Skocz do zawartości

Battlefield 4


_Blizzard_

Rekomendowane odpowiedzi

Zagrałem przed chwilą meczyk.

Beta jest na pewno niestabilna, ale wiadomo, beta, aczkolwiek beta BF3 chodziła mi lepiej na słabszej grafice.

Gra domyślnie ustawiła mi 1080p i High. Miałem wtedy jakieś 25fps i UWAGA zabijałem ludzi.

Zmieniłem rozdziałkę na 1680x1050 oraz Medium i.....działała tak samo.....

Na takich ustawieniach udało mi się uzyskać na 5 minut grania jakieś 9:6 co jest ok wynikiem jak na takie warunki, nawet double kill się trafił. 

Na pewno od razu widać, że gra jest ładniejsza, to fakt. 

Mapa przypomina trochę Metro, ale tę część otwartą. 

Feeling strzelania jest bardzo dobry, o wiele lepszy niż w BF3, właśnie bardzo przypomina BC2. Cieszę się bardzo. 

Ale nie kupię chyba, że naprawdę nie będę miał co robić z kasą, ale to raczej tak nie będzie. 

Po 5 minutach wrażenia bardzo pozytywne. :)

Edytowane przez suteq
Odnośnik do komentarza

Jeżeli po becie dojdą te 5-10fps plus stabilność to będzie dobrze.Gra działa o te 10 fps gorzej od bf3 , o dziwo tutaj jak pisze suteq da radę grać nawet z mniejszą liczbą klatek.Gdzie bf3 był poniżej 40 u mnie nie grywalny.

Odnośnik do komentarza

Czytam właśnie forum Battleloga, ludzie mają problemy z i5@4,4Ghz GTX680 i 8Gb, że ledwo im wyciąga 40klatek na LOW. (instalowali najnowsze stery od nvidii). Ja osobiście mam AMD/Ati 5850 i fakt, działa to trochę gorzej niż BF3, ale pewnie dlatego że to beta.

 

EDIT: Hah, właśnie widziałem jak łódź "zrespiła" się w powietrzu zamiast na wodzie, spadła i wybuchła :P

Edytowane przez Kornolio
Odnośnik do komentarza

Ja, z tego co pamiętam, nie miałem żadnych różnic pomiędzy betą i retailem w BF3. A jeżeli były to różnica 3 klatek nie jest dla mnie odczuwalna.

 

 

Co do problemów: czuję się jak bym o ROME 2 znów słyszał. Nie ważne czy odpalałeś Ultra czy Medium czy też Low - tyle samo FPSów gra ma. Widać coś się devsi nie silą nad optymalizacją ostatnimi czasy.

Poczekam do 4-go. Jak będzie chodzić w miarę to wezmę.

Odnośnik do komentarza

Przecież hc to jeszcze większa kamperka do tego nawet nie wiesz skąd dostajesz, więc tym bardziej typy kampią i jak nie znasz mapy na pamięć to możesz ich szukać bez końca. 

Tyle, ze jak ktos jak ja przegrał 99% czasu na hc granie w ten nierobiony tryb to meczarnia.

Posyłam kulki w goscia pewien, ze zdechnie a tutaj dostaje strzal z dupy i gosc mnie zabija.

Lub wychylam sie za rog na sekunde i dostaje z z-11, ktore robi instant kille na sc..

Odnośnik do komentarza

Uruchomiłem bete i .... no bez jaj na moim potężnym sprzęcie to jest po prostu niegrywalne. Co to za optymalizacja? Nie powiecie że gtx 770 8 gb ramu i i7 3,5 ghz nie wystarczy aby grac na medium ? Wracam do BF3 albo idę sprawdzić GTA Online

Edytowane przez blantman
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...