Skocz do zawartości

The Legend of Zelda: Breath of the Wild


Figaro

Rekomendowane odpowiedzi

Strzelam że będzie coś na wzór buteleczek z wiadomościami z Wind Wakera. Chociaż na E3, gdy zapowiedzieli grę, była jedna notka prasowa, gdzie coś napomknęli o coopie... Ale czy to było przejęzyczenie, czy porzucony pomysł, czy cokolwiek - kto wie?

 

 

Niech mi tę grę dają kurna. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Przypomnijcie mi bo nie pamiętam - miedzy wersją GC a Wii Zeldy TP były jakieś różnice prócz sterowania i lustrzanego odbicia (lepsza grafa czy coś było na Wii)? Bo nie powiem - wkur.ie się jak tyle czasu przekładają premierę i jeszcze dadzą gorszą wersje na Wii U z jakimiś dropami czy coś a na NX dopiero będzie "pełnoprawna" Zelda. 

Odnośnik do komentarza

Na Wii jeszcze dodali Navi ktora w(pipi)iala. Jak ogrywalem drugi raz na emulatorku to wersje z Gacka :cool:

 

Co do Linka U no to jesli NX bedzie znacznie mocniejszy no to wcale sie nie zdziwie jak dostaniemy gorsza wersja ze spadkami fps. Bo to ze gra wyjdzie na NX jest raczej pewnie, robia to samo co w przypadku TP, czyli co chwile przekladaja premiere az ich nowa konsola bedzie gotowa, gardze czyms takim :/

Odnośnik do komentarza

ja wiem ze bayo2 czy xeno2 sa sliczne ale nowa zelda na ich tle to jeszcze wiekszy krok na przod, imo to co kiedys pokazywali na e3 na bank nie udzwignie wiiu 

No ja dokładnie to samo sobie pomyślałem jak pierwszy raz zobaczyłem materiały z tej gry. Nie przeczę w umiejętności Nintendo, ale to wygląda za dobrze jak na Wii U. Albo poleci bardzo grafa kosztem stabilnego fr, albo będą slajdy. No ale sam nie wiem i może się mylę. Mam przynajmniej taką nadzieję.

Odnośnik do komentarza

Na Wii jeszcze dodali Navi ktora w(pipi)iala. Jak ogrywalem drugi raz na emulatorku to wersje z Gacka :cool:

 

Co do Linka U no to jesli NX bedzie znacznie mocniejszy no to wcale sie nie zdziwie jak dostaniemy gorsza wersja ze spadkami fps. Bo to ze gra wyjdzie na NX jest raczej pewnie, robia to samo co w przypadku TP, czyli co chwile przekladaja premiere az ich nowa konsola bedzie gotowa, gardze czyms takim :/

Sam byś tak zrobił na miejscu zarządu.

Odnośnik do komentarza

Ale co mie to (pipi) obchodzi panie pazdzioch, ich zarzad xD ja w tej sytuacji jestem klientem ktorego troche bez mydla robia, a nie kitajcem w garniaku patrzacym na zera, ludzie (podejrzewam spora grupa) kupili ich konsole oczekujac ekskluzywnej zeldy, metroida etc. a skonczy sie na tym ze ani jednej zeldy ekskluzywnej nie dostaniemy a o metroidzie mozemy zapomniec. Gdyby nie Xeno i Bayo 2 to mialbym spory niesmak po tej konsoli, a tak, czuje tylko lekkie lecenie w chooya z ich strony.

 

btw. I dlaczego The Legend of Zelda :beksa: przeciez Zelda w tej legendzie jedyne co robi to daje sie porywac :niedobrze:

Odnośnik do komentarza

NX to znowu to samo - wydadzą konsolę o możliwościach Xbona 3 lata po premierze past genów i ile to przetrwa? Ze 3 lata aż wyjdzie nowa konsola od Sony i M$ i znowu będą porzucać tonący okręt.  Polityka N jest dla mnie niezrozumiała i mimo, że z Wii U bawię się bardzo dobrze + gierki na Wii mam w zapasie, tak traktowanie klienta jest na podobnym (jak nie czasem na wyższym) poziomie walenia w du.pe jak u konkurencji i tylko czekac co odje.bia z Zeldą.

Odnośnik do komentarza

NX to znowu to samo - wydadzą konsolę o możliwościach Xbona 3 lata po premierze past genów i ile to przetrwa? Ze 3 lata aż wyjdzie nowa konsola od Sony i M$ i znowu będą porzucać tonący okręt.  Polityka N jest dla mnie niezrozumiała i mimo, że z Wii U bawię się bardzo dobrze + gierki na Wii mam w zapasie, tak traktowanie klienta jest na podobnym (jak nie czasem na wyższym) poziomie walenia w du.pe jak u konkurencji i tylko czekac co odje.bia z Zeldą.

 

Poki co to sa chyba plotki wiec tak na dobra sprawe nie wiemy jeszcze ile to bedzie mialo mocy, obstawiam ze na E3 zrobia juz Reveal i pokaza czego bedzie sie mozna spodziewac. Jesli ten ich patent z padem/handheldem czy co oni tam sobie wymyslili nie chwyci i konsola okaze sie slaba no to czuje ze bedziemy mieli na rekach Wii U 2.0 :cool:

 

Ale bede dobrej mysli, chce zeby im sie udalo bo uwielbiam tytuly nintendo na duzym ekranie.

Odnośnik do komentarza

http://kotaku.com/an-update-on-zelda-wii-u-1764000736

 

Zelda Wii U zrywa z dotychczasowym schemat 3D zeld opartych na Ocarina of Time. Ma to być coś zupełnie nowego i Aonuma porównał to jak różnica między wschodnią a zachodnią kuchnią.

 

Zachodnie podejście? Open World, sandbox, multum subquestów, linie fabularne, dużo npc? :obama: 

Edytowane przez Rayos
Odnośnik do komentarza

Kolejne GOTY w stylu XCX na 200h z multum questów i ciągłym efektem "ojpd"? :banderas:


Niech jeszcze Nintendo zremasteruje SS i da do wyboru sterowanie padletem lub Willotem i moga żegnac dla mnie Wii U, niestety SS na Wii kupic za poniżej 200 zł to mega wyczyn :/

Edytowane przez XM.
Odnośnik do komentarza

Przypominam, mapa/fragment mapy z Zeldy Wii U którą pokazali na GA2014:

 

 

1MPf6xz.jpg

 

Wyobrażacie sobie taką dużą mapę? :obama: Pójdziesz tam gdzie tylko możesz :fsg: Jeżdząc po zielonych polanach Hyrule Field na Eponie i zwiedzając górskie szczyty i niebezpieczne rejony Death's mountain czy w końcu zwiedzając podmorskie głebiny Lake Hylia  :banderas:

 

Po drodze odwiedzając różne wioski i robiąc multum różnorakich interesujących i wciągających subquestów, zbierając doświdczenie dla linka i ulepszając jego i jego EQ. W main quescie odwiedzasz co jakiś czas nowy dungeon, w którym tradycyjnie dla serii dostajesz nowy item, a przy wykonywaniu subquestów możesz trafić na możliwość upbradowania swojego nowego itemka :obama:

 

I CAME :exact: :ohboy::xboss:

 

TO BĘDZIE SZTOS 

Edytowane przez Rayos
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

 

 

 

Zachodnie podejście? Open World, sandbox, multum subquestów, linie fabularne, dużo npc? :obama:

 

:bad:

 

:sick:

 

co może jeszcze dubbing z boberkiem?

 

 

Zeldę w stylu Xeno X/W3 przyjąłbym z otwartmi ramionami. obejdzie sie bez boberka, o njest domena klapkow takich jak Ty

 

Bleh po cholerę ci zelda w stylu wiedzmina? A to ostatnie zdanie co mialo znaczyć? Raport za cw po za cw poszedł.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...