Skocz do zawartości

Kruhol

Rekomendowane odpowiedzi

Oczywiście że możesz, prawdopodobnie spyerdolisz buida i w post game bedziesz zbierał kosmiczny wperdol ale...
Da sie zrobić respeca, a nawet jeśli nie masz czasu na 300h gry to pykniesz sobie samo "story" te 10 chapterow zajmie ci i tak kilkadziesiąt h bardzo przyjemnej rozgrywki.

Wysłane z mojego MI 8 SE przy użyciu Tapatalka

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Nie mam porównania do wersji pc ale w poe przegralem na prosiaku ze 200h.
Nie mam żadnych zastrzeżeń, sterowanie jest bardzo dobre i wszystko mamy pod ręką (a skilli jest masa)
Jedyne co to faktycznie jak sie wysypuje fala przeciwnikow to gra lubi chrupnać
, a i bluescreeny nie były rzadkością.
Ale spokojnie, jak kogoś gra za ssa to to są normalne rzeczy do przełknięcia, nie ma co dramatyzować.

Wysłane z mojego MI 8 SE przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Wygląda ciekawie, szczególnie ta modyfikacja drzewka która wydaje się dużo lepiej zrobiona niż te Jewele z Legionu. Od razu wiemy co dostaniemy nim włożymy kamień do slotu. No i można je "rollować" żeby znaleźć coś dla swojego buildu.

 

I mega cieszę się że Metamorph będzie od razu w głównej grze, jedna z lepszych lig ostatnio (36 challenge zrobione w jakieś 2 tygodnie a i tak dalej chciało się grać).

 

Niżej daję filmik nowego skilla, wygląda jak podrasowany Arc i coś czuję że jedna z postaci w tej lidze będzie właśnie go używać :D

 

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Panowie jest możliwość uzyskania z przedmiotu 4 gniazdowego(hełm) w którym wszystkie gniazda są zielona rozkład 3 czerwone 1 zielony? Zużyłem około 100 kamyków do zmiany barw socketów i nigdy nie było 3r1g a zawsze zostawały przynajmniej 2 zielone.

Odnośnik do komentarza

Jest możliwe ale pamiętaj że baza itema oznacza że trudniej wylosować niektóre kolory. Armor ułatwia kolor czerwony, evasion zielony, energy shield niebieski, więc jak np. Starasz się wyrolowac 4 niebieskie na hełmie który ma tylko armor i evasion to będzie to bardzo ciężkie. Takie role nazywają się off color i są drogie na trade, szczególnie off color armory

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Jak ktos jest zainteresowany, to moge mu wyslac kody na "Arcane Horns" oraz "Arcane Helmet" (rozdawali je ostatnio na Alienware Arena). Kody trzeba aktywowac na stronie PoE. Nie wiem czy to cos zmienia dla posiadaczy gry na Steamie, ale dla pewnosci o tym pisze.

 

poszly

Edytowane przez kubicz
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 1 rok później...
  • 3 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...