Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Forum PSX Extreme

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Di

Użytkownicy
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Di

  1. Di odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Pokémon
    Ewolucje - różnie. Najczęściej po prostu level, wymiana (np. Machoke -> Machamp) lub przedmiot (np. Thunder Stone dla Pikachu -> Raichu), ale czasem do ewolucji wymagane są dodatkowe warunki, np. odpowiednia pogoda. Ciosy - jeśli nic się nie zmieniło od 3. generacji (ostatnia, którą w miarę ograłem), to każdy Pokemon dostaje określony cios na określonym levelu. Ciosy, których normalnie dany Pokemon nie dostanie, możemy dodawać albo przez TM-y/HM-y, albo przez krzyżowanie.
  2. Di odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Pokémon
    To chyba ja robię speedrun, bo po 11h mam 5 odznak .
  3. Di odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Pokémon
    Można już odbierać Torchica . Racja, racja. Dzieciak bierze statystyki od jednego rodzica, a ciosy od drugiego (chyba od ojca).
  4. Di odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Pokémon
    Ja będę miał wszystkie startery z tej i 1. generacji, pewnie w przeciągu tygodnia lub dwóch. -- Jajka były w Gold/Silver. Tak w skrócie: Bierzesz dwa takie same Pokemony, które różnią się płcią*, po jakimś czasie (liczbie kroków) dostajesz jajko, a potem z jajka wykluwa się najniższa ewolucja tego Pokemona (w tym dzieci). Jeden z dwójki może też zostać zastąpiony Ditto. * - z tego powodu odpadają te Pokemony, które nie mają płci
  5. Di odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Pokémon
    Nie lubię grać w vs. (w cokolwiek), gdy jestem nieprzygotowany . Na razie mam 8h na liczniku, 3 odznaki i tylko kasztana powyżej 40. poziomu.
  6. Di odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Pokémon
    Ja na razie przechodzę grę, dopiero później będę myślał o wymianach . 5026-4511-4200
  7. Di odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Pokémon
    Jestem w drodze do niego, dzięki . Po niecałych 2h grania jaram się i to bardzo - pewnie po części dlatego, że B&W mnie ominęło, a Platinum tylko liznąłem.
  8. Di odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Pokémon
    Gdzie można dostać stare startery?
  9. Di odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Pokémon
    Ja idę jutro z rana do Ultimy po swój egzemplarz. Ciekawe, czy będzie kolejka .
  10. Di odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Pokémon
    Co Wy na to, żeby po premierze założyć 2 nowe tematy: w jednym na bieżąco pisalibyśmy, jakich Pokemonów szukamy (na jakich nam aktualnie najbardziej zależy), a w drugim każdy użytkownik w swoim poście (1 użytkownik = 1 post) aktualizowałby informacje o tym, jakich Pokemonów szuka i jakie ma do oddania.
  11. Di odpowiedział(a) na Masorz temat w Dexter
    Ogólnie słabo i o ile sezony 1-4 obejrzałem po raz drugi z dużą satysfakcją, o tyle o pozostałych chciałbym zapomnieć (choć znając siebie to kupię kiedyś kolekcję wszystkich sezonów). Pozostaje żal, że na Hannibala musimy czekać do wiosny . Możecie polecić serial poświęcony seryjnym mordercom? (podobno w 4. sezonie Mentalisty duży nacisk położono na głównego antagonistę - kończę 3. sezon, więc niedługo przekonam się, na ile w tym prawdy)
  12. Premiera 24 października, więc Pokemony pójdą w kąt po niecałych 2 tygodniach .
  13. Di odpowiedział(a) na raVen20 temat w PS3
    Rano skończyłem NGS2 i mam dwa pytania: 1. Grałem na Super Slimce (bez dysku) i momentami framerate spadał wyraźnie poniżej 60 klatek - czy to normalne dla NGS2, czy ta gra tak ma? O ile dobrze pamiętam, w jedynce raz, góra dwa razy zdarzyły mi się zwolnienia (wówczas grałem na grubej PS3). 2. Czy w Ninja Gaiden Sigma przeciwnicy po trafieniu Art of the Flame Phoenix również byli przez jakiś czas nietykalni?
  14. A teraz nie można ? Sprawdzałeś pada z inną konsolą?
  15. Di odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Online
    Czy to prawda, że save'y, które są zabezpieczone przed kopiowaniem, wiszą w chmurze tylko 24 godziny?
  16. Gry z PSN też się przycinają, więc to nie napęd. W sumie problemy pojawiły się po tym, jak raz korki wywaliło, więc może rzeczywiście należałoby zerknąć na dysk. S.M.A.R.T. - mógłbyś rozwinąć? Pierwszy raz spotykam się z tym skrótem. EDIT: Defragmentacja wystarczy? Swoją drogą szkoda, że nie mogę przenieść profili bez deaktywowania ich i aktywowania online - wówczas nie miałbym dylematu, czy kupić nową konsolę, bo obecnie nie mam danych do logowania na większość "składkowych" kont.
  17. Mój wysłużony FAT 40 GB (z dyskiem 500 GB) po 5 latach użytkowania (choć tak naprawdę dłużej, bo gdy go kupiłem, był już używany) zaczął się sypać - najpierw padło HDMI (przesiadłem się na component), a kilka tygodni później gry zaczęły momentami się przycinać. Co może być przyczyną? Czy jest sens zanieść konsolę do serwisu, czy lepiej zainwestować w nowy egzemplarz?
  18. Di odpowiedział(a) na Enkidou temat w Kącik RPG
    A czemu nie masz Growth Egg? Fakt, walka o ten item wymaga farta (Wanilka musi trafić Deathem), ale warto. Na razie spróbuj farmić CP i itemy na sprzedaż na tych złotych robotach na szczycie wieży (potem można zjechać kilka pięter niżej i zabić inną grupkę, póki ta na szczycie się nie zrespawnuje). O ile pamiętam, używałem jeszcze przedmiotu zwiększającego szansę na drop i dość szybko to szło. Opisałbym to dokładniej, ale nie mam w tej chwili dostępu do konsoli.
  19. Di odpowiedział(a) na Enkidou temat w Kącik RPG
    Vanilla + Bellaronna Wand + Poisonga. Ja w teamie na Orphana miałem jeszcze chyba Feng i Lightning. Fakt, trzeba mieć trochę farta, ale po 2-3h druga forma Orphana w moim przypadku padła (zabiłbym go wcześniej, ale najpierw używałem innej strategii, a potem dwa razy niepotrzebnie zwlekałem z wykończeniem go). Poisonga działa tak, że jej obrażenia zależne są od maksymalnego HP przeciwnika, więc zawsze będzie zadawać tu stałe obrażenia. Bodaj wystarczy walnąć go 6 razy, a potem dobić. Oczywiście przedmioty zmniejszające szanse na trafienie Death to też podstawa. Swoją drogą ja pakowałem na złotych robocikach w wieży (tam, gdzie walczy się na końcu Dahaką) - stosunkowo sporo CP plus niezłe przedmioty na sprzedaż.
  20. Di odpowiedział(a) na Mati temat w Hardware
    1. Do jakiej myszki można byłoby ją porównać pod względem wielkości? Większa/mniejsza od X748? 2. Świetna informacja, dzięki. Właśnie wysłałem zapytanie o naklejkę, którą mają pudełka od G400 rev 2. 3. Akurat lubię wysokie sensitivity (rzadko gram na PC), więc nie potrzebuję aż tak dużej podkładki.
  21. Di odpowiedział(a) na Mati temat w Hardware
    Dzięki za odpowiedź. G400s to jednak zbyt wysoki próg, więc chyba zdecyduję się na zwykłą wersję G400 i do tego wezmę QCK Mini, bo póki co większej podkładki raczej nie będę potrzebował.
  22. Di odpowiedział(a) na Mati temat w Hardware
    Szukam myszki do 100 zł (najlepiej trochę mniej), głównie do casualowego grania. Ważne, żeby była wytrzymała i podziałała ok. 3-4 lata (ostrożnie obchodzę się ze sprzętem). Chętnie również dowiedziałbym się, czy do 40-50 zł można kupić dobrą podkładkę.
  23. Di odpowiedział(a) na Keymaker temat w Mobile
    Zrobiłem format karty i bez zmian - problem dalej występuje. Dodatkowo zauważyłem, że po uśpieniu i obudzeniu tabletu, gdy wejdę do ustawień pamięci... aplikacja "Ustawienia" crashuje się.
  24. Di odpowiedział(a) na Keymaker temat w Mobile
    Overmax OV-TB-08B, Android w wersji 4.0.4. Zrobię na dniach i dam znać, czy pomogło. Dzięki .
  25. Di odpowiedział(a) na Gwiazdka86 temat w Wii
    Spróbuj napisać do sklepu Gamedot - nie mają w swojej ofercie nic na Wii, ale być może mogliby ściągnąć jakiegoś Arcade Sticka firmy Mad Catz.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.