Skocz do zawartości

Okami HD


MBeniek

Rekomendowane odpowiedzi

Ten kawałek na końcu jest świetny. Muszę jednak przyznać, że Okami jest najlepszą grą w jaką w życiu grałem. Trzy tygodnie jakie poświęciłem tej grze (ps2 pożyczone od kumpla) były czymś zjawiskowym. Całkowicie zapomniałem o swoim życiu i tylko przygody białej wilczycy miałem przed oczami.Później jak kumplowi oddałem konsolę to jeszcze u niego nasiadywaliśmy przy piwko i ogrywaliśmy poboczne zadania, szukając przy tym wszystkich przedmiotów. Odszukał ktoś z Was wszystkie zbłąkane paciorki? A i w Okami jest potrójne cięcie? Muszę tą grę kupić na ps3, przy zakończeniu leciały mi łzy :P Takich gier już nie ma. Zelda WW też cudowna :)

Odnośnik do komentarza

Ten kawałek na końcu jest świetny. Muszę jednak przyznać, że Okami jest najlepszą grą w jaką w życiu grałem. Trzy tygodnie jakie poświęciłem tej grze (ps2 pożyczone od kumpla) były czymś zjawiskowym. Całkowicie zapomniałem o swoim życiu i tylko przygody białej wilczycy miałem przed oczami.Później jak kumplowi oddałem konsolę to jeszcze u niego nasiadywaliśmy przy piwko i ogrywaliśmy poboczne zadania, szukając przy tym wszystkich przedmiotów. Odszukał ktoś z Was wszystkie zbłąkane paciorki? A i w Okami jest potrójne cięcie? Muszę tą grę kupić na ps3, przy zakończeniu leciały mi łzy :P Takich gier już nie ma. Zelda WW też cudowna :)

 

Był potrójny power slash do cięcia skał, a za zebranie 100 stray beads była nieśmiertelność i wzmocniona siła.

Odnośnik do komentarza

Ja po pierwszych 8 godzinach widze jedynie jedna wade tytulu(chyba ze pozniej to sie zmieni bo gram pierwszy raz w zyciu w ta pozycje). Mianowicie chodzi mi o poziom trudnosci, na razie jest niesamowicie latwo. Staram sie wypelniac wszystkie questy poboczne, karmic co sie da i malowac co sie da, dzieki czemu praktycznie wykupilem wszystko co jest dostepne na tym etapie gry i walki koncze w tempie wiatru. Jest pozniej trudniej lub sa jacys wymagajacy ukryci bossowie? Procz tego jak juz wspominalem, dla mnie zdecydowanie najlepsza rzecz w jaka dane mi bylo grac w tym roku, cos cudownego i magicznego.

 

btw. Podobaja mi sie QTE w tej grze, smieszne i subtelnie wstawione

Odnośnik do komentarza

Poza ostatnim bossem i dwoma specjalnymi chatkami z falami przeciwników do zdobycia stray beads, raczej nie masz co liczyć na coś trudnego.

 

Jest jeszcze specjalny blockhead z 8 punktami które trzeba zaznaczyć w odpowiedniej kolejności i bez nagrania tej sekwencji może być to niemożliwe. No chyba, że zdążysz je zapamiętać, ale za każdym razem pokazują się w innych miejscach.

Edytowane przez Zwyrodnialec
Odnośnik do komentarza

Dla mnie poziom trudności nie przeszkadza. Nie lubię w grach się męczyć i Okami idealnie mi spasowało. Dla mnie jedyną trudność sprawiała jedna sekwencja gdzie trzeba było tą laskę (wnuczką kolesia od bambusów) przeprowadzić w tej minigierce co się kopie pod ziemią.

Odnośnik do komentarza

Ciężko jest dopasować tak bogaty i oryginalny tytuł jakim jest bez wątpienia Okami do jakiegokolwiek tytułu. Jeśli brać pod uwagę wewnętrzne piękno i oryginalność tytułu, który nie korzysta praktycznie z żadnych rozwiązań konkurencji to najbliżej byłoby chyba Journey. Choć Okami zawiera również elementy platformowe i system ataków przypomina jakiegoś uproszczonego slashera (jeśli pominiemy operowanie pędzlem). Fabuła równie jest unikalna gdyż chyba nie było jeszcze tytułu, który tak mocno czerpał inspirację z mitologii Japońskiej i religii shinto.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...