Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Forum PSX Extreme

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

ogqozo

Senior Member
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez ogqozo

  1. ogqozo odpowiedział(a) na waldusthecyc temat w Hardware
    Nie ma czegoś takiego jak "komputer do gier", bo po prostu ani na Windowsa, ani na Maca nie wychodzą gry wiele ciekawsze od pasjansa. Jeśli ktoś kupuje komputer do gier, to znaczy tylko tyle, że ma za dużo kasy i wolnego czasu. A do czego poza grami potrzebna lepsza karta graficzna?
  2. ogqozo odpowiedział(a) na Totamten temat w The Pit
    Amon Amarth - Twilight of the Thunder God http://rapidshare.com/files/145410335/TwilightOfTheThunderGod.rar ://http://rapidshare.com/files/1454103...ThunderGod.rar Hasło: 12345. Jak kogoś nie przeraża okładka ani klip, to niech atakuje. Premiera była dzisiaj w Szwecji. Wklejam linka głównie dlatego, że ten zespół będzie grał na tej europejskiej trasie z Mastodonem, Slayerem i Trivium. Są melodyjni i infantylni jak (pipi), ale na czwartego się nadadzą. A już niedługo premiera nowego Trivium, potem Slayer, aż wreszcie w styczniu nowy Mastodon. Będzie srogo.
  3. ogqozo odpowiedział(a) na ogqozo temat w Gry Sportowe
    Najwięcej punktów na razie zgarnął piłkarz za 3 mln. Ciekawe, o ile zwiększy się w następnej kolejce ilość kupowanych piłkarzy CR Cluj. Stawiam, że jakieś 40 000%. A Schuster gnojek chce wystawić na BATE Borysów rezerwowy skład. Nieładnie, bo nie wystawi mojego kapitana.
  4. ogqozo odpowiedział(a) na ogqozo temat w Gry Sportowe
    Ekhem. Ktoś tutaj ma Aguero na kapitana. Na razie nie jest tak źle, brak punktów Baptisty i Diego nic nie znaczy, nie ma nigdy tak, żeby wszystko wychodziło. Zobaczymy, jak jutro Celtic i Real. Liczę, że Higuain coś ustrzeli, bo jest w formie. Jeszcze mam szanse na dobrą pozycję.
  5. ogqozo odpowiedział(a) na Obsolete temat w Rock
    Fakt faktem, że brzmienie płyty ssie - a jeśli ktoś nie siedzi w montażu dźwięku, to ten artykuł prosto tlumaczy, na czym mniej więcej polega jego posysalność. Oczywiście to nie takie proste, no ale generalnie widać zasadę, jaką stosuje się w radiu i w MTV. Ja aż tak na to nie cierpię, bo mam mocno poprzerabiany equalizer, ale i tak różnica jest spora. Słucham na YouTube tej wersji z Guitar Hero i faktycznie jakby nieco lepsza, choć wiadomo - to YouTube, więc trudno wyrokować.
  6. ogqozo odpowiedział(a) na Cris temat w Kącik Sportowy
    To niewiarygodne, co się dzieje na stadionie w Rzymie. Wiem, że w sumie wielu to przewidywało i śmiało się, ale to raczej były żarty niż faktycznie wiara, że coś takiego może być. A jest. Werder się męczy, co zadziwia, natomiast Atletico jest w doskonałej formie i być może znowu będziemy oglądać w tym sezonie dominację zespołów hiszpańskich.
  7. ogqozo odpowiedział(a) na ogqozo temat w Gry Sportowe
    Aguero strzelił gola, a ja go wywaliłem przed chwilą ze składu na Julio Baptistę. Ech.
  8. ogqozo odpowiedział(a) na ogqozo temat w Gry Sportowe
    Aha. A Drogba podobno też kontuzjowany. Tak piszą na stronie WLM.
  9. ogqozo odpowiedział(a) na ogqozo temat w Gry Sportowe
    No, wpadłem na to, żeby założyć inny. Ale jest napis "wpisz kod z SMS-a", więc założyłem sobie drugie konto na gazeta.pl;]. Ogółem skład nieco podobny do mojego, mam nadzieję, że Naylor zagra, bo tylko na niego mi starczyło kasy z Celticu. Nie chce mi się zmieniać połowy drużyny za każdym razem, a Celtic na bank będzie tracił na wyjeździe po 3 gole. Nie będę na tą zabawę wydawał kasy. Mam innych piłkarzy Realu, Romy i Szwabów, ale podobnie.
  10. ogqozo odpowiedział(a) na ogqozo temat w Gry Sportowe
    Coś mi się spieprzyło. Sprzedałem piłkarza, żeby kupić innego, ale... nie oddało mi kasy. Teraz mam lukę w składzie i nie mogę nikogo kupić na to miejsce, bo nie mam kasy. Jeszcze mnie do gry nie dopuszczą przez to gnojki.
  11. ogqozo odpowiedział(a) na Hela temat w Seriale
    Ktoś ma namiary na angielskie napisy do drugiego odcinka, tego już "oficjalnego"? Same czeskie znajduję, a na tej francuskiej stronie tylko 1. odcinekX|.
  12. Piękny umysł.
  13. ogqozo odpowiedział(a) na Obsolete temat w Rock
    Za 6 dyszek jest książeczka z coolerskim motywem trumny wyciętej w papierze. I w zasadzie tyle, bez innych bonusów. Po prostu normalne wydanie CD.
  14. No bo taka prawda.
  15. Wolę późniejsze filmy Van Santa. Ten to jego najbardziej komercyjne, hollywoodzkie dzieło. Ble.
  16. ogqozo odpowiedział(a) na STRETCH temat w Region Filmowy
    IMO zdecydowanie "Truman Show".
  17. ogqozo odpowiedział(a) na ogqozo temat w Gry Sportowe
    No to problem, bo właśnie Juan i Doni mieli być w mojej 11. Chyba wezmę Boruca ostatecznie. Tańszy od gigantów i na tą kolejkę dobrze rokuje, a później zobaczymy.
  18. ogqozo odpowiedział(a) na Totamten temat w The Pit
    Nie mieszaj do tego wspaniałego gatunku, jakim jest punk. Jeśli chodzi o zespoły grające muzykę podobną, to ja bym wymienił raczej Trivium, Hatchet, Testament, czy choćby Slayera i Megadeth. Gojira to coś znacznie bardziej kompleksowego, dla mnie dostarcza po prostu innych emocji. Więc nie porównuję z Metą.
  19. ogqozo odpowiedział(a) na ogqozo temat w Gry Sportowe
    Połowę składu dałem na pałę, bez patrzenia na formę i obecność w składzie. Mam nadzieję, że jutro nie ma żadnego meczu w Rosji i zdążę nieco poprawić skład.
  20. ogqozo odpowiedział(a) na Diabeu temat w UNDERGROUND
    Ranheim - Rock & Science Skąd to wziąć?!
  21. ogqozo odpowiedział(a) na ogqozo temat w Gry Sportowe
    Założyłem ligę dla forumowiczów, kod: 139687964.
  22. ogqozo odpowiedział(a) na ogqozo temat w Gry Sportowe
    To wydziel temat. Zawodnicy w sumie tak samo kosztują. Piłkarze Interu są zaskakująco tani, po 10 mln, ale kto wie - oni w sumie zawsze zawodzą. Ten Edu to jakaś podróbka, nawet nie pamiętam, dlaczego go wziąłem i z jakiego jest klubu;]. No i nie mam żadnej megagwiazdy, typu Cristiano, Lampard Van Nisterlooy albo Gerrard, wszyscy najwyżej za 15 mln. Pytanie, czy to dobre, bo rok temu takowi piłkarze z reguły świetnie punktowali.
  23. ogqozo odpowiedział(a) na Soban temat w Nintendo DS
    http://www.mobygames.com/game/playstation/...eShotId,122325/ http://www.gamekyo.com/Webmasters/Images/6...0948_10_big.jpg Wygląda jakby inaczej, no ale... nawet nie wiedziałem o tym wydaniu o na PSX-a. A poza tym, to z Dragon Questa lubiłem tylko V i VI. To są genialne rzeczy! A do "czwórki" się nigdy nie przekonałem.
  24. ogqozo opublikował(a) temat w Gry Sportowe
    Przypominam, że za 2 dni startuje Liga Mistrzów. Ja gram. Na razie mój skład jest taki: Van der Sar - Maicon, Maxwell, Daniel Alves, Edu - Van der Vaart, Diego, Nakamura - Higuain, Walcott, Arszawin Ale jeszcze pewnie sporo pozmieniam, bo niezbyt mi się podoba. Kilku piłkarzy wziąłem specjalnie na tę kolejkę (z Realu, Werderu, Celticu), inni to inwestycja na 6 kolejek. Zobaczymy.
  25. ogqozo odpowiedział(a) na Totamten temat w The Pit
    Ale co ty porównujesz, to różny rodzaj muzyki. Może jeszcze niech ktoś porównuje Gojirę z Robertem Johnsonem, i stwierdza obiektywnie, które lepsze. Nie jestem fanem Mety, tak poza tym, ale lubię ich posłuchać. Metallica to fajne riffy. W pewnym sensie można to nazwać popem nawet, bo status złotej płyty na długo przed premierą mówi sam za siebie. Gojira to metal napierdalany, w stylu Mastodona albo Meshuggah. Dla mnie są nieco poniżej Mastodona, nie mają aż tak dobrych riffów, ani aż tak dobrego perkusisty, z takimi trampkami. Poza tym są nieco bardziej monotonni.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.