Skocz do zawartości

Battlefield 4


_Blizzard_

Rekomendowane odpowiedzi

Bo to Beta ? i w finalnym produkcje optymalizacja będzie lepsza ?

 

:D pierwszy raz masz stycznosć z serią BF ?  która odsłona  była pozbawiona  błędów i bugów  i poprawnie zoptymalizowana ..... żadna  ze w DICE/EA  pracują  gamonie wiadomo nie od dziś  .Rzucają masę  słów na wiatr     ze coś naprawią  ze  coś  bedzie super dopracowane  ,a  koniec koncem wychodzi tak ze  po premierze  olewają dany  tytuł i liczą tylko $ na koncie . BC2  /BF 3   od premiery  mają nie poprawione bugi   ,gdzie  producenci  w  2 dni po premierze  bili się w pierś  ze  je poprawią . Fakt wydawali patche po 2-3 GB  które   coś poprawiły psując  kolejną  rzecz . Więc czemu w przypadku BF4 miało by być inaczej ?  ten zespoł na błedach się nie uczy   ..... liczy się  tylko dolar na  koncie .

zainstaluj nowsze sterowniki. 

zarówno Nvidia i Amd wydały bety sterowników specjalnie z okazji BF4.

 

dropy fps ma kazdy. 

na moim sprzęcie  pograłem w betę  tylko  pierwszego dnia  ....  raptem 3-4  mecze  ,w drugim  dniu  już  gra się nie odpalala   sypała  jakimiś  błędami o niezgodności sprzętu  ble ble ble ,aktualizowałem sterowniki do  najnowszych   (tych beta)   nic to nie dało .

W  3 dniu Bety   udało się wejść 2  razy  na server   dosłownie na 2-3 min  po czym sypały się  arty ,krzaki i kick z servera   od  tego czasu znowu   gra się nie odpala  .... tyle  mej styczności z Bugfildem 4  .

Mało tego  betę  usunąłem    dzisiaj chciałem  pograć w DS3     odpalam  origin  ten się  aktualizuję    po czym masa  wywala niezgodnośc plików   ,ze  gra nie pobrana  ... zaczyna mi pobierać DS3  od nowa  po 5% pobierania  error  program przestał działać :D  ... szopka w hooj

 

nie wiem co z tym teraz zrobić ? ,a BF4 to ja kupie w promocji za 50zl  .... więcej za to nie dam

Odnośnik do komentarza

Mimo, że bardzo chciałbym sobie pograć normalnie to nie mogę, bo średnio mam 15 klatek na sekundę ;/ Nie wiem czy mam tak za(pipi)iście słaby sprzęt czy może coś źle robię.
Podzespoły:

GTX560 Overlocked 850mhz (sterownik 327.23)

Phenom II X4 955

6GB DDR3 1333mhz

Windows 7 64 bit

 

Gram na ustawieniach Low, jakikolwiek antyaliasing wyłączony. Rozdzielczość 1920x1080.

Edytowane przez terror
Odnośnik do komentarza

Czemu nie wierzysz w ps4 ? Rozdzielczość 1600x900 upscalowana do full hd, 64 graczy, grafika zbliżona do poziomu wysokich ustawień na pc. W czym jest to gorsze od twojego pieca ?

A co do amd to kupowałem ten procek, jak byłem młody i myślałem, że jedyne co się liczy to ilość rdzeni i GHz xD

Odnośnik do komentarza

Nikt jeszcze nie widział w dobrej jakości wersji ps4 ale wątpie by była zbliżona do wysokich bez żadnych uproszczeń.Ale nie oto tutaj chodzi , zdecydowanie jak nie poprawią optymalizacji łykam wersję na ps4 ale wątpię aby tak się stało.Wydaje mi się że ten w framerate w moim przypadku może zależy od tego że mam tylko 4gb ram.

Edytowane przez szarku123
Odnośnik do komentarza

Wg osoby z jakiegoś tam portalu o grach na PC, która widziała BF4 na nextgeny to porównał to do MEDIUM ustawień na PC. Ale i tak był pod wrażeniem

no ja sie nie dziwie. Dzisiaj odpalilem wersje na ps3 to bylem zalamany.

1 mysl: gdzie sie podzialy tekstury?. Przyjrzalem sie ale one na serio sa tak biedne ze az zal konsole odpalac

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...