Skocz do zawartości

Battlefield 4


_Blizzard_

Rekomendowane odpowiedzi

Uruchomiłem bete i .... no bez jaj na moim potężnym sprzęcie to jest po prostu niegrywalne. Co to za optymalizacja? Nie powiecie że gtx 770 8 gb ramu i i7 3,5 ghz nie wystarczy aby grac na medium ? Wracam do BF3 albo idę sprawdzić GTA Online

cos chyba jest z(pipi)ane z konfiguracja dla nvidii :P

ja majac 7870 na ultra mam 40-50 fps D:

Odnośnik do komentarza

Uruchomiłem bete i .... no bez jaj na moim potężnym sprzęcie to jest po prostu niegrywalne. Co to za optymalizacja? Nie powiecie że gtx 770 8 gb ramu i i7 3,5 ghz nie wystarczy aby grac na medium ? Wracam do BF3 albo idę sprawdzić GTA Online

Mam taką samą grafikę, i7 i nowe drivery nvidii i na Ultra mi działa powyżej 60 FPS, chyba coś mam z PC nie tak...

Odnośnik do komentarza

Przyznam szczerze że rzeczywiście "strzela się lepiej", szczególnie ze snajperek co dla mnie już jest ogromnym + za nowym BF.

 

Niestety gra wygląda jak BF3.5 pod względem grafiki przy czym chodzi o 10-15fps gorzej. Na dodatek co jakiś czas framerate zlatuje bez powodu do poziomu 10-17fps, widać brak optymalizacji chyba zrobiony specjalnie by nowe dżiforsiki i radki się sprzedały. Zmusza mnie to do rozmyślania czy inwestować coś w peceta czy zadowolić się BF4 na PS4, które wiadomo będzie w 60fps, ale z drugiej strony musiałbym czekać 2 miesiące, wydawać sporo więcej pieniędzy, nie mówiąc już o sporo mniejszej ilości graczy i serverów szczególnie w Polsce.

 

DICE oczywiście musiało podku.rwić mnie swoimi unlockami, kiedy oni się nauczą że blokowanie dla nowych graczy defibrylatora to debilizm? Tak samo głupie jest poginanie US Marines z kałasznikowami bo nic innego nie jest odblokowane.

 

Podoba mi się parę patentów jak stopniowe przeładowywanie (niesamowicie pomocne), czytelniejszy HUD, lepszy spadochron, interaktywna mapka na początek, podgląd widoku graczy ze składu (umila czas na czekanie na spawn) + parę innych. Nie do końca odpowiada mi mniejszy kill-time i mały odrzut broni na dużym dystansie, przynajmniej w AK-102.

 

Parę screenów

 

bf4111sb3.png

 

bf42zmsty.png

 

bf438ds87.png

Edytowane przez MaZZeo
Odnośnik do komentarza

Szkoda że msaa tak bardzo zjada wydajność.Gra chodzi dużo gorzej niż bf3 , tutaj na high bez msaa mam 45-60 fps ale jak już budynek opadnie to mam 40-50 fps.Nie wiem czy to wina optymalizacji czy już po prostu gtx 660 nie wystarcza.Napewno nie zainwestuję w nową kartę w przeciągu roku , więc jak nie poprawią znacząco optymalizację a wersja na ps4 będzie dawała radę to chyba przerzucam się na konsole.

Odnośnik do komentarza

Szkoda że msaa tak bardzo zjada wydajność.Gra chodzi dużo gorzej niż bf3 , tutaj na high bez msaa mam 45-60 fps ale jak już budynek opadnie to mam 40-50 fps.Nie wiem czy to wina optymalizacji czy już po prostu gtx 660 nie wystarcza.Napewno nie zainwestuję w nową kartę w przeciągu roku , więc jak nie poprawią znacząco optymalizację a wersja na ps4 będzie dawała radę to chyba przerzucam się na konsole.

tak zjada wydajnosc?

 

z 4xMsaa 47fps z 0xMsaa 57fps. To nie jest wielka róznica. Spodziewałem się, że będzie gorzej. ( z tym ze ja jestem na wszystko na ultra nie na high)

Edytowane przez SzewczykDratewka
Odnośnik do komentarza

Podajcie swoje sprzęty bo taka gadka o fpsach bez tego jest bez sensu.

 

U mnie 8GB Ram, radek hd 7850 2gb ram i X4 955

i5-2500k

7870 OC

8Gb ram

Wszystko na ultra i pomijajac te denerwujące spadki do 10-15fps raz na jakiś czas to przewaznie ok 45fps

 

btw testy pokazują better on amd XD

 

8 watkowe amd o taktowaniu 5GHZ nie potrafią dogonic 4 watkowych inteli co maja 3,5GHZ ....

Edytowane przez SzewczykDratewka
Odnośnik do komentarza

ale u mnie to grubsza sprawa bo wymieniałem płyte główną i procesor bez reinstalacji windowsa :D właśnie dziś pomyslałem że by się jednak ten format i czysta instalacja przydała :D Mój leń i brak czasu wcześniej mi na to nie pozwolił :)

 

Dodatkowo nic tak nie czyści rejestr jak dobry format :)

Wracając do tematu BF4.  Nie wiem czy kupię po prostu dużo za dużo kosztuje a wiele ciekawych gier wychodzi niedługo. Za mało nowości na razie widzę. Bardziej to wygląda jak dodatek :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...