Skocz do zawartości

Resident Evil 8 Village


XM.

Rekomendowane odpowiedzi

NIE MA OFICJALNEJ ZAPOWIEDZI!

 

re8village-1024x576.png.webp

Ale już dosyć tego przekopywania tematu o innych RE, a leakow i plot o ósemce jest od zayebania więc zakładam temat bo gra nadchodzi wielkimi krokami.

 

Dzisiejsze info - powrót incentory z 4, wersja 3.5 z lalkami i duchami jest mocno na tapecie

https://www.biohazardcast.com/new-rumors-arise-about-resident-evil-8/

 

Edytowane przez XM.
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość suteq

Siódemeczka była bardzo dobra więc 8 w takiej formie przyjmę z ogromną przyjemnością. 

 

Bardzo podoba mi się też tytuł i wkomponowane w niego VIII. 

Edytowane przez suteq
Odnośnik do komentarza

Leaków było tyle, że nie wiadomo nawet, którym warto poświęcać uwagę :yao:

Najbardziej obiecująco brzmiały te o rzekomo powstającym od kilku lat RE: Revelations 3, które jednak w zeszłym roku postanowiono zaorać, a na szczątkach zbudować właśnie RE8. Podobnie miłe wydają się pogłoski o osadzeniu akcji gdzieś w Europie (coś było o zombie-rycerzach, zamczyskach i wilkołakach)

Pre-order day1 :lapka:

Odnośnik do komentarza

Jednak kamera powinna być trzecioosobowa. Mimo wszystko jeśli gra oferuje elementy walki, strzelania i starć z bossami to zdecydowanie lepiej jest kiedy perspektywa ulokowana jest za plecami bohatera. Jasne, ktoś powie, że widok z oczu daje dużo lepszą wczówkę i jest to prawda tylko jak sobie przypomnę te bossfighty z VII to aż mi się cofa. TPP niech sobie zostanie w Outlaście i jego podobnym a RE niech pozostanie RE. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ja mam tylko dwa życzenia:

 

-niech to będzie w stylu fenomenalnych remaków (tylko oczywiście dłuższe, 15 godzin gry starczy)

-widok TPP

 

Grając teraz w RE3 tak mnie naszło że chciałbym RE8 dokładnie takiego jak trójka, jak chodzi o mechanikę, grafikę i fun.

Odnośnik do komentarza

Siódma część była niesamowita. W sumie nie pasowała mi tylko zbyt mała ilość przeciwników i prostackie zagadki. Reszta palce lizać.

 

Widok FPP mi nie przeszkadza.

 

Dziwne, że Revelations 3 miało być o Ethanie. W Revelations brali postacie, o których trochę przycichło i pojawiały się nowe.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Sorry, jedno Blair Witch mi wystarczy. Rozumiem, że gostki z Capcom muszą eksperymentować z tą serią i wprowadzać nowe patenty, ale wątki paranormalne to już przegięcie i ni ch*ja nie pasują do RE. W REVII popłynęli zdrowo, obawiam się, że tu będzie podobnie. A jeżeli Chris "rozdupiam wielkie skały gołymi rękoma" Redfield ma grać pierwsze skrzypce, to będą musieli go mocno znerfić, a i tak jakoś sobie nie wyobrażam, żeby taki kozak miał przestraszony uciekać po lesie przed jakąś wychudzoną zjawą. Co do Ethana, to wolałbym, żeby go w ogóle nie było w tej grze. Wiem, że Residenty nie słyną z jakichś wybitnie dobrze napisanych postaci, ale taki Chris czy Leon są na swój sposób charakterystyczni i jakoś zapisują się w pamięci, a ta sierota z REVII nie dość że nie ma żadnej osobowości, to jeszcze wygląda jak losowo wygenerowany Sims. A sio mi z nim. 

 

Czekam na konkrety i mam nadzieję, że jednak w grze zostanie coś więcej z RE niż tylko roślinki do uzdrawiania i maszyny do pisania. Rimejki dwójki i trójki pokazały w czym tkwi największa siła tej serii i moim zdaniem na tym powinni się skupiać przy produkcji nowych odsłon. 

 

 

 

Edytowane przez Josh
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Chwała Capcomowi że eksperymentuja. Chyba bym się zrzygal jakbym miał dostać 8 część z zombie i RC, bo tak by wyglądały części gdyby ortodoksyjni fani serii odpowiadali za te IP. Dopiero co dostali RE2 remake w starych klimatach i trochę unowoczesnione Nemesis i basta, niech się bawią- wiadomo że może wyjść sraka jak RE6, ale na razie od 2017 roku co gra to perełka i ufam w jakim kierunku to idzie.

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Ambasadorzy RE potwierdzają leaki dot. wioski, wiedźmy, wilków i goryla :yao: w grze. Będzie FPP,  będzie Ethan

Premiera w styczniu 2021, jeśli korona jeszcze bardziej nie namiesza

 

Źródło: https://www.relyonhorror.com/latest-news/sources-resident-evil-8-village-test-demo-details-leak

Odnośnik do komentarza

Ja jestem na tak. Numerowane Residenty można umownie podzielić na trzy trylogie (oryginalna, opierająca się na zombiaczej apokalipsie, przetrwaniu w środku samego nieumarłego (pipi)nika i rozwiązywaniu zagadaek połączonego z eksploracją klimatycznych miejscówek; 4-6, gdzie zombie i horror porzucono na rzecz akcji i strzelanka, wybuchów jak w filmach Baya i efektownych wydarzeń celowanych w odbiorcę bardziej masowego; wreszcie FPP-survival-eksperyment, zapoczątkowany przez siódemkę). Jeśli wydadzą nową odsłonę i spróbują w niej czegoś nowego to przywitam to z otwartymi ramionami. Dwa rimejki mi wystarczą, teraz czekam na nową odsłonę i będę kontent, jeśli uda im się stworzyć coś świeżego, a jednocześnie zachowującego ducha serii - takim czymś była imo siódemka.

Edytowane przez Bzduras
  • Plusik 1
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Kuryła jak patrzę na ten fan arcik z pierwszego posta i ten napis Village to mi się przypomina ta mega klimatyczna psycho wioska z pierwszej części Evil Within. Jakby ją jeszcze spruszyli śniegiem i wrzucili w góry to nie mam koorwa pytań o klimacik :cool2:

1388856678-spike-traps.jpg

Edytowane przez Ryo-San
Odnośnik do komentarza

no pewnie nie szarpna, skoro wiekszosc graczy nie lubi/nie rozumie tej gry o fundamentach serii, bo #steve, #backtracking, #tranzwestyta. wszystko idzie w latwy sposob naprawic i dopracowac, dac tej odslonie ujawic sie w dojrzalej formie. pewnie troche czasu minie, wyjdzie 8, wyjdzie jakies revelations, moze jeszcze jakis coop/multi i dopiero pomysla o kolejnym rimejku.

 

 

a co do 8 to fajny ten concept. zdaje sie capcom troche sie zainspirowal Bloodbornem w tej materii. jak zgapiac to od najlepszych.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.