Skocz do zawartości

Okami HD


MBeniek

Rekomendowane odpowiedzi

Czy na tym forum można napisać cokolwiek negatywnego o grze i odpowiedź będzie inna niż "bo nie umiesz grać" mdr.

 

Evil gate triale to prawie 100 przeciwników, mających duuużo więcej HP niż zwyczajne wersje tych potworów jakie w danym momencie gry spotykamy. Wrzuć wideo jak to robisz w 5 min, ciekawi mnie jak eq i jakie sposoby niemashowania.

Odnośnik do komentarza

Sacrébleu opcjonalny content z nagrodami za długo trwa. 

 

Żeby nie było, bez sarkazmu podziwiam, jeżeli w Skyward wszystko dałeś radę ogarnąć. Jako gracz z ponad 20-letnim stażem w gierki uczucie spadania twarzą w każde możliwe miejsce poza środkiem celu praktycznie na początku przygody w samouczku kazało mi się nad sobą poważnie zastanowić.

Odnośnik do komentarza
32 minuty temu, ogqozo napisał:

Czy na tym forum można napisać cokolwiek negatywnego o grze i odpowiedź będzie inna niż "bo nie umiesz grać" mdr.

 

Evil gate triale to prawie 100 przeciwników, mających duuużo więcej HP niż zwyczajne wersje tych potworów jakie w danym momencie gry spotykamy. Wrzuć wideo jak to robisz w 5 min, ciekawi mnie jak eq i jakie sposoby niemashowania.

Dobra spokojnie, jak czytałem o evil gejtach to myślałem o czym innym, chociaż to też nie było jakoś przesadnie męczące i szedłem jak przecinak z moim EQ

Odnośnik do komentarza
  • 1 rok później...

Normalnie nie pisze w tematach po skończeniu danej gry, ale tutaj muszę. Co za kurła wspaniała gierka. Poza zbyt częstymi cutscenkami, które momentami juz potrafiły mnie wkurzać przez ciągle odbieranie kontroli i sporym pop upem (najgorzej ze zwierzakami) to nie mam się do czego przyczepić. 
Ilość duszy wykracza poza skale :banderas: Dla takich gier jestem G R A C Z E M

Edytowane przez Dahaka
  • Plusik 1
  • Lubię! 5
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...