Treść opublikowana przez ogqozo
-
japko
Nie ma czegoś takiego jak "komputer do gier", bo po prostu ani na Windowsa, ani na Maca nie wychodzą gry wiele ciekawsze od pasjansa. Jeśli ktoś kupuje komputer do gier, to znaczy tylko tyle, że ma za dużo kasy i wolnego czasu. A do czego poza grami potrzebna lepsza karta graficzna?
-
Linki do szatanowej muzyki
Amon Amarth - Twilight of the Thunder God http://rapidshare.com/files/145410335/TwilightOfTheThunderGod.rar ://http://rapidshare.com/files/1454103...ThunderGod.rar Hasło: 12345. Jak kogoś nie przeraża okładka ani klip, to niech atakuje. Premiera była dzisiaj w Szwecji. Wklejam linka głównie dlatego, że ten zespół będzie grał na tej europejskiej trasie z Mastodonem, Slayerem i Trivium. Są melodyjni i infantylni jak (pipi), ale na czwartego się nadadzą. A już niedługo premiera nowego Trivium, potem Slayer, aż wreszcie w styczniu nowy Mastodon. Będzie srogo.
-
Wygraj lige mistrzow
Najwięcej punktów na razie zgarnął piłkarz za 3 mln. Ciekawe, o ile zwiększy się w następnej kolejce ilość kupowanych piłkarzy CR Cluj. Stawiam, że jakieś 40 000%. A Schuster gnojek chce wystawić na BATE Borysów rezerwowy skład. Nieładnie, bo nie wystawi mojego kapitana.
-
Wygraj lige mistrzow
Ekhem. Ktoś tutaj ma Aguero na kapitana. Na razie nie jest tak źle, brak punktów Baptisty i Diego nic nie znaczy, nie ma nigdy tak, żeby wszystko wychodziło. Zobaczymy, jak jutro Celtic i Real. Liczę, że Higuain coś ustrzeli, bo jest w formie. Jeszcze mam szanse na dobrą pozycję.
-
Metallica
Fakt faktem, że brzmienie płyty ssie - a jeśli ktoś nie siedzi w montażu dźwięku, to ten artykuł prosto tlumaczy, na czym mniej więcej polega jego posysalność. Oczywiście to nie takie proste, no ale generalnie widać zasadę, jaką stosuje się w radiu i w MTV. Ja aż tak na to nie cierpię, bo mam mocno poprzerabiany equalizer, ale i tak różnica jest spora. Słucham na YouTube tej wersji z Guitar Hero i faktycznie jakby nieco lepsza, choć wiadomo - to YouTube, więc trudno wyrokować.
-
Champions League
To niewiarygodne, co się dzieje na stadionie w Rzymie. Wiem, że w sumie wielu to przewidywało i śmiało się, ale to raczej były żarty niż faktycznie wiara, że coś takiego może być. A jest. Werder się męczy, co zadziwia, natomiast Atletico jest w doskonałej formie i być może znowu będziemy oglądać w tym sezonie dominację zespołów hiszpańskich.
-
Wygraj lige mistrzow
Aguero strzelił gola, a ja go wywaliłem przed chwilą ze składu na Julio Baptistę. Ech.
-
Wygraj lige mistrzow
Aha. A Drogba podobno też kontuzjowany. Tak piszą na stronie WLM.
-
Wygraj lige mistrzow
No, wpadłem na to, żeby założyć inny. Ale jest napis "wpisz kod z SMS-a", więc założyłem sobie drugie konto na gazeta.pl;]. Ogółem skład nieco podobny do mojego, mam nadzieję, że Naylor zagra, bo tylko na niego mi starczyło kasy z Celticu. Nie chce mi się zmieniać połowy drużyny za każdym razem, a Celtic na bank będzie tracił na wyjeździe po 3 gole. Nie będę na tą zabawę wydawał kasy. Mam innych piłkarzy Realu, Romy i Szwabów, ale podobnie.
-
Wygraj lige mistrzow
Coś mi się spieprzyło. Sprzedałem piłkarza, żeby kupić innego, ale... nie oddało mi kasy. Teraz mam lukę w składzie i nie mogę nikogo kupić na to miejsce, bo nie mam kasy. Jeszcze mnie do gry nie dopuszczą przez to gnojki.
-
True Blood
Ktoś ma namiary na angielskie napisy do drugiego odcinka, tego już "oficjalnego"? Same czeskie znajduję, a na tej francuskiej stronie tylko 1. odcinekX|.
-
Ostatnio widziałem/widziałam...
Piękny umysł.
- Metallica
-
Ostatnio widziałem/widziałam...
No bo taka prawda.
-
Ostatnio widziałem/widziałam...
Wolę późniejsze filmy Van Santa. Ten to jego najbardziej komercyjne, hollywoodzkie dzieło. Ble.
-
zyciowa rola
IMO zdecydowanie "Truman Show".
-
Wygraj lige mistrzow
No to problem, bo właśnie Juan i Doni mieli być w mojej 11. Chyba wezmę Boruca ostatecznie. Tańszy od gigantów i na tą kolejkę dobrze rokuje, a później zobaczymy.
-
Linki do szatanowej muzyki
Nie mieszaj do tego wspaniałego gatunku, jakim jest punk. Jeśli chodzi o zespoły grające muzykę podobną, to ja bym wymienił raczej Trivium, Hatchet, Testament, czy choćby Slayera i Megadeth. Gojira to coś znacznie bardziej kompleksowego, dla mnie dostarcza po prostu innych emocji. Więc nie porównuję z Metą.
-
Wygraj lige mistrzow
Połowę składu dałem na pałę, bez patrzenia na formę i obecność w składzie. Mam nadzieję, że jutro nie ma żadnego meczu w Rosji i zdążę nieco poprawić skład.
-
poszukuje...
Ranheim - Rock & Science Skąd to wziąć?!
-
Wygraj lige mistrzow
Założyłem ligę dla forumowiczów, kod: 139687964.
-
Wygraj lige mistrzow
To wydziel temat. Zawodnicy w sumie tak samo kosztują. Piłkarze Interu są zaskakująco tani, po 10 mln, ale kto wie - oni w sumie zawsze zawodzą. Ten Edu to jakaś podróbka, nawet nie pamiętam, dlaczego go wziąłem i z jakiego jest klubu;]. No i nie mam żadnej megagwiazdy, typu Cristiano, Lampard Van Nisterlooy albo Gerrard, wszyscy najwyżej za 15 mln. Pytanie, czy to dobre, bo rok temu takowi piłkarze z reguły świetnie punktowali.
-
Dragon Quest IV remake
http://www.mobygames.com/game/playstation/...eShotId,122325/ http://www.gamekyo.com/Webmasters/Images/6...0948_10_big.jpg Wygląda jakby inaczej, no ale... nawet nie wiedziałem o tym wydaniu o na PSX-a. A poza tym, to z Dragon Questa lubiłem tylko V i VI. To są genialne rzeczy! A do "czwórki" się nigdy nie przekonałem.
-
Wygraj lige mistrzow
Przypominam, że za 2 dni startuje Liga Mistrzów. Ja gram. Na razie mój skład jest taki: Van der Sar - Maicon, Maxwell, Daniel Alves, Edu - Van der Vaart, Diego, Nakamura - Higuain, Walcott, Arszawin Ale jeszcze pewnie sporo pozmieniam, bo niezbyt mi się podoba. Kilku piłkarzy wziąłem specjalnie na tę kolejkę (z Realu, Werderu, Celticu), inni to inwestycja na 6 kolejek. Zobaczymy.
-
Linki do szatanowej muzyki
Ale co ty porównujesz, to różny rodzaj muzyki. Może jeszcze niech ktoś porównuje Gojirę z Robertem Johnsonem, i stwierdza obiektywnie, które lepsze. Nie jestem fanem Mety, tak poza tym, ale lubię ich posłuchać. Metallica to fajne riffy. W pewnym sensie można to nazwać popem nawet, bo status złotej płyty na długo przed premierą mówi sam za siebie. Gojira to metal napierdalany, w stylu Mastodona albo Meshuggah. Dla mnie są nieco poniżej Mastodona, nie mają aż tak dobrych riffów, ani aż tak dobrego perkusisty, z takimi trampkami. Poza tym są nieco bardziej monotonni.