Skocz do zawartości

The Legend of Zelda: Breath of the Wild


Figaro

Rekomendowane odpowiedzi

Przecież od początku Aonuma gada o tym że to ma być powrót do pierwszej odsłony czyli idziesz gdzie chcesz bez prowadzenia non toper za rączkę gdzie to Ty decydujesz o który Dungeon zahaczysz najpierw i to mi gra i buczy. Dobos będzie narzekał ale ja chce znowu poczuć konkretny inteligentny poziom trudności nie prosząc się o Hero mode (skoro ma to być powrót do korzeni to poziom trudności ma być również powrotem do pięknych czasów traktowania gracza jak inteligentną istotę a nie amebę). 

 

Czekam jak cholera i jestem bardziej niż pewien że nowa odsłona pozamiata a o dubbing martwić się nie muszę bo tutaj również Ninny dalej stoi przy swoim i słusznie. Brakuje mi tylko jak Zelda drze mordę "Link heeeeellllpppp" a Link na to "Don't worry Zelda, I'm comin for ya!".

Odnośnik do komentarza

ja wiem ze bayo2 czy xeno2 sa sliczne ale nowa zelda na ich tle to jeszcze wiekszy krok na przod, imo to co kiedys pokazywali na e3 na bank nie udzwignie wiiu 

W przypadku Zeldy i pierwszych pokazów w porównaniu do premierowych wersji to już tradycja od czasów N64. Chociaż to co było na E3 wyglądało ładnie pod względem dizajnu ale technicznie cel shading nie wymaga dużych pokładów mocy, wystarczy odpalić Wind Wakera na GC jak dobrze się trzyma a co dopiero konsola kilka razy mocniejsza.

Odnośnik do komentarza

 

Zachodnie podejście? Open World, sandbox, multum subquestów, linie fabularne, dużo npc? :obama:

:sick: twoja wizja to najgorsze co mogło by sie przytrafić tej serii

 

 

Wszystko zależy od podejścia jak to zrobią. Nie każdy jest rakową firmą jak Ubisoft, rozmawiamy tutaj o Nintendo. Wiem, że ta zelda będzie najlepszą zeldą ever, niewazne w jakiej formie. Pisanie, że większe zmiany będzie czymś najgorszym co mogloby się serii przytrafić świadczy tylko o ograniczonej wyobraźni autora tekstu, ew. braku zaufania do wydawcy :dunno:

 

Z sandboxem pojechałem, to racja, ale cała reszta mi pasuje jak najbardziej do zeldy 

Edytowane przez Rayos
Odnośnik do komentarza

Nie wiedziałem gdzie to dac - http://www.my3ds.pl/informacja-prasowa-koncert-the-legend-of-zelda-symphony-of-goddess/

 

Jesienią tego roku do Polski zawita niecodzienne wydarzenie muzyczne, które zachwyci zarówno fanów gier komputerowych, jak i melomanów.

THE LEGEND OF ZELDA: SYMPHONY OF GODDESS – MASTER QUEST to jedyny koncert, podczas którego zabrzmi symfoniczne wykonanie muzyki z kultowej gry „The Legend of Zelda”.
Siła symfonicznego brzemienia i efekty video łączą się w niezwykły muzyczny spektakl, który przeniesie widza w sam środek zdarzeń znanych z najbardziej popularnych edycji gry. W programie znajdzie się czteroczęściowa symfonia, opowiadająca szczegółowo klasyczne fabuły najbardziej popularnych wersji gry, m.in. The Legend of Zelda: Ocarina of Time. Muzykę symfoniczną skomponował Koji Kondo – kompozytor muzyki do gier z cyklu „The Legend of Zelda”.

W pierwszej polskiej edycji koncertu The Legend of Zelda: Symphony of the Goddess – Master Quart zagra jedna z najbardziej cenionych na świecie polskich orkiestr symfonicznych, warszawska Sinfonia Varsovia w 56-osobowym składzie.

Właśnie ruszyła przedsprzedaż biletów na ten niezwykły multimedialny koncert, który odbędzie się 22.10.2016 r. w Hali Torwar w Warszawie.

 

Odnośnik do komentarza

 

Nie wiedziałem gdzie to dac - http://www.my3ds.pl/informacja-prasowa-koncert-the-legend-of-zelda-symphony-of-goddess/

 

Jesienią tego roku do Polski zawita niecodzienne wydarzenie muzyczne, które zachwyci zarówno fanów gier komputerowych, jak i melomanów.

THE LEGEND OF ZELDA: SYMPHONY OF GODDESS – MASTER QUEST to jedyny koncert, podczas którego zabrzmi symfoniczne wykonanie muzyki z kultowej gry „The Legend of Zelda”.

Siła symfonicznego brzemienia i efekty video łączą się w niezwykły muzyczny spektakl, który przeniesie widza w sam środek zdarzeń znanych z najbardziej popularnych edycji gry. W programie znajdzie się czteroczęściowa symfonia, opowiadająca szczegółowo klasyczne fabuły najbardziej popularnych wersji gry, m.in. The Legend of Zelda: Ocarina of Time. Muzykę symfoniczną skomponował Koji Kondo – kompozytor muzyki do gier z cyklu „The Legend of Zelda”.

W pierwszej polskiej edycji koncertu The Legend of Zelda: Symphony of the Goddess – Master Quart zagra jedna z najbardziej cenionych na świecie polskich orkiestr symfonicznych, warszawska Sinfonia Varsovia w 56-osobowym składzie.

Właśnie ruszyła przedsprzedaż biletów na ten niezwykły multimedialny koncert, który odbędzie się 22.10.2016 r. w Hali Torwar w Warszawie.

 

 

Pisałem już o tym w "Co cię napawa optymizmem" :dog:

 

Mam nadzieję, że bilety się nie skończą przed wakacjami, bo dopiero wtedy będę mógł sobie pozwolić na zakup biletów :/ 

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

No nie mogę się doczekać.

 

 

 

Część uroku takich gier jak Zeldy czy FF9 to cisza. Sam sobie dokładasz głos postaci, tak jak robisz to w książkach. W dobrze napisanej grze, w samym tekście "czujesz' głos. 

 

Ja po prostu lubię ten błogi spokój w Zeldach, gdzie nikt mi nic nie pie.rdoli.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...