Skocz do zawartości

Battlefield 4


_Blizzard_

Rekomendowane odpowiedzi

Przecież tu nie chodzi o singla, 5 godzin i go nie ma. Tu chodzi o multi i dubbing w tym trybie, nie mam ochoty słuchać chinoli i ruskich w języku polskim.

 

Poza tym dużo bluzgów z głośników to mama będzie krzywo patrzeć i każe wyłączyć komputer ;(

 

Liczę że ta solucja z linka zadziała, ale to sprawdzę jutro. Ewentualnie może w polskim supporcie EA coś pomogą, paragon mam jakby co.

Edytowane przez MaZZeo
Odnośnik do komentarza

mazzeo, jesli kupisz druga kopie zamiast sciagnac z zatoki to jestes frajer.

Co za bydło.

Szanuja Cie jak masz siano, jak je juz im dasz to usmiech Mcdonald idz stad dziadu.

A owa kopia z Zatoki niby działa w multi bez problemu, czy jak to sobie wyobraża kolega? Bo tu chodzi o całościowy język. Kampanie to by się dało przeboleć. Ale jak ktoś chce mieć multi po angielsku to co?

 

 

PS:

Kolejny powód by nie kupować z Allegro.

Edytowane przez Kazuun
Odnośnik do komentarza

Ja próbowałem wczoraj odpalić grę z angielskimi głosami i pl napisami, ale nie dało rady, ale ten link jest z dzisiaj więc może coś się zmieniło.

W 3 nie było źle z dub, w multi powiedziałbym, że był naprawdę świetny.

Ale był wybór, tutaj straszna kaszana, że tylko pl i rus, a support ma kompletnie wyebane.

W ogóle Maz, wiedziałeś jak brzmi dub pl i, że w pl dystrybucji jest tylko pl i rus?

Odnośnik do komentarza

Wiem o co chesz zapytac z statusow.

 

Tu masz rozwiazanie,ale serio nastepnym razem sam poszukaj w google zajmie ci to 30sek.

 

 


Po otworzeniu świeżo zakupionego pudełka z Battlefieldem 4 na PC gracze mogą być niemile zaskoczeni. W środku znalazły się bowiem... trzy dyski z numerem jeden. Spokojnie jednak: to tylko błąd w nadruku. Zawartość płyt jest poprawna. Jak rozpoznać w takim razie, który dysk jest który? Jak podaje Electronic Arts, należy zwrócić uwagę na numer "Disc Label ID" umieszczony nad napisem "Disc 1". Tak należy je przyporządkować:

Dysk 1: 101110303304
Dysk 2: 101110303305
Dysk 3: 101110303306

http://polygamia.pl/Polygamia/1,107162,14863979,Wpadka_Electronic_Arts__W_pecetowym_wydaniu_Battlefielda.html

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Zaqair - dzięki bardzo. A do gry nie będzie wymagana w napędzie żadna z tych trzech płyt?  Przy okazji mam jeszcze jedno pytanie - jak to jest ze sprzedażą gier, które mam normalnie na płycie, ale wymagają one np. Origina albo innych tego typu programów, jeżeli chciałbym sprzedać taką grę to nowy właściciel bez problemu w nią zagra u siebie?

Odnośnik do komentarza

Nie, te płyty tak naprawde nie są potrzebne, wystarczyłoby że wpiszesz cd-key i 20gb dociągnie z neta ergo żadna płyta nie jest potrzebna w napędzie.

 

 

jak to jest ze sprzedażą gier, które mam normalnie na płycie, ale wymagają one np. Origina albo innych tego typu programów, jeżeli chciałbym sprzedać taką grę to nowy właściciel bez problemu w nią zagra u siebie?

 

Nie sprzedasz bo cd-key jest już zarejestowany. Tak naprawdę te 3 płyty z zawartością nie są nic warte.

Odnośnik do komentarza

http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=81106 ;/ Ja chcę angielski dubbing...

Edit. Dzowniłem przed chwilą do pomocy technicznej EA Polska w sprawie tego międzynarodowego klucza i (pipi)nia nie wymieniają... Nie no załamka po całości, chciałem odpalić dziś singla i chyba będę musiał to zrobić z rosyjskim dubbingiem + polskie napisy, o ile w ogóle jest taka możliwość, bo nie wyobrażam sobie grać z polskim dubbingiem ;/ 

Edytowane przez popiol
Odnośnik do komentarza

Jeżeli ktoś miał problem z becie z nagłymi spadkami fps to wstrzymajcie się z kupnem.U mnie gra stała się nie grywalna.Z tego co czy tam DICE nie zaimplementowało rozwiązania z bety do pełnej wersji.Strasznie skaczę praca procesora przez co nie idzie normalnie grać.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...