Skocz do zawartości

Ninja Gaiden Sigma 2


raVen20

Rekomendowane odpowiedzi

jedna z dwoch tytulow ktorych zazdroscilem posiadaczom xklocka wreszcie potwierdzony na ps3. szczerze mowiac to nawet zalozylem sie ze znajomym ze w ciagu roku od premiery ninja gaiden 2 oglosza jakas nowa ninje na ps3.

 

czy ktos z was rozumie te krzaczki i moglby powiedziec co jest napisane o dacie wydania tego cuda.

Edytowane przez Jazdaone
Odnośnik do komentarza

Wszystko bedzie gicior jesli Ayane nie bedzie taka sztywna jak pinda Rachel ...

Nowi bossowie ? To teraz to juz chyba bedzie po 3 bossow na jeden chapter :lol:

 

Redmitsu - acziwy z "podstawki" byly w sumie latwe (raptem przejscie MN wymagalo skilla) ,ale te ktore znalazly sie w DLC czyli w MM byly chore :dance:

 

Btw. jedna prośba Tecmo - dajcie stary system naliczania karmy ! Nie ten shit co w NG2...

 

EDIT:

Czy my sie zdaje czy ja widze na jednym ze screenow Pana rozpierdzielatora - Dabilahro? ^_^

Odnośnik do komentarza

Te tagowe akcje smierdza mi czyms wspanialym .. coop'em :lol: Juz sobie wyobrazam ta rzezn na dwoch playerow online ... szkoda ,ze premiera tak pozno ...

 

Edit:Info z polygami

"Czyżby grą, którą Tecmo ma zapowiedzieć 24 marca miało być Ninja Gaiden Sigma 2? Tak, wydawca zrobił to po raz kolejny. Dodano grecką literkę (i oczywiście arabską cyferkę) do tytułu i w ten sposób gra ekskluzywna dla jednej platformy pojawi się jako zupełnie nowy produkt, równie ekskluzywny, na drugiej. Sprytne. Tak jak i poprzednio, Ninja Gaiden Sigma 2 ma być poprawioną i rozbudowaną wersją gry, zaś nad jej produkcją czuwa Yosuke Hayashi i Team Ninja (bez Itagakiego oczywiście, który raz już swoje zdanie o Sigma wyraził ). Premiera na jesieni tego roku.

 

AKTUALIZACJA: udało nam się zmusić tap-chana by zerknął na podsunięte mu krzaczki. Kazał nam dopisać:

 

będzie tylko tryb dla pojedynczego gracza

planowana jest współpraca z PSN (tablice wyników? ciuszki w DLC?)

postawione jest również życiowe pytanie: "głównym motywem wersji Xboksowej była przemoc, co nim będzie w wersji na PS3?"... pomyślmy, brutalny ninja z mieczami i blondyna w lateksie z dużym biustem... skoro brutalność miała być tylko na 360, to co zostało PS3? "

http://polygamia.pl/Polygamia/1,95338,6391...rticle_comments

 

EDIT2:

Nowa bron to mlot zwany “Genma”. Tu info.

Odnośnik do komentarza

O tak, na to właśnie czekałem!!! niech dadzą wyższą rozdziałkę, wywalą wyszstie bugi, a będzie kapitalnie. NG2 na X360 był niedorobiony, mam nadzieje że Sigma 2 pokaże jak naprawdę powinien wyglądać Drugi Gaiden.

Edytowane przez Soul
Odnośnik do komentarza

No i za(pipi)iscie! Najkrwawszy slasher na X360 pojawi sie w ulepszonej formie na PS3! "PS3 domem wszystkich wielkich wojownikow" - do dzis pamietam ten cytat z recenzji NGS z Neo+. To daje do myslenia... :lol:

 

Swoja droga - chce wiecej takich niespodzianek! Przyjezdzam z uczelni, odpalam kompa, wchodze na neta a tu niespodzianka - Ninja Gaiden 2 na PS3! Super!

Odnośnik do komentarza

Mam nadzieję, że będzie obcinanie kończyn, ponoć nie jest to port, tylko upgrejdowany NG2, ciekawe tylko czy leci na enginie Sigmy czy drugiego gaidena :?

 

Some translations of the text:

- It will be an upgraded version of Ninja Gaiden 2 (not a direct port)

- Set to release in autumn 2009

- The magazine will be reporting new elements in coming issues

- Producer and director: Yosuke Hayashi (From Sigma)

- Development: Team Ninja

Odnośnik do komentarza

OOOOOWWWWWWWWWWWWWWWWW YEEEAAAAAAAAAAAAAAAH !!

 

Dopiero przed chwilą sprawdzałem co się dzieje w necie, i co widzę ??.

Specjalnie nie bałbym się o wersje na PS3, Tecmo ma u mnie szacun, wierzę w nich :piwo: .

 

Ahhh NGS2 ...... Hahah, pomyśleć że kiedyś poważnie myślałem nad zakupem Xboxa :D (w sumie nadal to rozważam, jednak najwyżej jak byłby jakiś "super zestaw").

 

Fajnie kiedy porty o jakich marzysz spełniają się, yes yes yes ! :D (Po DMC4 właśnie TEGO mi trzeba !!).

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...