Jump to content

The Last of Us - HBO


MBeniek

Recommended Posts

21 godzin temu, McDrive napisał:

Fajnie, ale poproszę historię innych osób w serialu.

Niby wiadomo jak się kończy, ale przecież nawet sama gra toczy się w przeciągu całego roku, a my spędzamy z bohaterami w sumie ile - kilkadziesiąt godzin? Spokojnie można wypełnić scenariusz wieloma dodatkowymi historiami i nowymi postaciami. Nie mówiąc już, że mogą zahaczyć o okres tych kilku lat między part 1 a part 2.

Edited by MBeniek
  • Upvote 1
Link to comment
21 godzin temu, MBeniek napisał:

Niby wiadomo jak się kończy, ale przecież nawet sama gra toczy się w przeciągu całego roku, a my spędzamy z bohaterami w sumie ile - kilkadziesiąt godzin? Spokojnie można wypełnić scenariusz wieloma dodatkowymi historiami i nowy postaciami. Nie mówiąc już, że mogą zahaczyć o okres tych kilku lat między part 1 a part 2.

Obecnie nawet nie wiadomo ile planują odcinków, ile sezonów. Może równie dobrze zrobią z tego mini serial jak Czarnobyl. HBO ma teraz w rękach bardzo mocną markę, więc możliwe że będą chcieli zrobić z tego kilka sezonów. 

Link to comment

Dobrze, że nie robi tego Netflix bo byłby kolejny "hicior" na 6/10. HBO potrafi pójść na całość w tym sensie, że zrobić serial który idzie od początku do końca swoją drogą  często nie mając szans się zwrócić. Tak jakby robili niektóre seriale  dużym kosztem tylko dla prestiżu.
Czarnobyla nie oglądałem więc nie wiem czy autor tego hita nie jest jakimś tandeciarzem więc bez podjarki na razie u mnie.

  • Downvote 1
Link to comment
  • 8 months later...
  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.