Skocz do zawartości

The Legend of Zelda: Breath of the Wild


Figaro

Rekomendowane odpowiedzi

Gość ragus

Ja mam ponad 60h na liczniku i idę do 4. dungeona. Pierwsza gra open world, która mnie naprawdę wciągnęła i chyba najbardziej grywalne doświadczenie single player w moim życiu.

Shrine'ów mam prawie połowę, wymaksowany jeden komplet ubrań. Po przejściu gry będę chyba chciał zrobić wszystko, ale niekoniecznie od razu. Czy wiadomo jak często respawnują się przeciwnicy? Muszę zrobić kilka runów po tych, którzy dają dużo fantów.

 

 

Kojarzysz krwawy księżyc? Właśnie wtedy.

Odnośnik do komentarza

Na razie nie czytałem żadnych recenzji, nie oglądałem gameplayów. Jedyne co to parę screenów obejrzałem. Da radę przy Zeldzie się zrelaksować, odpocząć? Pobiegać, pooglądać ładne krajobrazy? Czy będą momenty że mnie kurwica weźmie? 

 

Da się i to bardzo. a kurwica też może wziąć jak się zapuścisz w bardziej niebezpieczne tereny ;) ale wiekszosc czasu bedziesz mogl spokojnie spacerowac i podziwiac widoki. ta gra to czysty relaks

Edytowane przez Rayos
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Na razie nie czytałem żadnych recenzji, nie oglądałem gameplayów. Jedyne co to parę screenów obejrzałem. Da radę przy Zeldzie się zrelaksować, odpocząć? Pobiegać, pooglądać ładne krajobrazy? Czy będą momenty że mnie kurwica weźmie?

Nie spróbujesz się nie dowiesz, myślę że główną zaletą Zeldy jest właśnie to o co pytasz, czyli motyw podróżowania, zwiedzania, odkrywania. Zawsze istnieje prawdopodobieństwo, że się zawiedziesz, ale co jeśli Zelda okaże się jedną z najlepszych gier w jakie kiedykolwiek grałeś? I co gdybyś nigdy jej nie spróbował? To na pewno gra warta tej szansy.

Odnośnik do komentarza

Każdą sztukę można do 4 razy, po razie od każdej wróżki. Ale działa to tak, że jak odkryjesz więcej niż jedną, to ulepszasz tak samo u każdej (tj. nie musisz iść do konkretnej wróżki, możesz wszystko ulepszać u tej samej).

 

Nie wszystkie zestawy dodają bonusy.

Odnośnik do komentarza

Kurcze chyba kupię Switcha. Najpierw jednak muszę PS4 sprzedać bo nie mam czasu na dwie konsole + PC + seriale + książki + dwójka dzieci + kłótnie z żoną + praca + nauka angielskiego + siłownia :P. 

 

Córka jedna już w miarę podrosła więc akurat będzie konsolka dla niej ( taaaa, dla niej :P ). Żona dodatkowo bardzo lubi gry z Mario. Może Switch to recepta na małżeńskie problemy? :). "Naspidowałem" się. Idę przemeblować żeby kącik do gier był.

Odnośnik do komentarza

Kolejna szóstka, tym razem od gamer.no, czyli jednak slant miał rację, buhaha, co za qwa klauny.

 

Czy Ty wiesz w ogóle co to jest recenzja? Bo myślałem, że uczą tego już w podstawówce. Pogódź się z tym, że to co się Tobie podoba, może komuś się nie spodobać. Zobaczysz, kiedy to zrozumiesz, to życie się stanie prostsze i przyjemniejsze.

Odnośnik do komentarza

 

Kolejna szóstka, tym razem od gamer.no, czyli jednak slant miał rację, buhaha, co za qwa klauny.

Czy Ty wiesz w ogóle co to jest recenzja? Bo myślałem, że uczą tego już w podstawówce. Pogódź się z tym, że to co się Tobie podoba, może komuś się nie spodobać. Zobaczysz, kiedy to zrozumiesz, to życie się stanie prostsze i przyjemniejsze.
Wiem co to recenzja, dlatego pozwoliłem sobie na recenzję tych klaunów :).

 

Innymi słowy, to jest tak jak z ocenami 0 na metacritic, subiektywizm subiektywizmem, ale recenzent to powinien być ktoś rzetelny, ta gra nie zasługuje na mniej, niż 8, są aspekty, które recenzent powinien docenić, to trolling, a nie profesjonalna recenzja.

Edytowane przez zdrowywariat
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...