Skocz do zawartości

Battlefield 4


_Blizzard_

Rekomendowane odpowiedzi

Tak powinno się grać w BF4 :)

 

Wszystkie ustawienia na maksa łącznie z 4xMSAA w rozdzielczości 4800x2560

 

A oto skromny sprzęt na którym to puścił :)

 

Monitor used: 3x Dell U3011 in Portrait Mode (sRGB mode @ 5160x2560)
GPUs: 4x EVGA GTX-Titan SC in 4-Way SLI @ 1176MHz
CPU: i7 3970X @ 4.8GHz
RAM: Corsair Dominator Platinum 2133Mhz (32GB)
PSU: Antec HCP-1200
OS: 2x Corsair Force GT 120GB SSD in RAID-0
Games/Programs: 8x Vertex 4 128GB SSD in RAID-0

 

 

Edytowane przez marekjw2523
Odnośnik do komentarza

Beta zakończona więc takie moje skromne podsumowanie:
+ Regenerująca się amunicja w pojazdach. W końcu nie będzie można jeździć czołgiem i strzelać non-stop w byle kamień.

- Recoil niczym w CODzie.

+ Attack boat to świetny dodatek do walki. Tak samo jak możliwość strzelania w wodzie.

- Camperfest na dachach i przy windach.

- RPG z namierzaniem i dodatkowo bez oznakowania dla kierującego pojazdem. Co za debil to wymyślił?

- Splash damage czołgów to jakaś komedia. Można strzelić metr obok gościa a on sobie podskoczy i ucieknie w inne miejsce.

- Czasami widziałem akcje typowe dla lag compensation i/lub badziewnego hit registration: strzelasz w przeciwnika z 15 razy po czym on się obraca i zabija ciebie jednym nabojem.

- Jeden strzał z czołgu nie rozwala śmigłowca. Kolejny debilny pomysł. Co im przeszkadzało w BFie 3, że to zmienili?

- Błędy wynikające z bety: spawn na pojeździe, którego nie ma, łodzie pojawiające się na lądzie (raz widziałem jak spadła z nieba na most :D )

- Smugi po strzałach ze snajperki. Zaśmierdziało CODem na kilometr.

- Zacinanie się postaci na kamykach lub brak możliwości ich przeskoczenia.

+ Jeszcze lepszy dźwięk niż w BF3

- Cała ta gra wygląda jakby równie dobrze mogła być wydana w formie dużego DLC do 3, bo część błędów z BF3 i tak zostawili.

- Kogoś powaliło z ceną wersji na PC.

Jeszcze kilka uwag miałem, ale zapomniałem. Ja tam tego BFa 3.5 kupować nie zamierzam. Tym bardziej za 140-150zł.

Odnośnik do komentarza

 

Coś mi nie pasuje .Tylko 70 zł?I do tego nie ruski key?Jak ktoś kupi i będzie działać to pisać :D

 

Przecież sprzedaje same DLC, więc co dziwnego 

 

"Przedmiotem aukcji jest oryginalny klucz aktywacyjny CD-Key do gry BATTLEFIELD 4 wraz z bezpłatnym (w tej wersji) dodatkiem CHINA RISING na PC."

Przeczytaj jeszcze raz, powoli, ze zrozumieniem.

Edytowane przez Kornolio
Odnośnik do komentarza

Już raz mnie zrobili na 60 zł przez allegro więc wolę poczekać.Ale oferta bardzo fajna tym bardziej że pudełko jest mi zbędne.Jedynie jestem ciekaw optymalizacji gry bo jeżeli będzie to poziom bety to szkoda mi nerwów.

Odnośnik do komentarza

Battlefield 4 launches in just three days, and EA has opened up for pre-load of the PC version on Origin. Everyone who pre-ordered the game can now begin to download it on Origin, provided they have the required 24 GB of free disk space. This isn’t too far from BF3, which took up 20 GB when it launched in 2011.


Right now the Battlefield 4 pre-load appears to be for North America only. EA has said that some players will be able to pre-load earlier, while all players will be able to pre-load at least 24 hours before launch.


Pre-load means that you can download the game and have everything set up and ready, but won’t be able to actually play until it launches.



Battlefield 4 release schedule

Battlefield 4 launches on October 29 in North America, and will hit the other territories soon after. Here’s the complete Battlefield 4 release schedule, as confirmed by EA:


  • North America, Russia, East/Central Asia: October 29
  • European Union, Australia, New Zealand: October 31
  • United Kingdom, Ireland, Portugal: November 1
  • Japan: November 7

As mentioned earlier, pre-load will be available at least 24 hours before launch in every territory. If you have pre-ordered the game, log into Origin over the next couple of days and check whether you can pre-load or not — most gamers will be able to pre-load today or tomorrow, regardless of their territory.


Odnośnik do komentarza

Patrzę na originie i widzę do premiery 3 dni i 2 godziny, czy to znaczy że nawet jak się uda mi kupić BF4 np. we wtorek w media markcie to i tak go odpalę dopiero w nocy z środy na czwartek?

Edytowane przez MaZZeo
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...