Skocz do zawartości

The Legend of Zelda: Breath of the Wild


Figaro

Rekomendowane odpowiedzi

pytanie odnosnie questu pobocznego - jakieś bolki w karczmie, ukryty skarb - chyba go znalazlem ale quest sie nie ukończył - moge tylko im powiedziec ej juz znalazlem na co oni "ta jasne"

 

albo to nie ten skarb albo gierka mi nie odhaczy ze to juz completed

Jak znajdziesz to pojawi się na ekranie yebutny napis "Quest complete" czy jakoś tak.

Odnośnik do komentarza

nie mam, a co to ma do rzeczy? jest milion analiz i tematow w necie o dzialaniu gry na obu konsolach do tego sam widze jak dzialala mi zelda w marcu, a jak dziala po patchach

 

No widzisz ale na Switchu, o tym piszę. Ja zanim sprzedałem odpalałem na WiiU i wtedy (marzec) praktycznie nie widziałem różnicy ale fakt, nie wyszedłem z Great Platou czy jak to tam się nazywa. Natomiast różnicy specjalnie nie było.

Odnośnik do komentarza

to dla mnie chyba, dosc nietypowo, z takich wiekszych 'przeciwnikow' zdecydowanie najlepsza byla

 

 

potyczka z Naydra na szczycie Lanayru Mountain. Epicki moment, kiedy pierwszy raz zobaczylo sie smoka, poprzedzony kilkudziesieciominutowa wspinaczka pod osniezona, oblodzona gore :banderas:

 

 

divine beasts byly swietne, ale nie bylo tego efektu WOW, no ale mechanicznie wiadomo co lepsze

Odnośnik do komentarza

oj tak,

spotkanie z pierwszym smokiem było iście epickie, jeden z najlepszych momentów w całej grze, wspinasz się na tą górę bo słyszałeś o pogłoskach, że coś tam jest, a nawet jak nie słyszałeś, to idziesz z czystej ciekawości zdobyć szczyt. nie masz odpowiedniego stroju, musisz łykać eliksiry, wspinać się, walczyć z silniejszymi przeciwnikami i w końcu zaczyna Ci się wyłaniać wielki jak s(pipi)esyn smok, który okazuje się być skażony mocą ganona i naszym zadaniem jest go uleczyć w epickiej walce :obama:

, to naprawde było świetne 

Odnośnik do komentarza

ja w ogole sie nie bawilem w upgrejd sprzetu

 

rozne sety sa spoko - szczegolnie do szybkiego wspinania, plywania i te od warunkow pogodowych (na zimno, cieplo, ogien) ale w tej gierce praktycznie tylko skradalem sie po konie (ktore i tak sa chuya warte jako transport w sumie) 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...