Skocz do zawartości

Battlefield 4


_Blizzard_

Rekomendowane odpowiedzi

 

No nie wiem sam gram na windows 8 i spadki dalej mam co parę sekund no i freeze.A ogólnie fps wacha się 60-45.

Masz DirectX 11.1?

 

bo wlasnie dlatego ma bf4 lepiej dzialac. W 11.1 ponoć są nowe funkcje, ktore optymalizuja prace procka, a ten zly ,ms chce nas zmusic to instalacji nowego systemu :(

 

Mam dx 11.Czyli trzeba pobrać wersję windowsa 8.1 by tego dx 11.1 mieć ta?

Edytowane przez szarku123
Odnośnik do komentarza
 

 

 

No nie wiem sam gram na windows 8 i spadki dalej mam co parę sekund no i freeze.A ogólnie fps wacha się 60-45.

Masz DirectX 11.1?

 

bo wlasnie dlatego ma bf4 lepiej dzialac. W 11.1 ponoć są nowe funkcje, ktore optymalizuja prace procka, a ten zly ,ms chce nas zmusic to instalacji nowego systemu  :(

 

Mam dx 11.Czyli trzeba pobrać wersję windowsa 8.1 by tego dx 11.1 mieć ta?

 

Windows 8 przychodzi z 11.1 nie trzeba  nic instalowac.

Edytowane przez SzewczykDratewka
Odnośnik do komentarza

i5-3570

GTX 770 4GB

8GB RAM

 

Na maksymalnych z włączonym MSAA między 40-65 z wyłączonym Vsynchiem. Około 45 z włączonym.

 

No i oczywiście raz na jakiś czas drop z du.py na 15 fpsów xd. Optymalizacja tej bety to jakiś koszmar. Nie widzę tutaj nic, co nie śmigałoby u mnie w stałych 60 fpsach. Pewnie w fullu tak też się stanie, ale tego nie doświadczę, bo nie czaję tych batelfildów.

 

 

iTGZL5TAep15K.png

 

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

Czy tylko ja mam takie problemy czy ta beta jest tak skopana? Na moim nowym sprzęcie: Intel Core I5-4670K 3.4GHz, 8 GB RAM, MSI GTX 770 Gaming, 2GB DDR5 (256 bit) gra nawet na ustawieniach medium spada notorycznie do 15-30 klatek na sekundę, dlaczego tak się dzieje? ;/ 

Edit. No kurde coś jest nie tak, mam częściej pokaz slajdów nawet przy 10 fpsach niż płynną rozgrywkę, raz gra śmiga płynnie i mam 50-70 fpsów, ale zdecydowanie częściej mam pokaz slajdów i na pewno nie jest to wina sprzętu bo było by to niedorzeczne żeby nowy sprzęt po 2 miesiącach od zakupu już nie domagał, zresztą przeczytałem przed chwilą ten test: http://pclab.pl/art55028.html i zarówno moja karta jak i procek są w ścisłej czołówce, więc gra powinna śmigać płynnie, ale coś jest nie tak, ktoś ma pomysł dlaczego? Zoptymalizowałem nawet przed chwilą grę w programie Nvidia Geforce Experience i nic to nie dało. Sterownik mam w wersji 327.23. Pomocy :( 

Edytowane przez popiol
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...