Skocz do zawartości

The Legend of Zelda: Breath of the Wild


Figaro

Rekomendowane odpowiedzi

Czy w wersji gry na Wii U tablet będzie miał jakieś ciekawsze zastosowanie czy tylko tryb off-tv play?

 

Jako posiadacz Wii U też nie widzę racjonalnego powodu na zakup Switcha ale hype związany z premierą nowego sprzętu to też jest jakiś argument :) Mnie powstrzymuje głownie zasobność portfela.

 

Dobi na Wii U będziesz miał trochę więcej zabawy niż tylko off-tv play. Tak jak na początku pokazywano, będzie można celować całym Gamepadem na ekran aby zaznaczyć jakieś punkty na świecie (coś podobnego było ze skanowaniem w ZombiU), do tego interaktywna mapa (jak w Assassynach) i bodajże real timeowy wybór inwentarza. W skrócie funkcję z Wind Wakera HD ver. 2.0. Dla mnie jak znalazł, między innymi dlatego chce ograć najpierw wersje na Wii U aby potem wyłapywać wszelkie różnicę między obiema wersjami (tak jak to kiedyś zrobiłem z Twilight Princess). 

 

 

Edytka:

Wykopano z kodu źródłowego informacje na temat nowych Amiibo z serii The Legend of Zelda: 

 

Edytowane przez chrno-x
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
Gość ragus

Dobra, pora trochę rozruszać temat, ile można słuchać tych przesłodzonych pierdów. Pora na pierwsze wrażenia założyciela strony DUALSHOCKERS.com

 

I played Zelda on both Switch and Wii U several times, and extensively.

 

Truth is, it looks extremely antiquated, low resolution shows both in models and textures, effects are poor, and make textures and environments look even flatter. and when played on a TV frame rate is really bad due to the hardware struggling with the higher resolution. On top of that, the lack of hardware resources is also felt in gameplay elements, like AI for instance.

 

Simply enough, after playing today's best open world games, playing Zelda feels like a massive step back in basically every aspect.

 

After playing Horizon: Zero Dawn, Zelda feels extremely antiquated. Many will ignore it because it's named Zelda, and nostalgia will put some super-thick rose-tinted glasses on their nose, but that's simply how it is.

 

And yes, while Pine isn't even a super-advanced game, there are multiple aspects of its visual presentation that easily surpass Zelda, which is fairly sad, considering the massive difference in budget and resources.

 

Not everyone will give Zelda a pass because it's Zelda.

Bum hedszot.

Odnośnik do komentarza

Dobra, pora trochę rozruszać temat, ile można słuchać tych przesłodzonych pierdów. Pora na pierwsze wrażenia założyciela strony DUALSHOCKERS.com

 

I played Zelda on both Switch and Wii U several times, and extensively.

 

Truth is, it looks extremely antiquated, low resolution shows both in models and textures, effects are poor, and make textures and environments look even flatter. and when played on a TV frame rate is really bad due to the hardware struggling with the higher resolution. On top of that, the lack of hardware resources is also felt in gameplay elements, like AI for instance.

 

Simply enough, after playing today's best open world games, playing Zelda feels like a massive step back in basically every aspect.

 

After playing Horizon: Zero Dawn, Zelda feels extremely antiquated. Many will ignore it because it's named Zelda, and nostalgia will put some super-thick rose-tinted glasses on their nose, but that's simply how it is.

 

And yes, while Pine isn't even a super-advanced game, there are multiple aspects of its visual presentation that easily surpass Zelda, which is fairly sad, considering the massive difference in budget and resources.

 

Not everyone will give Zelda a pass because it's Zelda.

Bum hedszot.

 

Tłumaczenie:

 

Słaba grafa nie to co Horizon 1/10

  • Plusik 9
Odnośnik do komentarza

Wygląda jak tekst fanboja, jak od tych na głównej ppe, za bardzo pojechany tekst, nie wymienił, ani jednego plusa, po chu się tacy ludzie w ogóle rodzą? Gdyby wymienił plusy i minusy, choćby pół na pół, to bym mu uwierzył, podobny zje. pojechał TLOU i spier tej grze średnią na metacritic swoją oceną 6/10, masakra.

Edytowane przez zdrowywariat
Odnośnik do komentarza

A ja tam już dawno przestałem przejmować się ocenami wystawianymi grom, bo nie mają w dzisiejszych czasach żadnego znaczenia, i tak naprawdę nic nie znaczą. Wolę przeczytać recenzję i na niej oprzeć swoje własne wnioski czy gra jest dla mnie.

Z drugiej strony przez lata obcowania z grami wyrobiłem sobie na tyle własny gust i wiem w co chcę grać, jakie gry mnie interesują. Więc żaden "dziennikarzyna" podniecający się grafiką i klateczkami, nie odwiedzie mnie od zakupu danej gry, którą jestem zainteresowany

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Jedno z tego tekstu śmierdzi chuyem na kilometr. Koleś twierdzi, że ograł bardzo dokładnie wersję na Switcha i na Wii U. Dziwne to jest ponieważ, nawet największe czasopisma i strony poświęcone tylko i wyłącznie nintendo (nie mówiąc już o innych) nie otrzymały kopii na Wii U o czym sami podają, że Nintendo ma im wysłać kopię za jakiś czas. Tutaj mamy jednak rodzynka w postaci dualschockers, które twierdzi, że ma oby dwie wersje. 

 

Szkoda strzępić ryja na teksty, gdzie odnoszą się do samej grafy (w ogóle jak można cel-shading porównywać do fotorealistycznej grafy o (pipi)a xD). Szkoda tylko, że nie poruszył tematu Horizon, który idealnie by pasował w konwencje Ubisoftu z otwartym światem. IGN i Gamespot jawnie podają, że choć piękna to nie oferuje graczowi nic poza utartą konwencje sandboxów z ostatnich lat:

 

Wielka mapa, punkty widokowe w postaci wielkich robo dinozaurów robiących za wieże w grach Ubi, zbieranie mnóstwa pierdół dla fetch questów, nie mających kompletnie nic wspólnego z główną fabułą. No i jeszcze sztuczna zagrywka podczas rozmów, gdzie wybierając z drzewka wypowiedź nie ma ona najmniejszego wpływu na końcowy rezultat rozmowy. 

 

Zresztą słowa o zayebistej fizyce to już nie wymienił, więc wiarygodność tej recenzji jest naprawdę poniżej krytyki. Jak tutaj ktoś dobrze podał, idealnie się wpasowuje w poziom Pudelkowych recenzentów z PPE. Jestem bardziej niż pewien, że Zelda w PE nie dostanie wyższej oceny od Horizon, ba śmiem wątpić nawet w taką samą bo już typowo grę zrecenzuję Komodo i powie, że breath of the Wild jest dokładnie taka sama jak poprzednie Zeldy. 

  • Plusik 7
Odnośnik do komentarza

Nie no chyba dostanie 10, jeśli rzeczywiście jest tak dobra, ppe już dawało dychy grom Ninny, a przynajmniej z czego pamiętam psextreme, MP na pewno, ale co do Zeld to nie wiem. Oni bardziej naciągają oceny, niż zaniżają, nie chcę podawać tytułów, żeby nie rozpętać wojenki, mimo wszystko za dużo tych dziewiątek wpada, jakby ósemki to były cienkie gry, hmm SMG dyszki nie dali?

Odnośnik do komentarza
Gość ragus

Jedna gówn,opinia, a taki poruszenie xd.

 

Reakcje na recenzje, które wyjdą 2 marca będą niesamowite. Czekam na pierwszą 8/10, odzew psychofanów będzie wspaniały. Jest potencjał na pobicie 8.8 dla TP od gamespotu.

Odnośnik do komentarza

Nie no chyba dostanie 10, jeśli rzeczywiście jest tak dobra, ppe już dawało dychy grom Ninny, a przynajmniej z czego pamiętam psextreme, MP na pewno, ale co do Zeld to nie wiem. Oni bardziej naciągają oceny, niż zaniżają, nie chcę podawać tytułów, żeby nie rozpętać wojenki, mimo wszystko za dużo tych dziewiątek wpada, jakby ósemki to były cienkie gry, hmm SMG dyszki nie dali?

 

Na jakąkolwiek platformę Nintendo Psx Extreme nie dał pełnej 10. Jedyny tytuł, który otrzymał 10- był Super Mario Galaxy 2 (tuż obok Red Deada). Tak to za czasów kadencji GaCka najwyższa ocena to 9+ dla Metroid Prime, Wind Wakera i RE4. 9 otrzymał Metroid Prime 2 i Twilight Princess. 

Na Wii 9+ otrzymał Super Mario Galaxy, 9 Skyward Sword i Twilight Princess, 9- Metroid Prime 3 Corruption. Choć w kwestii ocen to gry na Wii tak zaniżonych jak GaCek nie dostawał (bardzo wiele gier na GaCka PE zrecenzowało nawet o 2-4 oczka niżej niż największe Zachodnie periodyki).  

 

Edyta:

Ragus co innego recenzja pisana szczerze, dogłębnie opisująca każdy suchy pierd w grze a co innego stronnicza recenzja tylko po to aby jakaś inna wymarzona gra nie została pobita. Akcja z Twilight Princess byłą bardzo podobna. Koleś pojechał po bandzie, gdzie recenzja była bardzo średnia, w ogóle opisana tak jakby facet nie przeszedł połowy gry. Jak można wtedy wystawiać wiarygodną ocenę, jeżeli się nie przeszło tytułu do samego końca? Tutaj mamy podobny przykład, gdzie wizualia niedość że błędnie porównywane (teraz w tym przypadku Dualschockers powinno obniżyć wszystkim grom z Cel-Shadingiem oceny bo przecież tekstury są płaskie i wodotrysków) to jeszcze recenzja pi.erdoli głownie o kwestii wizualnej. 

 

Czy to jest według Ciebie wiarygodna recenzja? Zauważ, że nikt tutaj nie wkurzył się bo koleś napisał "problemy ze sterowaniem, duże problemy techniczne, wiele bugów, mnóstwo nieprzemyślanych rozwiązań nie sprawdzających się podczas grania" tylko i wyłącznie jedzie grafe i nic poza tym. 

Edytowane przez chrno-x
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...