Skocz do zawartości

The Legend of Zelda: Breath of the Wild


Figaro

Rekomendowane odpowiedzi

Pytanie:

 

to jest jednak wersja Zeldy na Switcha w której mogę odpalić Japoński Voice-Acting z Angielskimi napisami? Podobno Aonuma mówił, że Japoński VA może być tylko z Japońskimi napisami jak włączymy region Japoński w konsoli (i profilu).

 

 

Sam osobiście gram w Zelde po niemiecku (pierwszy raz w życiu gram w Zelde nie po angielsku) i szczerze mówiąc bije Angielski na głowę. Raz, że postacie mają naprawdę dobrze dopasowane głosy do bohaterów to jeszcze potrafią się wczuć w to co mówią (aczkolwiek widać, że Japoński przoduje ale co się dziwić, gra robiona przez japończyków najlepiej będzie brzmieć w ich rodzimym języku). 

Odnośnik do komentarza

Pytanie:

 

to jest jednak wersja Zeldy na Switcha w której mogę odpalić Japoński Voice-Acting z Angielskimi napisami? Podobno Aonuma mówił, że Japoński VA może być tylko z Japońskimi napisami jak włączymy region Japoński w konsoli (i profilu).

 

Masz racje, koleś pod filmikiem wyraźnie o tym informuje :/

 

"The Legend of Zelda: Breath of the Wild for Nintendo Switch and Wii U (footage recorded from Switch version), with Japanese voice and English subtitles.

 

Created by splicing together the English and Japanese versions; it is not possible to mix-and-match languages in-game."

Odnośnik do komentarza

Też mam tyle staminy i nie widzę sensu w rozszerzaniu jej dalej. Nigdzie mi się nie przydała aż taka ilość. Jedynie czasami w dłuższych lotach z wież.

Ja mam prawie trzy kółka staminy (serduszka można uzupełniać ponad stan dobrym żarciem ) i sensu w tym wiele jak ktoś lubi się powspinać na wielkie góry :)

Odnośnik do komentarza

Przy wspinaniu się można zrobić tak, że gdy wspinacie się po przeciętnie stromej powierzchni, wciskacie na chwilę przycisk B (lub X, jeśli zmieniliście miejscem skok z biegiem) - wtedy Link zaczyna podbiegać i przy okazji pasek mu się odnawia. Ja przez większość czasu biegałem tylko z 1 dodatkowym segmentem wytrzymałości; dopiero teraz dobiłem do 2 pasków, bo serduszek i tak mam masę).

Odnośnik do komentarza
Gość ragus

Tak gram sobie już kilkadziesiąt godzin i w sumie to jeszcze ani razu nie mailem do czynienia z jakimkolwiek błędem/glitchem. No nic, wszystko dopieszczone jak w 8h korytarzyku od Nintnedo.

 

Mieliście coś? Cokolwiek? Jak oni to zrobili?

Odnośnik do komentarza

Ja również jedynie co zauważyłem to czasami zwierzęta wbiegające w ścianę i znikające po chwili jak nie zmieniały kierunku albo wystraszone ptaki pikujące w skały, które również po chwili takiego "lotu" znikały. Raczej bym to glitchem nie nazwał bo w tym przypadku powinno to zdarzać się tak samo za każdym razem no i zwierzęta powinny tam zostać a nie powoli niknąć, bo również nie jest to gwałtowny zanik zwierzątka. Widać, że Ninny pomyślało i o tym. 

Odnośnik do komentarza

Ja tam mam na liczniku ponad 55h, i też żadnych glitch'y nie uświadczyłem. Ale patrząc z drugiej strony to ja jeszcze mało widziałem, jak dopiero co dotarłem do Kakariko ^_^. Jakoś specjalnie nie śpieszę się z przechodzeniem tej gry, tylko się nią bawię, i mam zamiar robić to jak najdłużej :). 

Odnośnik do komentarza

Mi tylko raz gra się zawiesiła, wróciła do menu, a późnej po wgraniu byłem z powrotem w tym samym miejscu, za to typowych glitchy... zero!

 

Na liczniku mam około 80 godzin, a całkiem niedawno znalazłem dwa Stable, którędy ja chodziłem to nie wiem, bo zdawało mi się, że wszystko widziałem.

 

Oczywiście znalazłoby się kilka rzeczy, które można byłoby zrobić lepiej, ale ogrom plusów i w ogóle całej gry przyćmiewa te drobne minusy, że mniej niż dychę naprawdę ciężko wystawić tej grze.

 

Czy jestem już gotowy na Ganona? Właśnie byłem przy zamku i skopałam tyłek wszystkim Guardianom (około 40) bez większych problemów. Ale oczywiście do głównego złego nie poszedłem, potrzebne mi były tylko części na zakupy w drugim laboratorium i na upgrady u wróżki.

 

Do Ganona wybieram się dopiero, gdy będę miał wszystko zdobyte, narazie mam 100 Shrinów, niektóre są świetne, a niektóre świetnie ukryte.

 

Magia Nintendo.

Edytowane przez zdrowywariat
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...