Skocz do zawartości

The Legend of Zelda: Breath of the Wild


Figaro

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...

http://kotaku.com/the-legend-of-zelda-wii-u-delayed-out-of-2015-1694157642?utm_campaign=Socialflow_Kotaku_Twitter&utm_source=Kotaku_Twitter&utm_medium=Socialflow

 

Wygląda na to, że będzie trzeba czekać do 2016.

 

Edit:

A dokładniej: "być może końcówka 2015, ale nie nastawiajcie się".

Edytowane przez chmurqab
Odnośnik do komentarza

Większość osób podejrzewało że nie wyrobią się na końcówkę 2015 roku. Cóż, Nintendo ma tak dobry lineup na ten rok, że można im to wybaczyć. Z okazji 30lecia serii może wydadzą jakąś mega kolekcjonerkę :)

 

edit: Na tegorocznym E3 nie będzie nic na temat nowej Zeldy. No tego to akurat nie rozumiem...

Edytowane przez Dobos
Odnośnik do komentarza

Niech nawet nie przeginają pyty, w (pipi)e mam akurat NX a w przypadku Twilighta czekaliśmy na darmo rok aby tylko wersja na Wii wyszła i po co? Dla kasy oczywiście ale nie dla satysfakcji fanów (ja znaxcznie lepiej bawiłem się przy wersji na GC). Wątpię ogólnie aby gra wyszła na NX'a bo pierwsze informacje padną dopiero w przyszłym roku a Nintendo nie ma w zwyczaju wypuszczać tak od razu stacjonarek (nawet 3DS czekał prawie rok od ujawnienia). Tak czy siak, trzeba się teraz zaopatrzyć w Wind Waker'a i Majore i ew. cyfrową wersje Minish Capa na Wii U (ale nie znoszę cyfrówek), i oby do 2016...ehhh a miało być tak pięknie w tym roku....

Odnośnik do komentarza

No nie mówcie że to powtórka z TP, bo się zdenerwuję. Osz (pipi)a! Pamiętam pre-order na TP z Ultimy złożony w 2005. Półtora roku czekania na grę, ostatecznie konieczność sprowadzenia jej z UK w wysokiej cenie, ponieważ nakład na GC został sztucznie zaniżony. Plus chamsko wycięty widescreen, żeby wersja na Wii była lepsza. Nie o takie Nintendo walczyłem.

Odnośnik do komentarza

Aby wydać ją na NX'a to musieliby opóźnić premierę gry o dodatkowy rok do 2017r. bo bardzo wątpliwe aby nowa stacjonarka wyszła w przyszłym roku. Obstawiam że próbowali dodać parę nowości trochę na większą skale i nie wszystko im wyszło jakby tego chcieli (każdy wie że Big N jest pedantyczne pod tym względem). Tak więc jeśli to ma sprawić zero bugów, żadnych patchy day one to ja wolę tą obsuwę. Ale w cross-gen premierę aktualnie nie wierzę.

Odnośnik do komentarza

mi sie wydaje, ze bedzie cross-gen, ta gra jest idealna do nakrecenia zainteresowania nowym sprzetem, wydawanie jej na samo WiiU nie ma sensu - konsoli podobnie jak vity juz nic nie uratuje. Cross gen sprawdzi sie idealnie, do tego nie oszukujmy sie - ten swiat, trawa, widocznosc - beda jakies uproszczenia, ostry pop-up na wiiu, na next genie dopiero oprawa moglaby rozwinac skrzydla

Odnośnik do komentarza

Gdyby NX wyszło na święta 2016 to faktycznie aż się prosi o cross-gena.

Brak prezentacji na E3 moim zdaniem wyklucza premierę w pierwszej połowie przyszłego roku bo jakoś trudno mi uwierzyć żeby taką bombę pokazano tylko na jakimś directcie.

Połowa roku też raczej odpada bo to sezon ogórkowy, najwcześniej wrzesień.

Osobiście wolałbym jednak Q1 2016 tylko na Wii U :)

Odnośnik do komentarza

Myślę że to całe NX nieprędko będzie miało premierę. Na razie pewne jest to, że powstaje i że "za kiedyś" Nintendo powie coś więcej. Pewnie w sprzedaży pojawi się na koniec 2017 roku. Popatrzcie kiedy pojawiło sie Wii U:

- zapowiedź w kwietniu 2011

- premiera w listopadzie 2012

Myślę że chcą po prostu zrobić "Zeldę marzeń" i dlatego przesunęli premierę. Może na osłodę dostaniemy Skyward Sword HD lub Twilight Princess HD, może Zeldy z DS z normalnym sterowaniem na 3DS.

Odnośnik do komentarza

NX zapewne pojawi sie na poczatku 2016 roku, nie pamietam gdzie ale ogladalem cos po japonsku z angielskimi tlumaczeniami i tam powiedzieli ze Nintendo NX ma sie pojawic "early 2016".

 

Jak to bedzie nowa stacjonarka to nie wiem co jeszcze poczne bo nie chce mi sie znowu kupowac kolejnej konsoli.

Edytowane przez Velius
Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...