Skocz do zawartości

The Legend of Zelda: Breath of the Wild


Figaro

Rekomendowane odpowiedzi

W preview była mowa że gra nie prowadzi cię za rączkę i można z miejsca biec do ostatniego bossa więc speedruny pewnie będą po kilka minut. Była gadka dwóch kolesi którzy po takim samym czasie byli w zupełnie innych miejscach bo jeden poszedł sobie na północ, a drugi na południe czy coś w tym stylu.

Odnośnik do komentarza

 

Cos wiadomo na temat czasu gry? Gdzies czytalem ze kolo 20-30h

 

O tym pisało w EDGE - jeśli gonisz zrobić główne labirynty, to zejdzie ci jakieś 20h. Jeśli chcesz robić wszystkie questy i zwiedzić wszystko, to cokolwiek więcej. Podczas wywiadów Aonuma i Shigsy mówili, że do finałowego bossa możesz podejść zaraz na początku gry, ale raczej go nie pokonasz - ale jeśli nie chcesz poznawać fabuły gry, to 15 minut na przejście gry też starczy.

 

Co do Wolf Linka to trochę siara, ale nie wylevelowałem go w TP HD - zastanawiam się, czy nie spróbować dzisiaj :D

 

 

Jeżeli nie przechodziłeś jeszcze Cave of Shadows Wolf Linkiem to najprostsza metoda jest taka, że wystarczy przejść pierwsze 6 poziomów. Wtedy po raz pierwszy zapisuje Ci stan serduszek do Amiibo. Jednak jakbyś chciał spróbować ponownie to gra już wysyła Cię głębiej do dungeona, więc także trudniej jest osiągnąć max. stan serduszek. Lecz, jeżeli posiadasz figurkę Zeldy to przed końcem dungeona możesz uzdrowić sobie Wolf Linka. 

 

Ja mam nabite 14 serduszek na moim Amiibo (z 16 łącznie - nie chciało mi się biegać i robić całych 20, TP nie należy do moich ulubionych Zeld) i myślę, ze od czasu do czasu jako pomoc będzie jak znalazł :-)

Odnośnik do komentarza

Możliwe, że sam wątek fabularny faktycznie starczy na 20-30 godzin, ale biorąc pod uwagę że sam w grze będę chciał zrobić wszystko. A zapewne nie raz zatrzymam się by podziwiać same widoki, to u mnie spokojnie pęknie pewnie ponad 100, jak nie i 200 godzin. I coś czuję, że dotarcie do pierwszego mini dungeon'a zajmie mi zapewne jakieś 30 godzin jak nie więcej, bo włączy mi się tryb szperacza, gdzie będę chciał sprawdzić każdy możliwy zakamarek. Tak miałem choćby w Xenoblade'ach ^_^.

Odnośnik do komentarza

Chwile się wahałem czy nie anulować limitki i brać zwykla wersje, ale po ocenie w edge i niektórych filmikach, biorę limitke. (pipi), że słaba, ale niech mają moją kasę.

Jak brać i trzymać limitki to tylko gier na 10, wtedy taka limitka ma duszę, bo co mi z limitki, kiedy jakaś gra okazuje się średniakiem? Takie moje zdanie, też bym tak zrobił na twoim miejscu.

Edytowane przez zdrowywariat
Odnośnik do komentarza

\Gra nie musi dostawać 10 od serwisów i czasopism aby dla kogoś był super i chciał limitowaną edycję takiego tytułu. 

 

Ja jedynie mam nadzieje, że zużycie broni nie będzie na dłuższą metę mnie irytować.

Edytowane przez chrno-x
Odnośnik do komentarza

No nie musi, ale wyższa ocena gry to większa wartość limitki, wtedy wiesz, że masz figurkę dzieła sztuki, niestety czasem figurka jest dużo lepsza od gry, w Zeldzie na odwrót :).

 

Co do długości gry to trochę mam obawy, a to ze względu na wielkość mapki, ponoć z jednego końca na drugi idzie się pół godziny. No chyba, że ta cała otoczka głównego wątku jest wciągająca, a sam główny wątek gesty to będzie ok, w sumie już trzech bossów widzieliśmy, oprócz głównych na odwrocie mapki, jeśli to w ogóle są bossowie.

Edytowane przez zdrowywariat
Odnośnik do komentarza

No nie musi, ale wyższa ocena gry to większa wartość limitki, wtedy wiesz, że masz figurkę dzieła sztuki, niestety czasem figurka jest dużo lepsza od gry, w Zeldzie na odwrót :).

 

Co do długości gry to trochę mam obawy, a to ze względu na wielkość mapki, ponoć z jednego końca na drugi idzie się pół godziny. No chyba, że ta cała otoczka głównego wątku jest wciągająca, a sam główny wątek gesty to będzie ok, w sumie już trzech bossów widzieliśmy, oprócz głównych na odwrocie mapki, jeśli to w ogóle są bossowie.

Na szczęście żadnego nie widziałem. Nie muszę się obawiać o długość gry :obama:

Odnośnik do komentarza

http://thisgengaming.com/2017/02/26/the-legend-of-zelda-breath-of-the-wild-second-review-revealed-one-of-their-highest-scoring-games-ever/

 

Kolejna ocena 94/100 - druga najwyższa w historii tego magazynu po GTA5 (95/100).

 

No nie musi, ale wyższa ocena gry to większa wartość limitki, wtedy wiesz, że masz figurkę dzieła sztuki, niestety czasem figurka jest dużo lepsza od gry, w Zeldzie na odwrót :).

 

Co do długości gry to trochę mam obawy, a to ze względu na wielkość mapki, ponoć z jednego końca na drugi idzie się pół godziny. No chyba, że ta cała otoczka głównego wątku jest wciągająca, a sam główny wątek gesty to będzie ok, w sumie już trzech bossów widzieliśmy, oprócz głównych na odwrocie mapki, jeśli to w ogóle są bossowie.

Na szczęście żadnego nie widziałem. Nie muszę się obawiać o długość gry :obama:
Gratuluję cierpliwości, że nic nie oglądasz, mniemam ;).
Odnośnik do komentarza

Ach te forumowe memy :gayos:

 

Ale jestem podniecony, mam 36 lat, znudził mnie modern gaming (szpilam na starych konsolach). Ale nowa Zelda przywraca mi ochotę na zakup nowości. Tyle lat i w końcu jest! No dobra, za kilka dni będzie. Fimików z Zeldy już od tygodnia nie oglądam, oglądam natomiast materiały o Switchu. Różne odpakowania, ustawienia itp. Ładnie Nintendo rozpieszcza amerykańskich YouTuberów. W sumie dobra strategia, bo można sobie dokładnie obejrzeć sprzęt u różnych gadżetomaniaków. Oprócz GameXplain, polecam filmiki iJustine i SwitchForce.

 

To mnie rozwaliło, dla mnie Switch to głównie stacjonarka, ale jak tu nie zagrać w łóżku czy na kibelku :) Piękny kawałek sprzętu.

 

Edytowane przez _A_
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Panowie napiszę wam z mojego doświadczenia, jeśli chcecie konkretną figurkę, to musicie zainwestować kasę z osobna, a nie w limitkę. Owszem w limitkach zdarzają się fajne figurki, ale nie oszukujmy się nie mają startu do tych za konkretne pieniądze.

A tak na marginesie sam zamówiłem edycję limitowaną, i jakoś nie żałuję specjalnie tego, choć wiadomo że Nintendo mogło postarać się lepiej z jej zawartością na europejskim rynku.

 

Do samej premiery sam już niczego nie oglądam, chcę to wszystko o czym tu piszecie zobaczyć na własne oczy, choć coś czuję, że szykuje się mi kilka trudnych dni w robocie...

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ja sobie taką zamówiłem, bardzo mi się podoba i cena też akceptowalna. Do tego amiibo z księżniczką (wersja BOTW) i chyba starczy.

 

http://www.ultima.pl/ct/gadzety/dla-graczy/figurki-do-gier/the-legend-of-zelda-breath-of-the-wild-pvc-statue-link-25-cm

Jak dojdzie do Ciebie to podziel się przy okazji zdjęciami, bo sam się nad tym Linkiem zastanawiam, czy go nie kupić, a kusi bardzo...

 

Osobiście z Zeldy zamówiłem ostatnio takie cudeńko:

 

a8875186c39810cd49f49cd73336b8d6.jpg

Odnośnik do komentarza

Ja mam plan dorwania jednej figurki z Zeldy ale czaje się jak wąż w pomidorach (głównie ze względu na kwotę). Jednak jak uda mi się obecnie dorwać nową pracę to się na takie cudo do końca roku fundne (będzie idealnie dopełniać moją manię do Wind Wakera)

 

the-legend-of-zelda-the-wind-waker-statu

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...