Skocz do zawartości

Kruhol

Rekomendowane odpowiedzi

Kończę powoli drugi akt, ta gra powinna być taka prosta? Ile trwa ta kampania?

W dniu 30.03.2019 o 17:14, wojnar napisał:

musiałem wygooglać jak wyłączyć autolevelowanie gemów żeby mi Arcane Surge zostało na 1 (jak coś to trójkąt). 

 

A dlaczego chciałby aby jakiś gem sie nie levelowal?

Odnośnik do komentarza

@Figaro kampania to tylko pretekst do tego, zeby jakos sie znalezc w endgamie i tam dopiero zaczyna sie jakikolwiek grind - czyli robienie map i prawdziwe dopracowywanie swojego builda. A co do levelowania gemow. Zazwyczaj gemy ktore sa "glownymi" damage dealerami chcesz miec wymaxowane, ale sa rozne gemy (jak wymieniony arcage surge) ktore maja mechanzmy pomagajace w grze i tam juz sie moga dziac rozne rzeczy. Arcane surge rzuca buffa w momencie kiedy wypalisz jakas ilosc many - im wyzszy level gema tym wiecej many musisz uzyc aby strigerowac buffa. Innym gemem ktorego poziom trzeba miec pod kontrola jest bardzo popularny Cast when Damage Taken.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Gra ktoś?

Ja sobie gram 2miesiąć nie jakoś maniakalnie ale 84lev nabiłem.

EQ w miare niezłe trzaskam mapy tier 9 ale no właśnie jakoś wyżej mi nie wypadają a koszt map na markecie kilkanaście chaosów :(

W ogóle market na ps4 to jakieś jaja(nie grałem na pc ale czytam trochę) ludzie wystawiają itemki w cenach kompletnie z doopy.

Coś co jest warte na PC kilkanaście chaosów to na ps4 ludzie wystawiają po 2ex itd.

Mam upatrzone eq co bym chciał ale to broń 3ex zbroja z 8ex i pierścień worm co nie rezerwuje tej many dla skilla 1ex .....

Tak więc przydało by się z 10 ex chociaż gdzie przez 2msc grania wypadł mi JEDEN .

Jak coś jest tanio to tylko wiadomość dostajesz o stronce XXXXX gdzie sprzedają exalty za $.

Ludzie w ogóle się nie znają na eq, nie każda legendarka jest warta EX .... ba większość jest (pipi) warta miałem ze 30 szt i nikt za to 1chaosa nie chciał dać, więc robiłem propecy gift 5za1.

Naprawdę ciężko jest cokolwiek sensownego kupić w normalnej cenie, i bardzo ciężko jest w ogóle zarabiać jakieś curency, 1ex to ze 130chaosów więc to by trwało jakieś wieki.

Trzaskam złote mapy tier 9 i też (pipi) tam leci.

Schranz-_-PL zapraszam do gry.

Odnośnik do komentarza

Niestety to ze ekonomia bedzie kulała mozna bylo przewidziec. Jedyny sposob na granie to ssf, wtedy masz w nosie to czy cos jest na rynku. Ja mialem ambitne plany na wbicie platyny ale po zobaczeniu zestawu trofikow odpuscilem - farmienie wszystkich breachstonow przy uposledzonym markecie? Dziekuje, postoje....

Edytowane przez Rillas
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Ja juz zebrałem całe endgameowe eq, oj ponad 10ex łącznie warte.
91 lev wbity gram tectonic slam juggernaut marauder.
Mam juz porobione wszystkie biale i zolte mapy.
Praktycznie zostaly uber bossy i można konczyc (może kiedyś ligę pykne)
Mysle ze ze 200h w grze nabiłem i to ledwo podstawy ogarniam grając gotowym buildem.
Gra petarda w swojej klasie, tylko te dropy momentami na pro.... a i bluescreenem potrafi sypnąć.

Wysłane z mojego MI 8 SE przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Chyba tylko scrolls of wisedom. Na poczatku moze brakować, pozniej leci tego cala masa. Ciężko zeby zabraklo, chyba ze identyfikujesz magiczne itemki(niebieskie)

I tak 90% to zlom do sprzedania w sklepiku, niebieskich nie warto identyfikować bo prawie nic nie warte, dopiero ze zlotych cos tam wpada curency przy zlomowania na sklepiku.

 

Można kupic na rynku(tablica) można tez sprzedac u sklepikarza ten itemek do podnoszenia def armora i te itemki do zmiany koloru slotow.

A i jest karta dajaca 40 scrollow ale to pozniej dopiero, gra stopniowo wprowadza patenty.

 

Wysłane z mojego MI 8 SE przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Dzieki. Poczytalem troche o buildach, podobno mozna mocno zrabac kazda postac jak sie zle poprowadzi. Drzewko jest przeogromne a szczerze nie chce mi sie w to zaglebiac. Da sie przejsc gre inwestujac skillsy na czuja? Za malo czasu mam na granie zeby polowe czasu siedziec na tutorialach i symulatorach buildow. Zapewne nie da sie cofnąć przydzielonych punktow? Jakies rady?

Odnośnik do komentarza

Da sie cofnąć ale jest to dosyc kosztowne.
Poza tym chyba w wrzesniu wchodzi nowa liga wiec tą postać wywali ci na serwer standard i zresetuje drzewko(bedziesz mogl przydzielic pkt od nowa a drzewko ciut sie zmieni)
Obczaj sobie na yt konkretny build ktory ci sie podoba pod kątem gameplayu i weź gotowe drzewko.
Te 10 chapterow story przejdziesz nawet swoim buildem ale w endgame jest drastyczny skok poziomu trudnosci.
Ja bym gral na luzie teraz aby ogarnąć mechaniki tej gry a na poważnie powinieneś ruszyc z nową postacią na nową lige, bo standard jest troche martwy jesli chodzi o market ceny itd.

Wysłane z mojego MI 8 SE przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Trwa właśnie Exilecon i jakie bomby poszły :obama: Diablo 4 XDDDDD

 

Anyway, pierwsza bomba:

Path of Exile 2! 7 nowych aktów które mają miejsce 20 lat po wydarzeniach z normalnego PoE.

Najlepsze jest to że PoE 2 ma być w jednym launcherze ze zwykłym PoE. Dodatkowa kampania.

 

 

Druga i trzecia bomba to grudniowy dodatek wraz z ligą, na razie za dużo jeszcze nie wiadomo ale wygląda ciekawie:

 

 

 

I ostatnia bomba to... PoE Mobile... 

Ale ma być to przeniesiona wersja z kompa 1:1, nie wydmuszka robiona przez zewnętrzną firmę z chin która tylko zmieniła modele postaci z innej swojej gierki.

 

 

 

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...