Skocz do zawartości

The Legend of Zelda: Breath of the Wild


Figaro

Rekomendowane odpowiedzi

Zelda na DD to chyba miała być jakaś konwersja Okaryny z dodatkami. Zamiast tego zrobili Majore.

 

Anyłej, gra powinna wyjść na Wii U. Raz, że ją zapowiedziano, a dwa - była raczej na dość zaawansowanym etapie prac. Przenosiny na nową konsolę nie mają sensu z powodów finansowych (nawet przy kiepskiej sytuacji Wii U mogą liczyć pewnie na 2-3 mln sprzedanych egzemplarzy) i wizerunkowych.

Odnośnik do komentarza

Błąd Zelda DD to inaczej Ura Zelda, był to projekt który pierwotnie miał stworzyć nową odsłonę Zeldy na silniku Ocaryny ale ostatecznie tzw. Ura Zelda to nic innego jak The Legend of Zelda: Ocarina of Time Master Quest czyli cała fabuła nie zmieniona, za to poziom trudnośći jest wyższy, layout dungeonów troszeczkę zmieniony ale przede wszystkim chodziło o zmianę miejsc ważnych itemów itp. Coś dla wytrawnych fanów tej części (poza tym chyba nawet wersja 3D ma w sobie wydanie Master Quest po jednokrotnym przejściu gry. 

 

Zelda jest zbyt ważna dla Nintendo żeby ją olać, Metroid niestety ale zszedł trochę na mniejszy piedestał i nie jest traktowany na równi z Linkiem (odbyło się 25 lecie serii? nie, zrobili to fani). Nadciąga 30 oby dwóch serii i juważam że Metroid w przeciwieństwie do Zeldy ponownie zostanie olany. Tak więc jestem bardziej niż pewien że wyjdzie na Wii U i NX'a i spokojnie nawet na Wii U gdzie jest głównie baza świadomych graczy, tytuł sprzeda się spokojnie w tych 2mln jak opisuje Enkidou.

Edytowane przez chrno-x
Odnośnik do komentarza

Błąd Zelda DD to inaczej Ura Zelda, był to projekt który pierwotnie miał stworzyć nową odsłonę Zeldy na silniku Ocaryny ale ostatecznie tzw. Ura Zelda to nic innego jak The Legend of Zelda: Ocarina of Time Master Quest czyli cała fabuła nie zmieniona, za to poziom trudnośći jest wyższy, layout dungeonów troszeczkę zmieniony ale przede wszystkim chodziło o zmianę miejsc ważnych itemów itp. Coś dla wytrawnych fanów tej części (poza tym chyba nawet wersja 3D ma w sobie wydanie Master Quest po jednokrotnym przejściu gry. 

 

Zelda jest zbyt ważna dla Nintendo żeby ją olać, Metroid niestety ale zszedł trochę na mniejszy piedestał i nie jest traktowany na równi z Linkiem (odbyło się 25 lecie serii? nie, zrobili to fani). Nadciąga 30 oby dwóch serii i juważam że Metroid w przeciwieństwie do Zeldy ponownie zostanie olany. Tak więc jestem bardziej niż pewien że wyjdzie na Wii U i NX'a i spokojnie nawet na Wii U gdzie jest głównie baza świadomych graczy, tytuł sprzeda się spokojnie w tych 2mln jak opisuje Enkidou.

 

Tak, tryb Master Quest jest w wersji na 3DS po przejściu gry.

 

Twilight Princess przełożyli o rok jak pamiętam ale gra była i na GC i na premiere Wii więc o nową Zelde na WiiU jestem spokojny :)

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Eiji Aonuma teases surprise twist on open-world in Zelda U, talks about fan feedback

 

“We actually had some feedback from Skyward Sword, where people were saying, 'This is not exactly the Zelda game I was looking for, I was looking for a bigger open world.'" Aonuma told IGN. “Unfortunately, I can’t go into details but I’m hoping to put a surprise, or kind of a twist, on my view of an open world game. I hope that you’ll look forward to it.”
 
Aonuma acknowledged the development team reads a lot of what fans think about the series, but not all of their feedback will make it into future Zelda games.
 
“If we put all the feedback the fans write directly into the game, there won’t be an element of surprise,” he said. “If there’s a comment and they’re asking for certain element, I would think, 'Oh, why not interpret this in a different way that you wouldn’t expect?' That’s how we create a new element in a Zelda game. I always want to implement something new and surprising into every game.“

 

 

 

I ze starszego wywiadu:

 

Aonuma: "Since we're talking about open worlds, let's state upfront that we don't plan to have an open world in the same way other companies have been doing in recent years."

 

 

O jak dobrze.

Edytowane przez Figaro
Odnośnik do komentarza

Jeszcze dwa lata temu puknąłbym się w czoło, a teraz... trochę się zgadzam. Też bardzo głodny jestem takich nowych, świeżych dungeonów w Zeldzie. Ciekawe co tam wymyślą. 

 

No ale Overworld też jest ważny. Szczególnie wioski, one są najważniejsze.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Ja mam jedno zmartwienie - że teraz nie będą już nic o tej grze mówili do marca, ze względu na TP. Skończy się na tym, że pełna zapowiedź tego tytułu z faktycznym trailerem i podtytułem poznamy dopiero na E3, wraz z zapowiedzią wersji NX :gayos: A to przecież na ostatnim E3 miała być pełna zapowiedź :gayos: :gayos:

 

 

 

 

:gayos:

 

 

High Quality Image from NoA Press  

 

wiiu_thelegendofzelda1qstz.png

 

 

(kliknijcie na obrazek)

Edytowane przez Figaro
Odnośnik do komentarza

Wiadomość do tych, którzy wątpili w nową Zeldę na Wii U: I co teraz Trolle bagienne? Ssijcie bąka!  :Coolface:

 

Nie muszę chyba mówić że w przyszłym roku przez ten Direct pójdę z torbami bo limitki zapowiadają się cudne  :fsg:

A co do Zeldy na Wii U, fakt zabrakło mi pełnych trailerków ale to nic, w przyszłym roku jest 30-lecie serii i co rusz będą wypuszczać do sieci masę materiałów i mi to nie przeszkadza, tylko udowadnia iż zamiast karmić nas złudnymi trailerkami, walną megatonę i będzie pozamiatane.

 

Nadchodzący rok zapowiada się przecudnie i z chęcią przygarnę wspaniałą limitke

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

@Hela 

 

Ale przecież już rok temu na trailerku Link zrzucił kaptur i miał krótki kucyk, który nijak miał się do dlugich warkoczy Linkle to raz, dwa to Koei Tecmo wymyśliło Linkle podczas produkcji Hyrule Warriors a Zelda na WIi U tworzona jest od blisko już 4 lat (a będzie łącznie 5). Poza tym już Miyamoto wraz z Aonumą kilkukrotnie negowali to iż Link w nowej Zeldzie jest kobietą.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...