Skocz do zawartości

Sezon 3 - A Storm of Swords, part 1


Rekomendowane odpowiedzi

 

Ej dobra...mam lekko wyj.ebane na ten serial i z czystych nudow odwiedzilem ten temat,lekkie pojecie mam o tym uniwesum ale co tam sie ku.rwa stalo ze tak sie wszyscy spuszczajom? :sorcerer:

 

 

Krwawe Gody, w czasie których filmowa, ciężarna (w każdym razie "przy nadziei") żona Robba Starka w dobitny sposób została na jego oczach zadźgana sztyletem - bardzo obrazowo zostało to ukazane (jak i podrzynanie gardeł innym żołnierzom Starka).

 

 

 

trek_hmm.gif

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

 

Ej dobra...mam lekko wyj.ebane na ten serial i z czystych nudow odwiedzilem ten temat,lekkie pojecie mam o tym uniwesum ale co tam sie ku.rwa stalo ze tak sie wszyscy spuszczajom? :sorcerer:

 

 

Krwawe Gody, w czasie których filmowa, ciężarna (w każdym razie "przy nadziei") żona Robba Starka w dobitny sposób została na jego oczach zadźgana sztyletem - bardzo obrazowo zostało to ukazane (jak i podrzynanie gardeł innym żołnierzom Starka).

 

 

 

 

Dodam tylko,że było to kilka czy kilkanaście ciosów w brzuch a całej tej sytuacji chyba nikt kompletnie się nie spodziewał,bo był to ślub w ramach pojednania starków(którzy zostali zarżnięci) i freyów(tych zarzynających)

 

Odnośnik do komentarza

Daenerys za to powodzi się coraz lepiej, ma smoki, nowego zalotnika z wojskiem i już niedługo, jak sądzę, ruszy na stolicę.

Ona nie ogarnia jak walczyć, młoda i niedoświadczona hehehe

 

Ehhehehe Wy po prostu życia jeszcze nie znacie!

 

tumblr_mns9crWdoU1su490fo1_250.gif

 

EDIT: Ale byłyby jaja jakby Martin kopnął w kalendarz i nie dokończył pisania! Czujecie to :D ? IMO On to sobie planuje (wspomnicie me słowa za kilka lat)

Martin zdradził HBO kto zasiądzie na tronie oraz planowane zakończenie niektórych momentów,  w razie swojej śmierci takie zabezpieczenie aby stacja mogła dokończyć serial ;]

Odnośnik do komentarza

Nie tylko w razie śmierci.

Jeżeli stanie się tak, że serial dogoni książki a dalszy ciąg nie będzie napisany to jest taka możliwość, że w konsultacji z Martinem będą najpierw tworzyć fabułę serialu.

O ile ten wcześniej nie umrze XD

Spekuluje się, że "Winds of Winter" pojawi się w przyszłym roku (akurat czas 4. sezonu serialu). Do ekranizacji wydarzeń z tej książki dojdzie pewnie dopiero koło 7 sezonu (przy założeniu, że 2 sezony stykną na Ucztę i Taniec), więc Martin trochę czasu ma na "A Dream of Spring".

Odnośnik do komentarza

O (pipi)! Ramsay

jedzący kiełbaskę. Z początku naprawdę myslałem, że to fajfus Theona :D!

Usmiałem się :D !

 

Scena z

King in the north! wypadła bardzo dobrze imo, groteskowo i przesmiewczo. W ogóle jakim po(pipi)em trzeba być żeby cos takiego wymyslić :P

 

 

Szkoda, że nie było żadnego hintu co do tego co się stanie z

Catelyn hehehehe

 

 

Ogólnie bardzo mi się podobało, zwłaszcza scena z

Aryą

 

Edytowane przez ornit
Odnośnik do komentarza

 

Szkoda, że nie było żadnego hintu co do tego co się stanie z

Catelyn hehehehe

 

 

 

Nie spoiluj. Wiem, że to drobnostka i właściwie nic nie powiedziałeś, ale z kontekstu Twojej wypowiedzi wynikałoby, że to spoiler z dzisiejszego odcinka, a tak nie jest. W ogóle na miejscu byłoby wyraźne oznaczanie spoilerów z książek w tym temacie, a najlepiej ich unikanie. (sam przeczytałem wszystkie książki, ale uważam zdradzanie fabuły za grzech gorszy od złamania świętego prawa gościnności)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...