Skocz do zawartości

The Legend of Zelda: Breath of the Wild


Figaro

Rekomendowane odpowiedzi

Stary ja miałem każdy sprzęt Niny od Snesa więc nie bój pupy znam ich upośledzenia (tylko tu mam wrażenie, że jeszcze TV dokłada). Z drugiej strony Switcha kupiłem głównie do grania mobilnego (tu jest pięknie) więc mnie to ryra.

Edytowane przez balon
Odnośnik do komentarza

U was Zeldunia też lepiej wygląda mobilnie niż w doku na TV (i ta gra tak ma?) czy mój TV UHD nie bardzo się lubi z 900p i Switchem?

 

Pisałem już wcześniej, u mnie na Panasie, pod względem kolorów, jest znacznie lepiej niż na ekranie Switcha.

Odnośnik do komentarza

Ukończyłem. 10/10 zdecydowanie. Ponad 80h. ponad 300 koroków i 106 shrineów. Lizałem kazdy kąt tej fantastycznej krainy. Niezapomniana przygoda, czułem się jakbym sam hasał po Hyrule. Na minus mało tracków i raczej tylko dobry ost, mała ilosc przeciwników i spadki animacji. Reszta to tip top, definicja sandboxa, robie co chce, gdzie chce i kiedy chce bez zadnych ograniczeń. 

Edytowane przez XM.
  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza

109 shrineów i kończe na razie przygode z tą grą. Mógłbym grac wiecej bo wcale mnie nie nudzi, ale tyle gier do przejscia jeszcze, a i wersje na switcha bede chciał przejsc juz na 100% i z dlc grac to kolejne godziny wpadną :) 

Dziękuje Nintendo za te grę, to jest definicja prawdziwej konsolowej gry, zdecydowanie bije wszystko co wyszło ostatnio do grania. Marian i XC2 nie mają szans tego pobic.

Odnośnik do komentarza

Ja bije się w pierś naprawdę grałem w to przez 2 tygodnie jak w ubigame. Tzn czyściłem systematycznie mape (wieże, shrine etc) bez ruszania głównych questów. Jak rozpocząłem quest

w królestwie zora z słonikiem

to gra wskoczyła na wyższy level. Sam  pomysł na dungeon i to jak rozkminiałem zagadkę

motyw z trąbą i z kołowrotkiem

. Bossa końcowego w dungeonie nie mogłem ubić ale zauważyłem

że strzałami można go skrzywdzić. Szybki teleport do najbliższego sklepu a nawet 3 sklepów w różnych wioskach. Nakupowałem 50 strzał i powrót do walki

Satysfakcja na koniec porównywalna tylko z dark souls.

Odnośnik do komentarza

@blant

 

Ten motyw z trąbą trochę dziwnie wyszedł, ja dopiero zorientowałem się że można nią obracać po wczytaniu save kiedy to nagle trąba znajdowała się w innym miejscu niż wcześniej. Boss nie był jakiś szczególnie trudny ubiłem go mając jedynie kilkanaście strzał i tylko 6 serduszek. Najbardziej przy słoniku podobał mi się motyw przed wejściem do dungeonu kiedy na plecach Zory trzeba było ostrzeliwać bestie ze świetną muzyką w tle :banderas:

 

Odnośnik do komentarza

Czyli jak rozumiem wersja jest grywalna, ot, ma spadki?

 

BTW w wiosce Kakariko na Switchu też potrafi ładnie chrupnąć. Nie wiem w sumie czy to wina wioski czy tego, że kamera zbliżyła się do Linka przy ścianie i postać stała się przeźroczysta, a takie efekty chyba obciążają system.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...