Skocz do zawartości

Lightning Returns: Final Fantasy XIII


Enkidou

Rekomendowane odpowiedzi

Poster says Final Fantasy XIII-3 is coming to PC

255744-screen-capture-2.png

 

A sharp-eyed Redditor noticed a PC logo on one of the Final Fantasy: XIII-3 posters that I photographed. It could simply be a mistake (most likely), as the logo placement is similar to the Final Fantasy XIV poster, and the official product page LightningReturns.com only shows the PS3 and Xbox 360 logos. The graphic designer may have just goofed.

 
Or not.
 
Could it be a careless leak? The posters did just go up today, so its not entirely impossible either. Back in 2008, Square-Enix denied that a PC port would come to pass -- only to then shock the world with an Xbox 360 release. That was a long time ago and this third installment is dramatically different than the first, so that could possibly be announced this week.

http://www.destructoid.com/poster-says-final-fantasy-xiii-3-is-coming-to-pc-255744.phtml

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

Nowy gameplay z komentarzem. Przyznam że wygląda to bardzo dobrze, miejscówka również znakomita i fajnalowa. System walki nie wygląda na głupie mashowanie. Szykuje się najlepsza część (wśród XIII, ofkoz).

 

Edytowane przez Figaro
Odnośnik do komentarza

Nie podobaja mi sie te "przebieranki", mogli zrobic tak, ze przy zmianie stylu walki postac przybiera jakas inna postawe. Co ona w tylku nosi szafe? Do bani. System walki z kolei podoba mi sie pogladowo, wyglada na ciekawie pomyslany. Mam uraz psychiczny po XIII ( ktorej nie zdolalem skonczyc), wiec pewnie ten tytul tez oleje...

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

No nareszcie, będzie można pójść gdziekolwiek indziej niż przed siebie/za siebie. Oby bylo sporo eksploracji terenu, nic tak nie urozmaica gry. System walki na duży plus, ino szkoda że wciąż są niesamowicie długie przerwy pomiędzy ,, akcjami " nic mnie tak nie dołuje jak widzę że kobitka i 3 potworki chodzą sobie dookoła i nic. Przydałoby się też więcej efektów, piorunek Lighting wygląda mega biednie.

 

Nie wiem co oni sobie myślą/ kogo chcą zadowolić strojami L, ja mam nadzieję że będzie jakiś jeden zwykły, nie wyzywający strój do noszenia cały czas. Dla mnie, zupełnie niepotrzeby element. Błyskawicy nie trzeba wsadzać w ciuchy z marzeń fana anime by robiła wrażenie.

 

Powrót starych bohaterów ? Oby w lepszej formie.

 

Od pierwszego pokazu trzymam kciuki za grę, bo XIII zła nie była, a tutaj widać idzie ku dobremu.

 

a tak btw, co się stało z tym ,, przełamywaniem " wrogów, w sensie że w XIII biłeś nie w HP a w jakieś morale co zwiększało dmg ?

Edytowane przez aphromo
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...