Skocz do zawartości

The Legend of Zelda: Breath of the Wild


Figaro

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Orzeszek

no na pustyni w fabularnym quescie sie przekonacie, zamiast sie skradac to robilem zabojstwo po cichu dostawlem tyle kasy i bananow ze zarcia i strzal mialem do konca gry full

Edytowane przez Orzeszek
Odnośnik do komentarza

starałem się nic nie czytać i biegnę sobie z mieczem i tarczą a tu piorun (pipi)ut... :D 

 

Dobre też jak siedzą sobie potworki w obozie ja na wzgórzu i patrzę a tam duży kamień. Podchodzę i leciutko pcham go w dół. 

 

Ta gra ma tyle możliwości gram już ponad 6h i cały czas poznaje nowe. W 99% gier po 6h to już wiesz wszystko. 

Odnośnik do komentarza

11h w 3 dni to chyba jednak gra mi się podoba.

 

Co nie zmienia faktu, że tak tragicznego fr nie widziałem od ładnych paru lat.

 

No ostatnio tak słaby to pamiętam w Evil Withinie, ale tak czy siak kolego przy takiej skali i fizyce itp cud, że to chodzi na konsoli o mocy PS2.

Odnośnik do komentarza

Ja przestałem grać na Wii U właśnie przez framerate. Kupiłem Switcha i przeszedłem w prawie 80 godzin:
 

8pCh5WE.jpg

 

Korci mnie by kupić dodatek bo mam ochotę zebrać wszystkie Korok Seeds z odpowiednią maską, ale 80zł to zbyt dużo na chwilę obecną. Pewnie zrobię sobie przerwę i poczekam z zakupem jak już pojawi się drugi dodatek (fabularny).

Tak czy inaczej jest to jedna z najlepszych gier w jakie grałem i razem z Nier: Automata jest to moje GOTY tego roku i wątpie, że cokolwiek pobije te dwie produkcje.

Odnośnik do komentarza

a po czym poznać że to test of strength ?  przed wejściem jakoś się różni czy dopiero jak wejdziemy do shrine?

 

 

P.S. Czy te kamienie drogie się do czegoś przydaja później czy można sprzedać. Jak można sprzedać tylko niektóre to dajcie znać które :D

Odnośnik do komentarza

jak wchodzisz do shrinea to masz nazwe wyzwania ;) 

 

z kamieni tworzysz rozny ekwipunek, mozesz po trochu sprzedawac jak Ci hajsow brakuje czy coś, ale polecam wstrzymać się ze sprzedażą aż dojdziesz do

 

 

wioski Goronów, gdzie jest przedstawicielka plemienia Gerudo, która skupuje kamienie po wyższej cenie niż inni kupcy. Ale kamienie które chce kupować są codziennie inne

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Jestem na słoniu i ni chu.ja nie moge tego przejsc xd Jaka mała podpowiedz prosze po 3 pierwszych latwych panelach kiedy jest te wielkie nieruchome koło gdzie kule trzeba dostarczyc do punktu, trąba i ta korbka na samej górze otoczona ogniem do ktorej nie wiem jak sie dostac :(

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...