Skocz do zawartości

Atomic Heart


Grabek

Rekomendowane odpowiedzi

 

Przypadkiem natknąłem się dziś na trailer. Radziecki Bioshock? Trailer wygląda ciekawie. 

 

Atomic Heart is an adventure first-person shooter, events of which unfolds in an alternate universe during the high noon of the Soviet Union. The prin(pipi)l character of the game is a special agent P-3, who after an unsuccessful landing on enterprise "3826" is trying to figure out what went wrong

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Fak, ale bajer - totalnie nic o tym nie słyszałem, a tu takie coś...
No nie powiem - zaintrygowało mnie to i będę śledził doniesienia.
Sporo tu walki, różnorodność przeciwników, crafting, intrygujący klimacik... Do tego ten odjazd mapy sugeruje jakiś open-world? Baaaardzo ciekawe - trafia na moją listę :)

Odnośnik do komentarza
30 minut temu, golab napisał:

 

wiedźmin 3 też wyglądał na trailerach


Dla mnie nadal wygląda, a do tego jest fantastyczny w wielu innych aspektach...

No i  myślę, że @hav7n nie pisał tylko o oprawie, ale o stylu, klimacie i fajnej rozgrywce - też lubię takie gierki i Atomic Heart z miejsca wskoczyło na listę "must-have".

Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...
  • 5 miesięcy temu...

No wyglądało too good bo był to render, a nie pokaz możliwości silnika. Trąciło to reżyserowaną grą na kilometr. Niemniej jednak projektu szkoda, bo design przemawiał za mną mocno.

Edytowane przez Paolo de Vesir
Odnośnik do komentarza
  • 7 miesięcy temu...
  • 4 miesiące temu...

Swego czasu to Singularity był "ruskim BioShockiem", mam nadzieję że ten zacny tytuł przejmie Atomic Heart. Klimat jest, grafika, muzyka, dźwięk. Animacje trochę lipne, sztywne, budżetowe. Ale trzymam kciuki, szczególnie chciałbym obijać sowieckie androidy krzycząc "a paszoł ty na chuj" (jak było w niby gameplay'u; choć zabrakło jeszcze "(...) wosze bic", no ale może są już tak zaawansowani że u nich woszy już niet). :D

Edytowane przez Berion
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...