie informacje o kolejnych trenerach Realu Madryt i w ogóle o historii tego klubu w XXI wieku. Polecam, przezabawna sprawa. Przykładowo, Del Bosque zdobył 8 tytułów w niecałe 4 lata, po czym go wywalono, bo... "bo tak". Od tego momentu następuje komiczna karuzela, w której nikt nie utrzymuje się dłużej niż rok. Niby wszyscy to wiemy, ale jak się patrzy na tak regularny idiotyzm zarządu klubu, to się w głowie nie mieści. Rozumiem, że zakupy gwiazd są dyktowane nie tylko względami sportowymi, ale i dbałością o marketing, ale co oni mają z zatrudniania kolejnych trenerów, to nie wiem.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.