Skocz do zawartości

Battlefield 4


_Blizzard_

Rekomendowane odpowiedzi

Z mojego pkt widzenia, nie jestem pro, to 4 jest juz calkiem dobrym wyborem. Spora czesc bugow juz poprawiono, dodano nowe mapy (metro i chinska nawalnica) lada dzien bedzie kolejny dodatek. Tam wprawdzie chlopcy w temacie Bfa4 narzekaja ze cos za mocne, cos znerfione ze (pipi)nia i w ogole. Ale ja te ich rozterki mam generalnie gdzies bo gram czym mi sie podoba i jak sie podoba. Nie jest dla mnie k/d ratio wazne i ogolnie bez cisnienia uwazam ze to fajna gierka :)

Odnośnik do komentarza
Gość Zaqair

Na pc dzis Naval Strike nie bedzie.

 

However, we are delaying the launch of Battlefield 4 Naval Strike on PC. We’ve detected an issue and it needs to be solved. Quality is our number one priority and we will not release Battlefield 4 Naval Strike on PC until we feel it meets the highest quality level possible. We are also working on a larger update to release alongside Battlefield 4 Naval Strike on PC that will address the issue of Tablet Commander not working correctly. Once we have a confirmed date for PC, we’ll be sure to update those players on our official channels. We appreciate your patience and look forward to seeing everyone on the Battlefield.

http://battlelog.battlefield.com/bf4/news/view/take-the-fight-to-the-sea-with-battlefield-4-naval-strike/

Odnośnik do komentarza

No wlasnie, a czy Mazzeo kontaktowales się w tej sprawie z EA. Tego typu bledy mogą wskazywać także na problemy z siecia po Twojej stronie (miałem tak z FIFA 14). Polecam kontakt przez czat angielski, poprosza Cie o wykonanie tracerouta, sprawdza dokładnie pingi/dnsy i podpowiedzą ewentualnie co powinieneś zglosic do swojego usługodawcy internetowego.

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...
  • 7 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...