Skocz do zawartości

The Legend of Zelda: Breath of the Wild


Figaro

Rekomendowane odpowiedzi

To DLC to jest debil roku, bym to olał ale nie dam 80 zł, a debilem jest to, że nie rozumiem tego, czemu nie dadzą za darmo hero mode czy tam hard mode, żeby znów sobie pograć od nowa. Chcesz pograć trudniej w grę? Zapłać 80 zł za opcję.

Edytowane przez Faka
Odnośnik do komentarza
48 minut temu, Grabek napisał:

Szczerze? W ogóle mnie nie wciągnęła ta Zelda. Pogralem jakieś 15h, kilkanaście shrine zaliczone, jedna bestia ubita i odkąd włączyłem Celeste, a teraz Xeno2, to na szybki powrót do Hyrule się nie zapowiada. 

Krystian, kłamczuchu jeden a na PM pisałeś mi, że sztosik :reggie:

Odnośnik do komentarza
34 minuty temu, mcp napisał:

Krystian, kłamczuchu jeden a na PM pisałeś mi, że sztosik :reggie:

Ty no fajna, ale tak jak odpaliłem xeno, to przepadłem. A rpgami gardzę, zwłaszcza w wydaniu dżapaniz. Xeno to po prostu fenomen. Kupuj switch łapserdaku, w zestawie z xenoblade najlepiej, skoro podobało Ci się Kingdom Hearts (notabene jedyne konsolowe rpg, które przeszedłem xd). 

Odnośnik do komentarza

Nie poprostu olalem shriny i sie rzucilem na wieze by je wszystkie odblokowac z cala mapa.

Poprostu biegalem od wiezy do wiezy zbierajac wszystko i gotujac :frog:

A teraz takiego konika odblokowalem co mozna wszedzie przywolac.

79fac7651ca84970cefbae76bb0753ee.jpg

No to czas leciec z glownym questem, pobocznymi i shrinami :banderas:

A zaniedlugo Wam pokaze ile bede mial serduszek

 

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

W ogole tutaj otwarty swiat to jest jak calkowita nowa definicja. Da sie doslownie wszedzie wejsc :banderas:
A jakie logiczne smaczki w tej grze sie odkrywa przez caly czas nie bede pisal bo to naprawde wielki spoiler, to przy innych grach samograjach zrob to i tamto plus toturial ze zbedny pieprzeniem jest miazga.
Juz na poczatku wrzucony zostajesz do takiego kotla gameplayowego - lec sobie z glowna fabula, odkryj sobie cala mape jak chcesz lub rob shriny albo wszystko po trochu bez zadnych ograniczen :banderas:

Odnośnik do komentarza
Wiemy to od ponad roku kiedy Ty nie przyjmowales tego do wiadomosci

 

Wtedy sie nabijalem a na serio to czasu nie mialem bo sztosiwa ogrywalem, teraz jest idealna pora na switchunia do Dragon Questa XI jeszcze daleko. W sumie to martwie sie o DQXI bo Zelda ustawila poprzeczke bardzo wysoko a tu jeszcze przed tym Xenoblade 2 do ogrania :banderas:

  • Minusik 3
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...