Skocz do zawartości

Battlefield 4


_Blizzard_

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Orzeszek

No jak grałem w deathmecza na 64 osoby gdzie 80% graczy to technicy na 1000 ticketów to na paracelach nie było kamienia na kamieniu. To samo w tej mapie z fabryką czołgów, jedną hale zawalili gracze a to ponoc ne levolution

Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

A i jescze jedna akcja, ta mapa zimowo korytarzowa( nie pamietam nazwy) wyobrazcie sobie mape w stylu metro z b3 jest waski korytarz z jednej strony 32 chlopa vs 32 chlopa w large conquest na drugiej stronie. Ogolnie pat, nie mozna sie przedrzec spam granatow itp, jakie bylo moje zdziwienie jak wyrąbali sobie gracze z przeciwnej druzyny DRUGi korytarz za pomoca c4 i rpg przez sciane o odlugosci 30 metrow by nas okrazyc. Szczęka mi opadła. Takie rzeczy widzialem w red faction kiedys.

Odnośnik do komentarza

Dalmierz ma ci pomoc przy strzalach na dystans do 50m w zwyz. Normalnie jesli cel jest dosc daleko, powinienes celowac ponad cel, by efekt grawitacji, czy zakrzywienia ziemi, nie wplynal na faktyczne miejsce trafienia. W grze przypuszczam ze to tylko bajer, bo probowalem z tego korzystac, ale czesto akcja jest zbyt intensywna by sie w to bawic.

Odnośnik do komentarza

Mazzeo - też miałem już takie sytuację, że FPS był bez zarzutu, ping również, a gra potrafiła przycinać ;/ A czy tylko ja mam takie problemy, że gra mi się tak często wysypuje? Albo wywala mnie z serwera nie wiadomo czemu, albo wyłącza się gra i mam okienko "program przestał działać" albo zawiesza mi się obraz razem z dźwiękiem i nic nie mogę zrobić pozostaje jedynie zamknąć grę poprzez menadżer zadań. No masakra jakaś ;/ Wkurza mnie też to, że jest tak mało serwerów pod tryb hardcore :( 

Odnośnik do komentarza

Dalmierz ma ci pomoc przy strzalach na dystans do 50m w zwyz. Normalnie jesli cel jest dosc daleko, powinienes celowac ponad cel, by efekt grawitacji, czy zakrzywienia ziemi, nie wplynal na faktyczne miejsce trafienia. W grze przypuszczam ze to tylko bajer, bo probowalem z tego korzystac, ale czesto akcja jest zbyt intensywna by sie w to bawic.

 

Czyli z dalmierzem np. ustawionym na 300 metrów mogę nie brać pod uwagę opadu? Pocisk leci z jakimś większym ciśnieniem czy jak? Jestem noga z fizyki xD

Odnośnik do komentarza

No nie ze jest wystrzeliwany z innym cisnieniem, ale ustawia przyrzady celownicze w innej konfiguracji, tak bys mogl namierzac powiedzmy korpus i walic w korpus. gdy tymczasem bez tego, musialbys sam brac poprawke na odleglosc, wiatr i inne czynniki. Ale takie rzeczy to ja tylko w sniper elite widzialem. Tutaj jak przypuszczam to zbedny bajer, ale nie mialem jeszcze okazji sie bawic tym bardziej. Moze na poligonie sprobuje.

 

No sprawdzilem sobie i faktycznie dziala to. Szczegolnie pomocne na spore dystane od 200 metrow wzwyz.

Edytowane przez El Loco Chocko
Odnośnik do komentarza

Czekaj bo nie rozumiem. Dajmy na to że jakiś przeciwnik znajduje się 300 metrów ode mnie. Jak ustawię dalmierz na 300metrów, to mogę w niego strzelać mając środek celownika na nim?

 

photobucket-2141-1341793200794.jpg

Tak.

Wejdz na poligon, wez snajpera i obierz cel. Teraz zmieniaj ustawienia dalmierza i patrz jak ukladaja sie pociski. Bedziesz wiedzial ocb.

Odnośnik do komentarza

Co do ścinek i lagowania. Jedyny problem jaki z tymi rzeczami mam jest na mapie Zapora na Mekongu. Coś jest ewidentnie z nią nie tak, bo ping mam niski a gra zalicza co chwilę ścinki lub potrafi całkowicie zawiesić się na 1-2s. Z tego co ludzie piszą to nie jestem sam i Dice powinno tę mapę zablokować do czasu aż ją naprawią.

Odnośnik do komentarza

Wczoraj mialem w ogole porownac wersje z 360tki do komputerowej. Oczywistym ze ze to zadna sztuka porownywac kilkuletni sprzet do nowki maszyny, ale...

Wlaczylem te mapke z oceanem lodziami itd (PC). Motyw gdy pogoda nagle sie zmienia i zaczyna sie sztorm to nie mam pytan. Wygladalo to oblednie. Pozniej to samo na ixie gdzie ziom mowi ze cudnie wyglada. No coz, mega syf, bez kitu. Lepiej chyba trojka wygladala. To tak na marginesie tylko.

Odnośnik do komentarza

Czy tylko u mnie gra się randomowo zawiesza? Myślałem że to może coś się przegrzewa u mnie, ale proc i karta max 75 stopni, poza tym gdyby to hardware był to by się raczej cały system powiesił albo wywaliło blue screenem?

 

Zacyzna mnie to ostro wkur.wiać :/

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...