Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Forum PSX Extreme

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Di

Użytkownicy
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Di

  1. Di odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Graczpospolita
  2. Di odpowiedział(a) na snake3 temat w Nintendo DS
    Mam wersję LL (japońska, ale nie wiem, czy różni się czymś od innych) i bardzo mi się podoba (wykonanie jest cudne), choć po dłuższym graniu trochę bolą nadgarstki.
  3. Di odpowiedział(a) na Rayos temat w Switch
    Gdyby nie działały, nie wklejałbym :).
  4. Di odpowiedział(a) na Rayos temat w Switch
    http://allegro.pl/klucz-kod-nintendo-eshop-70-zl-oficjalnie-i6759036660.html Można jeszcze dostać punkty na kupon (aukcja nie jest w kategorii z doładowaniami).
  5. Di odpowiedział(a) na Labtec temat w Switch
    Dostałem dziś maila z VGP, że wysłali już Cave Story+ .
  6. Di odpowiedział(a) na Godot temat w Switch
    Ten, kto ma Switcha, a nie weźmie Mariana na premierę, skończy w piekle. Swoją drogą ciekawe, czy przesunięcie daty premiery jest pstryczkiem w nos Microsoftowi (niecałe 2 tygodnie przed premierą Xbox One X), czy może Nintendo szykuje na grudzień kolejną bombę.
  7. Stream od ok. 12:30 na twitch.tv/gxstream
  8. Di odpowiedział(a) na MEVEK temat w Tekken
    http://www.avoidingthepuddle.com/ Tu znajdziesz fajne filmiki dotyczące podstaw gry. https://www.youtube.com/user/legendaryMihaaawk A tutaj podstawowe juggle.
  9. Di odpowiedział(a) na Daffy temat w Switch
    Recenzja Archona.
  10. Screenshoty ze Smasha na Switcha, które trafiły niedawno do Sieci, okazały się nieprawdziwe.
  11. Di odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Graczpospolita
    Byłem kilka we Włoszech, to i do lokalnych GameStopów trzeba było zajrzeć. Najbardziej cieszę się z Has-Been Heroes, bo nie wiedziałem, że to wyszło w pudełku ;). No i bonus, bo awatar zobowiązuje.
  12. Di odpowiedział(a) na Daffy temat w Switch
    Jest Yoshi, jest impreza .
  13. Di odpowiedział(a) na Figaro temat w Kącik RPG
    Gdybyście chcieli kupować na Vitę, to uważajcie na region. Wersja fizyczna nie posiada głosów - trzeba je ściągnąć w ramach darmowego DLC, a ponieważ trzeba to zrobić sklepie PS z tego samego regionu, co gra, po zakupie gry na VGP musiałem zmienić konto na Vicie, żeby grać z VO.
  14. Di odpowiedział(a) na MEVEK temat w Tekken
  15. Di odpowiedział(a) na Daffy temat w Switch
    27 i 28 maja oraz 3 i 4 czerwca, w każdy z tych dni w następujących godzinach: 2:00, 14:00, 20:00.
  16. Di odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Graczpospolita
    Dobry wybór z przejściówką :). Choć ja wziąłem wersję PS3 <-> PS4 na wszelki wypadek. Pamiętaj, że jeśli będą z nią kiedyś problemy, w pierwszej kolejności sprawdź, czy nie ma nowego oprogramowania do niej.
  17. Di odpowiedział(a) na Labtec temat w Switch
    http://konsoleigry.pl/r?k=5fc3c25d&idp=8580 :D
  18. Di odpowiedział(a) na Labtec temat w Switch
    U nas demko na być w tym tygodniu.
  19. EDIT: Za wolno :(.
  20. Di odpowiedział(a) na XM. temat w 2D
    Miką grają też Luffy i Nuckle. Cammy jest bardzo mocną postacią i sporo osób nią gra, natomiast Japończycy nie stawiają jej w top 7 - przynajmniej nie w oficjalnych listach . A Bonchan, no cóż...
  21. Di odpowiedział(a) na Karas temat w Switch
    https://www.facebook.com/events/1865083140427950/ Turniej w Warszawie w przyszłą niedzielę. Czy ktoś z forumka wybiera się? Ja jestem cienki w MK8, ale rozważam, bo jednak co multi, to multi, a na dodatek mam rzut beretem z domu.
  22. Di odpowiedział(a) na Rayos temat w Switch
    Sam sobie odpowiem ;). Tagmo 2.3.1 + telefon z NFC + karty/krążki z NTAG215 = win.
  23. Di odpowiedział(a) na Labtec temat w Switch
    Polizałem właśnie game carda od Isaaca. Wrażenia? Chcę się zabić.
  24. Di odpowiedział(a) na MEVEK temat w Tekken
    Da radę - Eliza będzie później jako płatne DLC (o ile kojarzę, 1-2 miesiące po premierze).
  25. Di odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Graczpospolita
    Od prawej: - Tetris dla bogatych, który idzie do Rayosa, bo ja w międzyczasie dostałem zwykłą wersję za darmo, a nie mam ciśnienia na tekturkę i breloczki, - gra, w którą nie grałem, a której widziałem 30 sekund gameplayu; no ale jest na Switcha i ma fajną okładkę, - karty do zaprogramowania amiibo, żeby zebrać wszystkie ciuszki w Zeldzie, a żeby nie wydawać fortuny na figurki.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.