Skocz do zawartości

Platinum Club


Square

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Darkknight podeślij adres do wysyłki. Nagroda jest gotowa jako, że jesteś najbardziej hardcoreowym platynowcem na FPE ;)

 

Nieprawda, jest ich dwóch.

 

:yahoo:Darknight = Mashter :yahoo:

 

mashter 67% completion rate, darkknight ponad 93%, pjontka ode mnie :)

 

 

Myślałem, że hardkorowość polega na completion rate gier o poziomie trudności przynajmniej 8/10, a nie wszystkiego co włożysz do konsoli.

 

Mam ziomka co ma 100% completion rate, a jego najtrudniejszą platyną jest Uncharted :)

 

Ja po prostu kupuję praktycznie wszystko co wychodzi, a to że 33% nie podoba mi się na tyle żeby wbijać 100%, to chyba w miarę zdrowo. 

 

Mam też jednego typa na liście. Maksymalny hardkorowiec i ma completion ponad 90%. Koleś nie cierpi gier sportowych i generalnie nie znosi piłki nożnej. Kiedyś ziomek odpalił mu PES na jego konsoli. Biedak robił później platynę przez 100 godzin w grę której nie cierpi. Dla mnie to jest psychiatryk. 

 

A co do trudnych platyn, to naprawdę dla DJ HERO nie ma skali, to tak jakby w KOF trzeba było zrobić wszystkie kombosy. Chciałbym zobaczyć minę wszystkich ludzi z forum, którzy wbijają trudne platyny po przejechaniu 'tego jednego' kawałka i zastanowieniu się nad tym co trzeba zrobić, żeby wbić 5 gwiazdek :D

 

P.S.

 

To jak Darknight zrobił kombosy w SSF4 na gałkach od Dual Shocka, to ja je teraz polecę na macie do tańczenia :)

Edytowane przez mashter
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

 

 

P.S.

 

To jak Darknight zrobił kombosy w SSF4 na gałkach od Dual Shocka, to ja je teraz polecę na macie do tańczenia :)

 

 

 

Chyba nie sugerujesz , ze sciemniam?!

 

 

Nic z tych rzeczy. Ja pisze całkiem poważnie o macie do tańczenia. Kiedyś grałem w Quake'a na kierownicy i pokonywałem ludzi z osiedla w Tekkana grając stopami :)

 

Lubie extreme :)

Odnośnik do komentarza

Bioshock- trudność 6/10.

 

Wreszcie nadrobiłem obowiązkową pozycję z biblioteki każdego szanującego się Gracza. Pomimo, że nie uwielbiam fps'ów (aczkolwiek Bio ciężko nazwać fps, raczej fpp) wystawiam wysoką ocenę 9/10 (ale od hackowania już mi się niedobrze robiło). A przede mną część druga i Infinite z przerwą na TLOU.

Jest w co ciorać!

Odnośnik do komentarza

Platynozdziry uprzejmie proszę o wsparcie z trofeum All In. Tyle razy byłem już o krok od puszczenia tego maksymalnego kill streak'a ale zawsze ktoś mnie pod koniec zgarnął. Strasznie muszę lamić w tego MoH skoro udało mi się już wbić wszystkie trofea a nadal nie odpaliłem Apacza :) Szkoda już mi czasu na pykanie w multi, bo mogę tak grać jeszcze z 10h i nie zrobić tej trofki. Aby móc coś przyboostować trzeba minimum 4 osoby lub dwóch kumatych snajperów i telefon komórkowy :D

 

EDIT: Wbiłem wreszcie sam, także kij Wam w oko :)

Edytowane przez Kalinho_PL
Odnośnik do komentarza

Shift 2 Unleashed - 8
Ciężka przeprawa ze względu na multi - długi boost, bo normalnie nie da się tego zrobić, głównie ze względu na znikomą ilość graczy online. Do tego mamy idiotyczny system kolizji, bo nawet jeśli uda się znaleźć przeciwnika, na bank mnie trąci i wyścig kończę wbijając się w bandę/koziołkując/na poboczu i w(pipi)am buty z wkur.wienia. To samo tyczy się singla - należy unikać kontaktu z innymi autami za wszelką cenę. Model jazdy dość wymagający, szczególnie przy szybszych autach, całkiem trudne wyścigi po zmroku, przejechanie bezbłędnie każdej trasy i zakrętu, grind 10mln $ w karierze... Ostatni raz spędziłem tyle czasu przy czymś nie dającym żadnego funu.

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...