Skocz do zawartości

The Legend of Zelda: Breath of the Wild


Figaro

Rekomendowane odpowiedzi

Switch, kibel, 3 godziny kupy z 5 shrine'ami. Ale... Ty na WiiU...

Jakoś ten sposób grania w takie typu gry do mnie nie przemawia. "Duża Zelda" potrzebuje pietyzmu - ekranu telewizora słusznej wielkości, dobrego udźwiękowienia, wygodnego siedziska, i należytego czasu. Nie zaprzeczam, że nie zdarzyło mi się posiedzieć na tronie z tabletopadem Wii U w rękach, ale... Z doskoku to można pościgać się w Mario Kart 8, czy Fast Racing Neo, albo stoczyć walkę w Pokken...

Odnośnik do komentarza

Niekoniecznie. Mi się często lepiej gra w trybie handheld. Dobre słuchawki douszne, wokół spokój, wyłożyć się elegancko na sofie i pełna wczuwka :P Nic nie rozprasza i jesteś skupiony na grze. No i te gry naprawde dobrze wyglądają na tym ekraniku. Zresztą Zelda przez swoją otwartą konstrukcję z zamkniętymi krótkimi zadaniami świetnie nadaje się na szybkie posiedzenia. Shrine na 5 minut, jakieś wyzwanie zręcznościowe by zdobyć koroka, quest, nawet walki z bossami są tutaj na 5 minut. Oczywiście misje fabularne można prawilnie na wielkim ekranie z konkretnym systemem audio. Ale za rzadko jest na to czas.

Odnośnik do komentarza

 

Siedzę w pracy, myślę tylko o graniu w Zelde. ;(

Switch, kibel, 3 godziny kupy z 5 shrine'ami. Ale... Ty na WiiU...

 

Dla chcącego nic trudnego, Wii U też może być przenośną konsolą :lapka:

Pociąg relacji Rzeszów - Szczecin bodajże, ja jechałem do Poznania.

 

dGv7CrR.jpg

S6qRs1M.jpg

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

 

 

Siedzę w pracy, myślę tylko o graniu w Zelde. ;(

Switch, kibel, 3 godziny kupy z 5 shrine'ami. Ale... Ty na WiiU...

 

Dla chcącego nic trudnego, Wii U też może być przenośną konsolą :lapka:

Pociąg relacji Rzeszów - Szczecin bodajże, ja jechałem do Poznania.

 

dGv7CrR.jpg

S6qRs1M.jpg

 

 

Można też wziąć PS4 w walizkę z monitorem. Pytanie - po co? To jest też pewien rodzaj podróży, gdzie masz dużo miejsca. Ale np autobus, metro to chyba nie przejdzie, gniazdek nie masz ;-) Nie róbmy z czegoś przenośniaka jak nim nie jest :-)

 

computerbackpack.jpg

Odnośnik do komentarza

Jak Wy ujarzmiacie te czystej maści konie? Czaję się i jak uda się je dosiąść to błyskawicznie mnie zrzucają, oczywiście staram się je pogłaskać ale nic z tego nie wychodzi.

 

Trzeba nawalać w jakiś tam przycisk i mieć wysoką staminę.

 

z tą staminą to niekoniecznie - w trakcie ujarzmiania można wejść do menu i korzystać z itemków odnawiających staminę

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...