Skocz do zawartości

The Legend of Zelda: Breath of the Wild


Figaro

Rekomendowane odpowiedzi

odpalilem master mode, zacząłem przygodę od zera i... znowu czuję ten klimat, tę magię najnowszej Zeldy :banderas: cudowna gra, niesamowita, pewnie w końcu znowu nadejdzie znużenie, ale póki co jest super. Tylko walczyć się nie opłaca, przynajmniej słabymi broniami bo mobki mają po milion hp i jeszcze się regenerują :pawel: 

Odnośnik do komentarza
19 minut temu, Rayos napisał:

 cudowna gra, niesamowita

A czy ty czasem po przejściu gry nie hejtowałeś Zeldy pod publike tutaj na forum wystawiając chyba z 8+ i zmieniając zdanie jak ficuś ci coś zarzucał? Niezła chorgiewka :pawel:

Odnośnik do komentarza

Te kamienie typu ruby itd to tylko na sell? Bo z tego co widze to craftingu broni/armo nie ma.
Gierka ma swoje wady, ale świat ma swoj urok i potrafi zaskoczyć.
Np korok fores fajnie wypada, troche mi sie kojarzy z chocobo heaven z ff9.
Mam juz prawie całą mapę "odkryta" (wieże) a dopiero 3 wspomnienia znalazlem .
Fajne sa tez zagadki środowiskowe zabawa klockami kulkami xD itd.
35h na liczniku, jak sie zamkne w 80 bedzie świetnie, nie zamierzam calakowac z yt, ale eksploruje sumiennie :)

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

Mam 3 fairy fountain odkryte:)
To tylko upgrade za hajs.
Mi chodzilo o przetapianie kamieni i wykuwanie eq samemu, to wydawalo sie logiczne ale nic takiego nie znalazlem, sprawdzilem www, w necie pisza ze nie ma.
I teraz pytanie na uj ja trzymam te kamienie?
Jak je sprzedam to chyba bede mial ze 100k hajsu.
Chociaz tez chajsu juz mam duzo kupic nie ma co za bardzo, tylko strzały kupuje. Upgradey u fairy mam porobione.
Zycia mam juz 10 serc a i w stamine ze 4pkt zainwestowalem bo mnie wnerwiala wspinaczka/plywanie.
W polaczeniu z boostem z gotowania, gra stala sie bardzo prosta.
W zasadzie pozostaje mi odkryc ostatni kawalek mapy i leciec ze story.

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
19 minut temu, McDrive napisał:

Yapyerdle, jaka ta gra jest dobra. Czegoś takiego mi brakowało po ukończeniu Wieśka Trzeciego. Nie wiem jak oni wycisnęli taką grafikę z tego sprzętu, ale nie mogę wyjść z podziwu:

  Ukryj zawartość

 

 


Dj2O9VdV4AEZ3Em.jpg:large

Dj2OhUbUUAAiLzP.jpg:large

Dj2OneCUwAAIhac.jpg:large
 

 

 

 

Tyle, że ze Switcha da się wyciągnąć więcej. Breath of The Wild został stworzony z myślą o Wii U i to jest zdumiewające co potrafili stworzyć na tej platformie. Dlatego nie mogę się doczekać co zaoferują nam w nowej odsłonie pisanej już z myślą o Pstryczku Tym bardziej, że styl  oraz silnik graficzny zamierzają zostawić (tak przynajmniej zapowiadał Aonuma). 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
8 minut temu, chrno-x napisał:

 

Tyle, że ze Switcha da się wyciągnąć więcej. Breath of The Wild został stworzony z myślą o Wii U i to jest zdumiewające co potrafili stworzyć na tej platformie. Dlatego nie mogę się doczekać co zaoferują nam w nowej odsłonie pisanej już z myślą o Pstryczku Tym bardziej, że styl  oraz silnik graficzny zamierzają zostawić (tak przynajmniej zapowiadał Aonuma). 

No ja mam szczerą nadzieję, że zrobią coś na tym silniku z tym stylem graficznym i nie pominą pierwszej wersji pstryczka(oczywiście jeśli wierzyć plotkom w możliwość powstania ulepszonych wersji), bo to przypomina mi familijną wersję Wiedźmina co podoba mi się nieludzko i chętnie wrócę do tego świata po ukończeniu gry.

Odnośnik do komentarza

52h i dopiero 2 divine beasty zrobione.
Swoją droga te levele są świetnie zaprojektowane!
Zagadki niby nie trudne ale kombinowania troche jest i mozna tam utkwić na dłużej.
Vah ruta i naboris naprawde sporo czasu mi zjadlo.
W koncu udalo mi sie tez wyciągnąć miecz z koroko forest.
Gdyby nie kwadratura animacji w oddali to gra wyglada swietnie, szacuneczek.


Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

Ta gra jest ogromna i nie wiem w sumie za co się teraz zabrać? Mam misję z szukaniem lokacji po zdjęciach z telefonu lub wybór którejś "bestii".

Jedno zdjęcie mam zrobione, to z bramą, po tym jak pogadałem z tym łazikiem co szukał jakiejś miejscówki wokół pierwszej wioski do której trzeba było się udać żeby pogadać z Impą.

Odnośnik do komentarza
15 godzin temu, McDrive napisał:

Ta gra jest ogromna i nie wiem w sumie za co się teraz zabrać? Mam misję z szukaniem lokacji po zdjęciach z telefonu lub wybór którejś "bestii".

Jedno zdjęcie mam zrobione, to z bramą, po tym jak pogadałem z tym łazikiem co szukał jakiejś miejscówki wokół pierwszej wioski do której trzeba było się udać żeby pogadać z Impą.

Jakiego znowuż telefonu xD jak będzie szedł robić jakąś bestie to równie możesz zrobić po drodze jakieś wspomnienia ze zdjęć. Razem się to uzupełnia i nie musisz biegać dwa razy w to samo miejsce. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...