Skocz do zawartości

Platinum Club


Square

Rekomendowane odpowiedzi

Motorstorm: Apocalypse 4. Mógłbym dać mniej, bo nic trudnego nie ma. Jedyne co to wbicie 40 levela w multi, no i ewentualnie nudzące szukanie głupich kart. Odkryłem małego glitcha, może komuś się przyda. Miałem 36lvl, jakiś czas temu siedząc u dziewczyny odpaliliśmy split-screena na jej konsoli, zagraliśmy może z pięć wyścigów i wpadł mi 39lvl. Dzisiaj odpaliłem konsolę u siebie, zagrałem kilka wyścigów, uzupełniłem pasek do końca i wpadł 40lvl. Po rozpoczęciu kolejnego wyścigu wpadł trofik i platyna.

 

Teraz cisnę Mass Effect 3, niestety przy pierwszym podejściu nie wpadł trofik "niezłomność", przejście wszystkich misji na insanity. Zrobiłem wszystkie misje i nie wpadło, niby mam 26/27 :/  Patrząc na listę zrobionych misji jest wszystko, oprócz "Tuchanka: Turiański oddział", ale to na 100% zaliczyłem. Teraz przechodzę drugi raz i po przejściu tej misji też znikła z dziennika. Ktoś wie o co biega? Po zaliczeniu brakującej misji trofik wpadnie, czy muszę całą kampanię od nowa przejść?

Odnośnik do komentarza

no ja się czuję oszukanu przez me3. grałem za drugim razem na insanity, po skorzystaniu z sejwa z postacią z pierwszego przejścia na normalu. po ukończeniu wpadł trofik za insanity, ale nie dostałem złota za ukończenie wszystkich 27 misji, ani srebra za dwukrotne ukończenie gry. na dodatek licznik zabójstw nie zsumował mi killi z obu przejść i liczył tylko drugie.

Odnośnik do komentarza

Final Fantasy XIII-2: 5. Dosc dluga platyna, ale bez jakichs specjalnych trudnosci. Jak kto troche gral w jRPG to nawet walka z Yomi nie sprawi mu problemow. Gra ogolnie spoko.

 

Sleeping Dogs: 5. Super gierka z w miare przyjemna platyna - troche bezsensownego grindowania czasem, ale nie mozna miec wszystkiego;]

 

TTT2: 4. Latwizna.

 

XMB Singstar: 6. niby nie ma nic trudnego, ale jak sie nie ma odpowiednich piosenek do pucharow Nailed it i Perfect Harmony to mozna sie mocno zirytowac.

Odnośnik do komentarza

 TEKKEN dla Ciebie to żadne wyzwanie. myślę, ze ocena jest troszeczkę naciągana  ;)

 

jesli chodzi o Singstar z XMB to wydaje mi sie, ze jesteś pierwsza i jedyna osoba, która wbiła platynę na tym forum. hi hi..

ja za skarby świata chce sie tego pozbyć, a tu nagle ktoś wbija platynę - bez komentarza  :)

Edytowane przez MEVEK
Odnośnik do komentarza

Dla mnie srednia to 5 - taka ocene daje, jak nie trzeba sie zbytnio meczyc, zeby zdobyc platyne. Sa i takie, ze po prostu sie robi samo (np. Sly1,2,3) to daje nizej, a tak to zwykle 5;] W TTT2 jest kretynski combot i kupowanie do niego ciosow, ktorego za cholere nie chcialo mi sie robic, a w moim mniemaniu odstreczanie od zrobienia trofeum wplywa na poziom trudnosci, to i dalem 4 (zamiast 3 lub 2);]

 

Hehs, Singstar to akurat cos, co robie przy piwie, a ze mam kumpla, co tez lubi podrzec jape do mikrofonu, to i wpadlo;] Najlepsze jest to, ze prawie wszystkie trofki w tym Singstarze sa miedzy rare i ultra rare na psnprofiles, wiec chyba jest wiecej takich jak Ty;]

Edytowane przez Veron
Odnośnik do komentarza

Mevek powiem z duma -ZERO glitchy, ale juz dawno nie mialem takiej palpitacji serca ogladajac creditsy i czekajac na wyskakujace trofiki. :sweat:

 

Platyna bardzo latwa, ale trzeba byc cholernie uwaznym.Musisz sie liczyc z masa reloadow.

 

Taka ciekawostka.Tak sie skupilem na dwoch trofikach , ze zapomnialem zrobic braz za upgarde broni na maxa. :banana:

 

Btw Zgodnie z radami nie uzywalem strzelby usypiajacej , tylko ten pistolecik.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

no ja się czuję oszukanu przez me3. grałem za drugim razem na insanity, po skorzystaniu z sejwa z postacią z pierwszego przejścia na normalu. po ukończeniu wpadł trofik za insanity, ale nie dostałem złota za ukończenie wszystkich 27 misji, ani srebra za dwukrotne ukończenie gry. na dodatek licznik zabójstw nie zsumował mi killi z obu przejść i liczył tylko drugie.

 

ja miałem to samo, zaliczyłem wszystkie misje na insanity i trofik nie wpadł. Wpadło za drugim podjeściem po misji z admirałem korisem. na stówę to zaliczyłem za pierwszym razem, więc miałem jakiegoś małego glicza. Całe szczęście, że ten insanity nie jest taki trudny jak ma sie wszystko wymaksowane i ogarnięte.

 

Mass Efect 3 - 5

Odnośnik do komentarza

Rayman Origins (Vita) trudność 6/10. Takie platformówki TRZEBA platynować, żeby się grą cieszyć na maxa, a dlaczego? Rajcowność wymasterowania każdego poziomu z osobna, oczywiście. Czasówki bardzo przyjemne no i znajdźki, do których nie trzeba opisu. Idealny tytuł pod Vitę. Mam nadzieję, że nadchodzący sequel również ukaże się na tej konsolce.

Edytowane przez _daras_
Odnośnik do komentarza

Po 96 godzinach wbiłem platynę w Demon's Souls. Na pewno jest to jedna z bardziej poje'banych gier w jakie grałem na przełomie ostatnich 10 lat. Dawno nie zginąłem 20 razy w pierwszym levelu gry. Nie wiem jak inni, ale ja 1 walkthrough robiłem całkowicie samodzielnie, bez Internetu, bez podpowiedzi. Niesamowicie trudna gra, strasznie nieprzystępna, mechanika wielu elementów nieczytelna. Męczyłem się 50 godzin (zbierając praktycznie wszystko co się dało).

W trakcie 2 i 3 przejścia korzystałem z wikipedii, na której o dziwo jest dokładnie wszystko czego potrzeba człowiekowi, aby zrobić platynę (wciąż nie jestem w stanie zmusić się do oglądania na YT jak ktoś gra i później to powtarzać - dla mnie to upadek gamingu). Teraz po zrobieniu platyny kontrolowanie tendencji świata wydaje się dziecinnie proste, ale przez całe 1 przejście nawet nie wiedziałem o co z tym chodzi :D

 

Naprawdę ciężko ocenić mi poziom trudności tej platyny, bo oglądając YT można sobie bardzo ułatwić wiele rzeczy. Zaraz po premierze, to była na pewno jedna z najtrudniejszych platyn na PS3, w tym momencie nie mogę wystawić więcej niż 7.5/10.       

 

A tak poza tym, to niesamowicie dobra gra jest. Ma ponad 3 lata, a zasługuje na minimum 8.5/10. Świetny klimat, za(pipi)isty design praktycznie wszystkiego, skillowy gameplay. Dla mnie gra, która przynajmniej trzeba przejść.  

Odnośnik do komentarza

Metal Gear Solid : Peace Walker - 6,

 

świetna gierka, która z mały przymrożeniem oka zasługuje na ocenę 9/10 z uwagi na gameplay, jak i replayability, które to zawdzięczamy opcji co-op'eracji i nie tylko. na minus oczywiście biedny design(wiadomo, port z PSP'ka). myślę, ze ocena trudności 6 jest odpowiednia, bowiem cały świetny ekwipunek dostajemy dopiero pod koniec, czyli większa cześć(żeby nie napisać polowy), musimy zaliczyć z tym, co mamy, a do najłatwiejszych zadań to sie nie zalicza.

Hura, hura, hura..   :banana:

 

tak, wiec oficjalnie mogę oświadczyć, iz jestem gotowy na MGS V, które to jest kontynuacja PW. 

Edytowane przez MEVEK
Odnośnik do komentarza

Dragon's Dogma - 4/10

 

74 godziny, 3 przejścia (1 speedrun) z hakiem i na razie mam dość RPG'ów :D Na początku są małe problemy, ale jak to w takich grach gdy już się dopakuje postać i zdobędzie lepszy sprzęt, to się idzie jak przecinak i nawet więksi wrogowie po chwili padają.

A sama gra jest bardzo dobra. Ma świetny system walki, fajny design tych większych przeciwników oraz ciekawy pomysł na pomocników (Pawn). Taki Skyrim ze swoimi słabymi walkami by mógł się sporo nauczyć od DD i mam nadzieję, że Bethesda w następnej części TES podpatrzy co zrobili Japończycy i się na tym będą wzorować.

Odnośnik do komentarza

GoW: A - 4/10. Szybka i dość ława platyna ale jak ktoś chcę dobrze wspominać tego GoW to nie radzę grać na tym irytującym hardzie przy pierwszym podejściu. Gra jest mega tania, irytująca, kamera pokazuje wszystko tylko nie pole walki, nie ma żadnych taktyk czy systemów ino jest random i spamowanie w kółko dwóch rzeczy. W 3 też było parę trudniejszych motywów ale wszystko opierało się na poznaniu przeciwnika i dobraniu odpowiedniej taktyki. Natomiast w  GoW:A  jednym z takim momentów są niesławne wyzwania Archimedesa - jeden wielki random i gangbang od chmary przeciwników, 3 fale, brak punktów kontrolnych i odnawiania energii. Przez ten moment daje te 4/10, bo z dobre 10 razy musiałem powtarzać ten fragment. 

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...