Skocz do zawartości

The Legend of Zelda: Breath of the Wild


Figaro

Rekomendowane odpowiedzi

3 bestie za mną, 58h, z mapy zostały do odkrycia 3 regiony w polnocno zachodniej czesci (odkrywam kazdy po kolei i dokladnie obchodzę), Lost Woods ogarniete (troche zawiodlem sie sposobem hehe). No gra na 10, wspominki z Zeldą mistrzostwo świata. 

Co mnie na razie wkurza i się już nie zmieni do końca gry?

- mało przeciwników

- jazda konna,

- brak voice'a Linka. Wszyscy ładnie gadaja, a nie wiedziec czemu jego postanowili zrobic niemową. 

Reszta to tip top. Jesli w DLC dodadzą nową czesc mapy to sie chyba zesram pod siebie ze szczescia.

Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

ekonomia w zeldzie nie istnieje, wystarczy rozbijac kamienie i zawsze wypadają jakieś kamienie szlachetne, od polowy gry zawsze miale 60+ kazdej strzaly poza tymi guardianowymi ktora mialem 1 szt przez calą gre xd

Odnośnik do komentarza

No ale to jest własnie piękne :D Widzę wieże i naokoło dużo minionów. Mogę zaatakować ale mogę obejśc ich i od razu na wieże wejść. Gorzej jak w jednym regionie wieża jest na środku jeziorka. Na jeziorku latają kolesie co walą magią a w jeziorze jeszcze inni się kryją. To obecnie jedyna wieża którą olałem :D

Odnośnik do komentarza

A, przypomniało mi się co mnie wku.rwia -blood moon. Zaczyna się zaje.biscie -track wchodzi, zrywa się wiatr, wszędzie czerwono... I gow.no xD cutscenka ze potwory ozyly i znowu normalny świat. Mega hóinia, mogli to pociągnąć żeby całą noc tak trwała, byłaby petarda.

Edytowane przez XM.
Odnośnik do komentarza

brawo balon, wlasnie na wlasne oczy przejrzales, ze switch jest slabsze od ps4pro i nie ma hdr, do tego zelda ma slaby antyalliasing i chodzi w 900p

 

koles od ktorego kupowalem dniowego switcha po tym jak doswiadczyl zeldy na swoim 4k wypas tv po obcowaniu z zero dawn od razu wystawil zestaw na olx, nie idz w jego slady

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...