Skocz do zawartości

Battlefield 4


_Blizzard_

Rekomendowane odpowiedzi

Już lecę i zamawiam. Dostanę w zamian mierną gierkę z singlem na TRZY godziny i multi z mapami wielkości ogródka działkowego a później EA rzuci ochłap w postaci ekskluzywnej bety dostępnej tylko dla posiadaczy MoH... tyle, że pewnie wyjdzie z tego to samo co w przypadku BF3 czyli ta ekskluzywność to będą 24h przed open betą.

 

Na MoH Tier 1 się nabrałem i teraz płyta robi za podkładkę pod kubek; drugi raz się na to nie nabiorę. Baaa, nawet nie kupię BF4 w preorderze, bo i tak pierwszy miesiąc od dnia premiery to będą bugi, przerwy techniczne etc.

Odnośnik do komentarza
  • 8 miesięcy temu...

 

Tylko w Battlefield 4 możesz niszczyć budynki, w których kryją się wrogowie. Tylko w Battlefield 4 przypuścisz atak od strony wody, z pokładu kanonierki.

 

Marketingowcy EA nie grali nigdy w BC2 i Vietnam?

 

 

gra jak gra - rewolucji nie ma, jest ewolucja. Singla pewnie nawet nie ruszę, bo jedyny BF z porządną fabułą to BC a ten tutaj wygląda jak snoozefest z BF3. Czekam na info o multi i wymaganiach, bo nie wiem czy i kiedy modernizować pc.

Odnośnik do komentarza

No to się robi już (pipi) niefajne. Co jak co, jestem w stanie zrozumieć powodu DRMów etc, ale.....

BF3 + BtK = 134,90 zł

SimCity = 169 lub 189 zł

BF4 = 169 lub 199 zł

 

 

Co będzie z takim Dragon Age 3 albo Mass Effect 4? 199 lub 229 zł? Jak tak dalej pójdzie, to na Origin ludzie przestaną chyba całkowicie kupować, bo nie dość że client do dupy, EA specjalnie lubiane nie jest, to ich gry w necie można wyrwać na premierę za troszkę ponad połowę ceny.

Odnośnik do komentarza

BF3 mi sie podobal i uwazam, ze dobrze wydalem na niego kase.

Origin mnie wkurza niemilosiernie (powod dlaczego teraz nie mam nawet BF3 zainstalowanego).

Odpalanie przez przegladarke troche (pipi), ale coz - do przelkniecia.

 

Czy kupie BF4? Nie wiem jeszcze, naprawde. Jak mi sie spodoba z trailerow to tak.

EA nie niszczy tak strasznie gier jak Activision, chociaz sa bardzo blisko w rankingu (pipi).

Odnośnik do komentarza

Ten filmik z "gameplay'em" to jedno wielkie ZIEW.

No i zgadzam się, że jest to bardziej ewolucja niż rewolucja. A z tą ceną to mam nadzieję, że żart, rozumiem, że na kąsolach sobie mogą takie śmieszne ceny dawać ale chyba pomylili platformy z tymi cyferkami.

Ja tam zlewam B4, bardziej bym się ucieszył gdyby Dice wzięło się za Bad Company 3.

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Pytanie do tych co grali/grają w BF3.

Jesteście zadowoleni z zakupu/gry na tyle, że zainwestujecie w BF4?

Mam na myśli zabawę z Originem, uruchamianie gry przez przeglądarkę itd. 

 

Gdyby była opcja zarejestrowania gry na Steam zamiast Origin to bym to zrobił bez zastanowienia, bo platforma jest nijaka. Z drugiej strony nie jest to coś na co bym reagował "o nieee, tylko nie origin!".

 

Z zakupu BF3 jestem zadowolony, bo gra jest naprawdę fajna. Owszem, można włączyć malkontenctwo, że to nie BF2 czy BC2 ale nie znajdzie się na rynku drugiej pozycji z tak rozbudowanym multi, tyloma rodzajami broni i możliwością gry na trzech płaszczyznach równocześnie (powietrze, pojazdy, piechota).

 

Odpalanie przez przeglądarkę okazało się być bardzo dobrym rozwiązaniem, bo raz, że nie musisz odpalać gry aby zobaczyć czy grają znajomi; dwa, że masz statystyki pod ręką a trzy, że gra odpala się w tle, więc nawet jeśli masz ją zainstalowaną na hdd a nie ssd to w trakcie ładowania możesz zmieniać sobie wyposażenie żołnierza.

Odnośnik do komentarza

BF3 był wg mnie bardzo dobrą grą. Były zgrzyty pod kątem balansu tego i owego ale to jest imho nie do uniknięcia. Znacznie gorszą rzeczą są ludzie walący z RPG po piechocie niż koleś którego karabin strzela o 10 pocisków więcej na minutę i zadaje 0.7% dmg więcej bla bla bla bla. Przeglądarka może i nie była wyjściem idealnym, ale nie jest to imho argument który ma przeważać o tym by grę kupować lub nie kupować. W końcu gra się w grę właściwą a nie spędza setki godzin w menu, więc who cares.

 

 

Co do BF4 - się zobaczy. Wszystko zależy od tego jak w okolicach jego premiery będzie wyglądała sprawa mojego sprzętu grajacego, bo staruszek już z niego.

Odnośnik do komentarza

o do BF4 - się zobaczy. Wszystko zależy od tego jak w okolicach jego premiery będzie wyglądała sprawa mojego sprzętu grajacego, bo staruszek już z niego.

Hah mam identyko problem - tylko na co wymienic te moje GTX550Ti, zeby nie wywalic fortuny na przecienty upgrade :confused:. Tylko Nvidia mnie interesuje.

Odnośnik do komentarza

 

o do BF4 - się zobaczy. Wszystko zależy od tego jak w okolicach jego premiery będzie wyglądała sprawa mojego sprzętu grajacego, bo staruszek już z niego.

Hah mam identyko problem - tylko na co wymienic te moje GTX550Ti, zeby nie wywalic fortuny na przecienty upgrade :confused:. Tylko Nvidia mnie interesuje.

 

Ja mierzę w to:

 

http://www.asus.com/Graphics_Cards/GTX660_TIDC2O2GD5/

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...