-
GTA VI
- GTA VI
Patrz Bożenko jak ten czas zasuwa- GTA VI
Ten ziomek ma skłonność do wyolbrzymiania, ale jeżeli faktycznie Cockstar przegnie pałę to dla mnie będzie to większy deal breaker niż brak gry na płytce. Muszę się jeszcze zastanowić czy na pewno brać day1.- GTA VI
Latami pracowali na taką pozycję jebacza alfa w Giereczkowie. Prawda jest taka, że i tak większość z nas będzie tak wyglądać w dniu premiery- GTA VI
Wszystko zależy od skali tych cięć. Jeżeli warsztatów będzie więcej i nie będę miał dostępu do jednego to przeżyję, podobnie jak mi zablokują dostęp do jednego salonu fryzjerskiego czy jakiegoś budynku czy dwóch, no ale jeżeli będzie się to wiązać z odebraniem mi ogólnie mechaniki tuningu / połowy opcji customizacji postaci / całej dzielnicy lub jakiejś dużej wyspy, no to już się robi niefajnie i będę musiał stanąć przed lustrem, spojrzeć sobie w oczy i odpowiedzieć na pytanie czy na pewno chcę się aż tak zeszmacić dla gry wideo i wspierać taką patologię. Wydając ponad 3 stówy mam prawo już oczekiwać niemal pełnej zawartości gry, a nie jakiejś kurwa wersji demo.- GTA VI
Już kurwa bez przesady, obejdzie się bez tych dwóch dodatkowych fryzur i kilku gównociuszków. To pewnie i tak będzie gra na 100+h z masą opcji customizacji.- GTA VI
W żadnym wypadku. Może takie koksy jak Capcom czy jeszcze From Software mogłyby sobie na coś takiego pozwolić, ale na pewno nie stanie się to żadnym trendem (a przynajmniej nie w najbliższym czasie), bo Pan Rockstar tak zrobił pierwszy. Co wolno wojewodzie... Tak samo jakby GTAVI miało kosztować 500zł - oczywiście że i tak by ludzie sie rzucali i sprzedaż byłaby wysoka, ale to nie znaczy że z automatu zrobiłby się z tego nowy standard cenowy i że jakieś gównofiremki pokroju Ubisoftu czy EA ze swoimi gównogrami za takie pieniądze miałby prawo bytu. Brzydzę się takimi zagrywkami, AW2 elegancko zbojkotowałem i czekałem aż wyjdzie w pudle i dopiero wtedy kupiłem (dzięki bogu, bo było chujowe). Tutaj nie wiem czy dam radę, ale niech mnie jeszcze czymś wkurwią np. jakąś cenzurą albo woke to mi dylemat przejdzie jak ręką odjął.- Resident Evil - temat ogólny, komentarze, plotki i inne
w REX pewnie dojdzie do ostatecznej konfrontacji- Growe Szambo
- Steam Machine
Rychu S.Kennedy, zAkolakuss i ten trzeci co napierdala meneli - spokojnie top 3 najlepszych ludologów z anime.- Devil May Cry 5
- Devil May Cry 5
- Steam Machine
Co zrobić. Za bardzo kojarzy mi się z GameCubem.- Steam Machine
Ale to obrzydliwie wygląda, jak coś pomiędzy subwooferem, pufą a mikrofalą.- Steam Machine
"IGN dał Mixtape 10/10? Nie no, na pewno nic bardziej zjebanego już nie wymyślą w tym roku" Tymczasem IGN parę miesięcy później - GTA VI