Skocz do zawartości

The Last Stand


Rekomendowane odpowiedzi

a ty milky nonstop sie czepiasz juniora. film jest chu,jowy jak wiekszosc komedii z arnoldem i co z tego. arnold mial wiecej filmowych wpadek niz stallone (chociaz ten tez mial: stoj bo mamuska strzela, oscar czy sedzia dredd ktory zakpil z komiksu). ale tez sly nie ma w swoim dorobku takiego filmu jak terminator, czy predator.

Odnośnik do komentarza
Gość _Milan_

chodzi mi tylko o  to że dla mnie rambo/rocky jest lepsze od predzia/terminatora.

Przy czym nie oszukujmy się, terminator mu wyszedł bo musiał tylko zjawiac sie na planie, jest marnym aktorzyna.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

sylvester-stallone-oscar_l.jpg

 

Ten film mówi wszystko o wyższości Sly nad Arnim. No sorry, ale Arni nigdy nie pokazał, że potrafi być dobrym aktorem jak Stallone w tej świetnej komedii pomyłek. 

 

Starczy powiedzieć, że Sywester wypowiedział więcej słów w Oscarze, niż w wszystkich filmach Terminatora razem wziętych. 

Scena z nauką poprawnej angielszczyzny - mistrzostwo. 

Edytowane przez Blue
Odnośnik do komentarza
Gość _Milan_

czuje narastajace osamotnienie olszmitza w swojej ułomnej opinii.

 

Zadna morda ani one-liner arnolda nie może się równać z w(pipi)em rambo, gadka do mikrofonu, czy  z generałem na koncu jedynki, tak samo jak dialogi rockiego z adrian.

Odnośnik do komentarza

Stallone to dla mnie idol (droga życiowa), a ścieżki dźwiękowe Jego filmów to dla mnie miazga, niektóre sprowadzałem z USA na początku XXI wieku ;) Szwarenburgera też lubię i miał masę dobrych filmów, ale dla mnie Sylwek wygrywa w cuglach :) Co do filmów Sly'a, to miał parę pomyłek - chyba najgorszym gniotem (co sam też mówi) był film "Stój bo mamuśka strzela", nie wiem też co wypił, jak przyjmował rolę w "Człowieku Demolce" - durne to jak but. Nie wiadomo, czy to pastisz, czy silą się w tym "dziele" na serio, a już żarty... Nosz kur.wa :D Dziadostwem jest też dla mnie Rhinestone :) Jak Ktoś nie widział, zobaczcie tę scenę...

 

http://www.youtube.com/watch?v=5GZjXVe7GhY

 

The Last Stand jeszcze nie widziałem, ale nadrobię zaległości w najbliższym czasie.

Odnośnik do komentarza

Całkiem udany film gatunkowy. Jak ktoś oglądał "Dobrego, złego i zakręconego" to wie, czego się spodziewać. Strzelania, strzelania, strzelania. Trochę pościgów. I znowu strzelanie. Bardzo prosty film, który nie zarzuca informacjami, stara się wszystko sprowadzić do dynamiki i energii. Kim znowu okazuje obsesyjne zakochanie w klasycznym westernie, do tego stopnia, że film - tak samo jak je - można odebrać jako ogromną propagandę "amerykańskiego stylu życia". A jednak nie zaprzeczę, że ogląda się cały czas przyjemnie i nie nudziłem się ni moment, co nie takie częste w przypadku kina próbującego być "kinem akcji". Sam Arnold, cóż, gra rolę Johna Wayne'a, nie trzeba do tego wielkiego talentu aktorskiego, a nawet lepiej nie mieć, za to być dużym i silnym. Trudno sobie wyobrazić lepiej dopasowany film do powrotu akurat Arnie'ego.

Edytowane przez ogqozo
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Szczerze powiedziawszy spodziewałem się słabego filmu, a dostałem całkiem przyjemne kino akcji z kilkoma niezłymi gagami. Film trochę się rozkręca, ale gdy już to zrobi to nawet nie czuć kiedy czas seansu minął. Co prawda po Arnoldzie widać że ma już swoje lata (sam zresztą o tym mówi w jednej scenie) i że niektóre sceny akcji są tak zrobione żeby się nie przemęczył, ale i tak fajnie go zobaczyć znów jako głównego bohatera w filmie.

7-/10

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...