Skocz do zawartości

The Legend of Zelda: Breath of the Wild


Figaro

Rekomendowane odpowiedzi

strasznie drażliwi są tu ludzie, a potem będą narzekać, że Nintendo się nie zmienia

Ludzie narzekali na przypisanie gier cyfrowych do konsoli a nie na brak voice-actingu.

Jak zrobią Zeldę w zachodnim stylu to nie kupią jej ani fani Skyrima/Wiedźmina (bo oni nie grają na konsolach N) ani fani Nintendo (bo oni kochają Zeldę taką jaka jest teraz).

Edytowane przez Dobos
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Nintendo wysłało też oświadczenie PR - na E3 chcą spróbować czegoś nowego, więc zabierają JEDNĄ grywalną grę ze sobą - Zeldę, dla większej immersji. Ciężko to komentować xD

Tu treść oryginalna:

 

 

"The Wii U version of the game will be playable for the first time on the E3 show floor, and it will be the only playable game Nintendo presents at the show, in order to provide attendees a complete immersion."

Edytowane przez Hendrix
Odnośnik do komentarza

Tak mnie zastanawia potencjalny schemat sterowania w tej Zeldzie. Jeżeli NX nie będzie miał jakiegoś padleta itp. to czy wersja na WiiU będzia miała jakies bajery i tym samym NX będzie miał Zelde wykastrowaną do zwykłego pada? Dodatkowo skoro niema byc wstecznej bo robia porty to rozumiem, że te gierki potencjalnie też będa wykastrowane do sterowania padem? 

Odnośnik do komentarza

Ale jestem zły, (pipi) mać, mam ochotę coś rozwalić. To niby tylko trzy miechy czekania, ale wkręciłem sobie że gramy w grudniu i tak miało być :)

 

Wkurza mnie że są takie długie przerwy między nowymi odsłonami. Jasne, nie chcę by robili z tego tasiemca jak CoDzik, ale 6 lat przerwy to stanowczo za dużo. Zwłaszcza że 3DS dostał tylko jedną nową Zeldę, co też nie pomaga czekającym na dużą część.

 

Plus jest taki że w końcu podali datę launchu NX i będzie dużo Zeldy na E3.

 

O, tak się teraz czuję, Rayos dobry obrazek znalazł, hehe

 

ForPOJQ.gif

Edytowane przez aux
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...