Skocz do zawartości

Battlefield 4


_Blizzard_

Rekomendowane odpowiedzi

okej pograłem troche i... kupuje gre na 100%, narazie jest camper party, kto znajdzie większego buga do ownowania, podoba mi sie co zrobili z klasami, w końcu każda klasa moze rozwalić czołg, grafika to WOOOOOOOOOOW, te rozpierdzielanie sie budynku jest mega, wkurza mnie troche zmienione sterowanie, nadal brak samouczka (w końu chciałbym nauczyc sie sterować helikopterami jak biały człowiek) strasznie upośledzili supporta, teraz amunicja rzucona na ziemie daje +50 ammo jednorazowo co wkurza ze co chwila trzeba sobie rzucac ją pod nogi ;( i dziwnie sie nim strzela w b3 jakoś lepiej mi sie nim "szczelało"

Odnośnik do komentarza

Nikt jeszcze nie widział w dobrej jakości wersji ps4 ale wątpie by była zbliżona do wysokich bez żadnych uproszczeń.Ale nie oto tutaj chodzi , zdecydowanie jak nie poprawią optymalizacji łykam wersję na ps4 ale wątpię aby tak się stało.Wydaje mi się że ten w framerate w moim przypadku może zależy od tego że mam tylko 4gb ram.

 

Może to wynika z tego że działasz na W7... W8 daje lepszą optymalizację, ciekawe czy tak to zostawią w pełniaku czy jakoś usprawnią framerate na W7.

Odnośnik do komentarza

Jak ktoś jeszcze nie wie patch jest do ściągnięcia coś tam daje bo mniej tych ścinek jest.Ale wydaje mi się że gra chodzi o kilka fps gorzej.

normalnie przez origin?

 

mam pytanie... też wam sie dziwnie strzela? supportem w b3 robiłem pożogę, teraz ubić nikogo nie moge WTF?

przesada. 1 bron jest calkiem ok. A potem to juz ckm <3

Odnośnik do komentarza

Poległem na tej becie. 

wywaliłem, nie gram do czasu wydania pełnej wersji gdy będę mógł filtrować polskie serwery i grac z normalnymi ludzmi :x

Też nigdy nie lubiłem polskich serwerów. Same dzieciaki i debile tam grają :/

Jedynie tam zaglądałem jak kumple kazali bo "No chooooodź - już tam gramy"

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...