Jump to content

The Last of Us Part I


Figuś

Recommended Posts

Bez_tytuu.png

 

ps5-tlou-part-1-firefly-edition-game-box

 

 

Get The Last of Us Part I Firefly Edition, only available to buy as an exclusive directly from PlayStation®.

Experience the emotional storytelling and unforgettable characters of Joel and Ellie in The Last of Us, winner of over 200 Game of the Year awards and now rebuilt for PlayStation®5.

Enjoy a total overhaul of the original experience, faithfully reproduced but incorporating modernized gameplay, improved controls and expanded accessibility options. Plus, feel immersed with improved effects and enhanced exploration and combat.

The Last of Us™ Part I Firefly Edition includes the complete The Last of Us single-player story (PS5™) and celebrated prequel chapter, Left Behind; limited edition SteelBook® display case; The Last of Us: American Dreams #1 - #4 comics reprint with new cover art; and early in-game unlocks*

  • Haha 1
Link to comment

Obejrzałem trailer i w sumie wygląda tak jak zapamiętałem oryginał 9 lat temu, nie czuć tu słynnego nextgena. Ale pewnie to zasługa nostalgii i jak zaraz pojawią się screeny porównawcze z wersją na PS3 to okaże się że różnice są bardzo duże.

Tak czy inaczej ja dam się ogolić nawet za 3 i pół bomby, pierwsza odsłona to jedna z moich gier życia i pozycja którą po prostu chcę mieć w swojej bibliotece w najlepszej możliwej wersji (gdzieś tam na strychu pewnie kurzy się oryginał na PS3).

 

No i super, że od razu będzie też na PC. Pamiętam że wiele osób jeszcze niedawno było przekonanych że Sony nigdy nie pozwoli, na jednoczesną premierę swojej gry na konsole i PC, a tu proszę

Link to comment
Teraz, ASX napisał:

No i super, że od razu będzie też na PC. Pamiętam że wiele osób jeszcze niedawno było przekonanych że Sony nigdy nie pozwoli, na jednoczesną premierę swoich gry na konsole i PC, a tu proszę

 

Nie od razu. :) 

Link to comment

To jeszcze dziś trailer Gow2 z datą premiery. 

9 minut temu, KarolJanuszGejmingu napisał:

Day one

Mam nadzieję,że zobaczymy spory upgrade wśród animacji i strzelania.

 

Ciekawe czy pod tym względem zrobią kalkę z Part II, czy będzie coś nowego. 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.