Skocz do zawartości

The Legend of Zelda: Breath of the Wild


Figaro

Rekomendowane odpowiedzi

Ale SS był na liście właśnie jako wydanie na VC. Żeby zrobili remaster/remake to konsola będzie musiała obsługiwać Wii remote plus. Jedyną jeszcze opcją było Wii U bo bardzo wątpliwe że NX będzie z nimi kompatybilny a wykastrowanie tej gry ze sterowania Wiilotem kompletnie mija się z celem. Zresztą no coś jeszcze na 30-lecie serii muszą dać aniżeli tylko Zelde TP bo inaczej ten rok wypadnie tragicznie względem roku 2011r. i 25-lecia serii.

Odnośnik do komentarza

Ja tam Wii U nie sprzedaje. Mam jeszcze sporo gier do nadrobienia (+ wychodzą w przyszłym roku trzy cyfrowe killeryL Yooka-Laylee, Bloodstained i Little Devil Inside) no i doliczając bibliotekę gier z Wii i trochę cyfrówek mam się czym zająć. Zresztą i tak kupię Zeldę i na Wii U i na NX'a.

Edytowane przez chrno-x
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Grając w WW mam tylko jedno życzenie co do Zeldy U - żeby to tylko nie było WW bez wody, ale z lasami i pustymi regionami do patatajowania miedzy dungeowania bo skisnę i zanudzę się po 10h jak i w tej części w którą teraz gram. :/ Zesr.ac się można od tego ciągłego zeglowania miedzy wysepkami 2x2, dobrze ze przynajmniej jakiś szybszy żagiel dorwałem...

  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

A ja mam życzenie żeby nie zrobili z tego VR crapa i żeby nie przesuwali premiery w nieskończoność. To musi wyjść do wakacji 2017. Tyle już czekamy cholera, nie wiem jak Wy, ale dla mnie to od lat najbardziej oczekiwana gierka.

 

Co robicie w kwestii "dużo Zeldy na E3"? Oglądacie wszystko, połowę czy też odłączacie internet na tydzień? Ja mam dylemat. Chciałbym poznać grę w domowym zaciszu, w dniu premiery. Delektować się nowością. Ale z drugiej strony piekielnie mnie ciekawi nowy gameplay i zmiany od pamiętnej zapowiedzi z 2014. Co robić koledzy? Użytkownik Rayos pewnie obejrzy wszystko sto razy :)

Odnośnik do komentarza

 

Znaczy się lecicie z Zeratulem do Los Angeles?

 

No co jest, gdzie przecieki, screeny i filmiki? Ciekawe jaka będzie kolekcjonerka, oby tak ładna i praktyczna jak Skyward Sword ze złotym Wiilotem.

Mam cichą nadzieję, że w Nintendo Store w NY będzie coś :)

 

 

Czy ktoś kiedykolwiek mnie w ogóle czyta albo jakieś newsy na sieci? :facepalmz:

 

 

 pierwsze 500 szczęśliwych osób, które zapiszą się 11 czerwca w sklepie Nintendo w Nowym Jorku będzie mogło, za darmo zagrać właśnie w te dema w wyznaczonych godzinach. Całkiem fajna okazja.

 

Także wynocha namiot rozkładać ;)

 

więcej info po ang:

 

 

June 11 is "Super-Fan Signup Day," Nintendo said, with the doors to Nintendo NY in Rockefeller Center opening at 9 a.m. ET to allow 500 people to register for some face time with the new Zelda. (The line will start to form at 7 a.m. ET that morning, the company mentioned.)

 
Then, from June 14-19, those lucky fans will get to try out the game themselves. After streaming Nintendo Treehouse: Live from E3 until 3 p.m. ET on June 14, Nintendo will allow those who were able to snag appointment times to demo the game.
 
That will continue on during Nintendo NY's store hours until June 19. Visitors who don't make the 500-person cutoff might still be able to check out the game in some guided demonstrations.
Edytowane przez Rayos
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...