Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Forum PSX Extreme

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Di

Użytkownicy
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Di

  1. Di odpowiedział(a) na sprite temat w PS3
    Nie wiem. Odkąd przestałem pracować rzadko tam zaglądam. Jeśli chcesz umówić się z kimś na granie, to zarejestruj się na forum Backdasha :smile:.
  2. Di odpowiedział(a) na sprite temat w PS3
    W nawiasie (PS3/X360) podane są punkty uzyskane przez poszczególne postaci w match-upach, tj. w pojedynkach z innymi zawodnikami. Maksymalna liczba to 10, a minimalna to 0. Chodzi o to ile walk na dziesięć przy dwóch osobach grających na tym samym poziomie wygra dana postać. Jeśli np. Cyrax wygrywa 6 walk na 10 z Cyber Sub-Zero, to dostanie 6 punktów, a ten drugi 4. Dokładniejsze informacje: http://i54.tinypic.com/2h6dbg5.jpg Nie należy jednak tego traktować w pełni poważnie, gdyż na stworzenie solidnej listy potrzeba zwykle wielu miesięcy grania, a ta została stworzona przed premierą.
  3. Di odpowiedział(a) na sprite temat w PS3
    Ciekawy sposób aktualizacji gry: http://www.ppe.pl/news-7112-Aktualizacje_bez_naszej_wiedzy.html
  4. Di odpowiedział(a) na sprite temat w PS3
    W przypadku Mileeny: 1. Czaimy się na możliwość zrobienia rolla (oraz combo), po czym odsuwamy się niemalże na drugi koniec planszy (tak, żeby przeciwnik był w zasięgu naszej kulki). 2. Gdy wstaje, rzucamy w niego sztyletami - przeciwnik w tym momencie zaczyna strzelać (ma bodaj 2 lub 3 ataki typu projectile) 3. W związku z tym, że mamy mniejsze recovery możemy zrobić rolla, przechodząc pod jego atakiem i docelowo trafiając go. W tym momencie wracamy do punktu nr 1 :smile:. Taka taktyka działała na poziomie trudności normal.
  5. 1. Hyde Park Amera. 2. Dodatek do recenzji Mortal Kombat. Takie dwie podpowiedzi :smile:
  6. Czy w aktualnym FW błąd 8002f2c5 podczas wymiany dysku (link) wciąż występuje?
  7. Di odpowiedział(a) na sprite temat w PS3
    Miałem okazję (choć słowo przyjemność wydaje się tu być bardziej na miejscu) przetestować pełną wersję gry, ale więcej szczegółów nie mogę zdradzić. Powiem tylko tyle, że w walce Mileena vs. Shang Tsung ten drugi zmienił się w Johhny'ego Cage'a. Odsyłam do postów Amera :smile:.
  8. Di odpowiedział(a) na sprite temat w PS3
    Może zmieniać się w różne postaci, nie tylko w przeciwnika.
  9. Di odpowiedział(a) na sprite temat w PS3
    X-Ray X-Ray'owi nie równy. Sub-Zero może łatwo swojego posadzić po zamrożeniu przeciwnika (wystarczy double hit przy kulkach - np. vs. Mileena - i jesteśmy do przodu), natomiast Scorpion po trafieniu (!) tego rodzaju zagraniem dostaje od przeciwnika w zamian X-Ray'a na gwarancie. Mowa oczywiście o wersji demonstracyjnej.
  10. Di odpowiedział(a) na scuff temat w Nintendo 3DS
    Czy gdzieś w Warszawie można przetestować 3DS-a?
  11. Di odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Xbox 360
    Według komentarzy na YT ta grafika pochodzi z MK vs. DC. Nie grałem w poprzednią odsłonę Mortala, ale zdecydowanie wygląda to na fake.
  12. Di opublikował(a) temat w Nintendo 3DS
    Cross-over postaci z gier Namco Bandai, które biorą do rąk kije bejsbolowe? Zapowiada się ciekawie. Japończycy będą mogli zakupić grę 31 marca. Pozostali... nie wiadomo, czy w ogóle. Najnowsze screeny: http://www.ppe.pl/news-6434-Nowe_obrazki_z_Pro_Baseball_Famista.html
  13. Di opublikował(a) temat w Nintendo 3DS
    Kolejna odsłona serii o małpce Aiai zbierającej banany trafi na półki sklepowe już w przyszłą niedzielę. Najnowszy zwiastun: http://www.ppe.pl/news-6452-Kolejny_zwiastun_Super_Monkey_Ball_3D.html
  14. Di opublikował(a) temat w Nintendo 3DS
    Square-Enix zapowiedział kolejną odsłonę spin-offu serii Dragon Quest, w którym główną rolę gra niepozorny Slime. Premiera Japońska planowana jest na koniec tego roku. O wydaniu poza KKW nic nie wiadomo. Oficjalna strona: http://www.dragonquest.jp/slamori3ds/
  15. Di odpowiedział(a) na ornit temat w Forum Bijatyk
    http://www.ppe.pl/news-6411-Fatality_dla_Mortala_od_Australii.html Ban nie tylko na sprzedaż, ale i na import.
  16. Wyniki: T6 1. Di (Panda, Lee) 2. Gajda (Lars, Heihachi) 3. Frizen (Steve, Lars) 4. Womb Raider (Kuma, Roger, Bob) 5/6. Sway (Paul, Steve), Gagarin (Yoshimitsu) SSFIV 1. Hayat 2. krill 3. tejotl 4. VHO MvC3 1. manieq 2. Vipe 3. Hiryu
  17. Di odpowiedział(a) na ornit temat w Forum Bijatyk
  18. Di odpowiedział(a) na ornit temat w Forum Bijatyk
    Mistrzostwa Polski Mortal Kombat - 26 marca w warszawskim klubie Lucid. Szczegóły: http://www.mortalkombat.ppe.pl
  19. Di odpowiedział(a) na Mustang temat w Pomoc
    Według ostatniego wzoru stąd wydaje mi się, że powinno być tak: x^4(x-1)^11 * { (1 * (4(x-1)^11))/x + 44(x-1)^10 * ln x} f = x g = 4(x-1)^11 f^g = x^4(x-1)^11 f' = 1 g' = 44(x-1)^10
  20. Di opublikował(a) temat w Forum Bijatyk
    Rozpoczęliśmy nagrywać prawdopodobnie pierwsze bijatykowe podcasty w naszym kraju. Na razie dostępne są dwa odcinki - pierwszy trwa 4h ( ), a drugi 70 minut. Zapraszam do przesłuchania Podcast nr 1 - Tundra Wersja mp3: 1: http://www.sendspace.com/file/fdc3k8 2: http://www.sendspace.com/file/og6063 3: http://www.sendspace.com/file/551ssq 4: http://www.sendspace.com/file/cr6tuz Podcast nr 2 - Spike Wersja mp3: http://www.sendspace.com/file/igbcax
  21. Nie wiem skąd ta informacja, ale jest nieprawdziwa No chyba, że tym mianem określasz Tekkena oraz Soul Calibura.
  22. Zainteresowanie tematem cieszy mnie :smile: Dziękuję za wypowiedzi i mam nadzieję, że to nie koniec. Przy okazji dodam, że mimo tego, że powrót Kącika Bijatyk jest póki co forumową ideą, na temat której wypowiedziało się tutaj zaledwie (zaledwie - w odniesieniu do dalszej perspektywy) kilkanaście osób, zacząłem już zbierać potencjalne pomysły (a nawet materiały!), które mogłyby się tam znaleźć. Pasja? Zaangażowanie? Wiedza? Chyba wszyscy tego chcemy :smile:
  23. Kącik ten zniknął z magazynu ponad rok temu, jednak w związku z rosnącą popularnością bijatyk nie tylko za granicą, ale i w Polsce (przykład: liczba rozegranych/zaplanowanych turniejów w pierwszym kwartale tego roku) chciałbym w imieniu swoim - i zapewne części użytkowników forum oraz czytelników - zapytać o to, czy redakcja rozważała (lub rozważa) powrót działu poświęconego grom spod znaku mordoklepek. Gatunek ten przeżywa obecnie drugą młodość (SSFIV, MvC3 czy nadchodzące TTT2 oraz MK to tylko kilka przykładów), w związku z czym nie byłoby problemów z materiałami do tekstów. Patrząc choćby na wypowiedzi ludzi na forum widać, że ludzi do bijatyk ciągnie, zapewne m.in. ze względu na powrót do korzeni (patrz: wspomniane w poprzednim nawiasie tytuły). Poza opinią redakcji chciałbym, żeby w tym temacie wypowiedzieli się również potencjalni czytelnicy (o czym chcielibyście czytać?) oraz przeciwnicy tego pomysłu. Opinie mile widziane :smile: Jednocześnie chciałbym zaznaczyć, że jeśli pomysł reaktywacji Kącika Bijatyk zostanie zaakceptowany, z chęcią podejmę się dostarczania doń materiałów.
  24. Di odpowiedział(a) na Infidel temat w Pomoc
    Dla przykładu zadanie nr 3: 1. Rozpisujesz równanie reakcji otrzymywania chlorku cynku (Zn + HCl), bilansujesz. 2. Znajdujesz wartości mas molowych poszczególnych związków/pierwiastków. 3. Wybierasz ten pierwiastek, którego w ZnCl2 jest więcej (nie mam pod ręką tablicy Mendelejewa) i układasz proporcje (zakładając, że więcej jest cynku): m g ZnCl2 <-> n g Zn (tutaj podajesz masy molowe, które obliczyłeś na podstawie równania reakcji) x g ZnCl2 <-> 40 g Zn (x to poszukiwana masa) W tego typu zadaniach musisz przede wszystkim operować na wzorach oraz równaniach reakcji.
  25. Di opublikował(a) temat w Pomoc
    Planuję zakup kamery cyfrowej, która: 1) pozwoli na bezpośrednie przesyłanie obrazu do komputera (tak, jak kamery internetowej) 2) będzie działała przy zasilaniu wewnętrznym (zasilacz, a nie akumulator) 3) pozwoli na zapis nagrań na karcie pamięci lub zewnętrznym dysku (nie chcę się bawić w wpłyty) Przedział cenowy: myślę, że 500-600 zł, tak orientacyjnie. Kamera ma posłużyć nagrywaniu walk z turniejów i prowadzenia relacji na żywo przez Internet. Jaki model możecie polecić?

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.