Skocz do zawartości

The Legend of Zelda: Breath of the Wild


Figaro

Rekomendowane odpowiedzi

Gość ragus

 

 

Clarification on Giant Bomb talk regarding duengons:

 

- They weren't actively searching for a dungeon, just naturally playing the game and taking on side-quests, finding towers, placing markers, collecting gear, and attempting shrines as they discovered them. At the 25 hour mark, he realized that he hadn't even played a real duengon at that point. Now he has completed one duengon, bit it took him over 25 hours before he played one.

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza
Gość ragus

Sterlinga jeszcze bym poczytał, jeżeli on będzie walił kunia, to brak już mi słów. Wszystkie opinie ociekają superlatywami, jedyne negatywy, które dało się wyłowić w tym morzu to:

 

a) walka mogłaby być ciekawsza, no ale recenzent porównuję ją przy okazji do NiOha, a przy niohu wszystko wypada blafo

b) sporo czasu trzeba spędzać w ekwipunku, bo szybko się zaśmieca

c) niszczenie się broni nie każdemu pasuje, jestem w stanie to zrozumieć

 

i w sumie tyle, reszta same ochy i achy. momentami aż dziwnie się to czyta, jak jakieś wzmianki z gloryfikujących recenzji na tyle okładki.

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

Miałem, już opłaciłem nawet, ale wynikła sytuacja i musiałem anulować :frog: dzieki za dobre słowa ale serio, to tylko gra, poczekam chwilę dłużej i kupię pod koniec marca :rayos:

Będziemy ci opowiadać ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Hajp niesamowity. Z jednej strony Skyward Sword też tak wychwalano, a ta gra nie stała się jedną z moich ulubionych Zeld, delikatnie mówiąc. Z drugiej dotychczasowe relacje wydają się układać w sensowną całość i tworzyć logiczny obraz gry, w którą bardzo, ale to bardzo chcę zagrać. Spoilerów starałem się unikać, niestety zacząłem czytać "zarys fabuły" na Wikipedii i chyba za dużo przeczytałem...

Odnośnik do komentarza

O wielki Ganonie, co tu się wyprawia w tym wątku. Massive hype! :obama:

 

Od początku wierzyłem w tę gierkę, a teraz się okazuje że GOTY, best Zelda ever i w ogóle cudo. Warto było wierzyć chińczykowi od Zeldy.

 

@Rayos deklu, potrzebujesz wersję na Wii U? Mogę ci pożyczyć na miesiąc pod warunkiem że będziesz dbał jak o własne. Zamówiłem obie wersje, ale będę grał na Switchu i Wii U jest tylko do kolekcji. A jak masz już hajs to mogę ci sprzedać jedną sztukę po starej cenie, tzn. 189zł.

Odnośnik do komentarza
Gość ragus

Mam się martwic?

 

 

Nie chcę wróżyć z magicznej kuli, ale nie pamiętam, żeby jakakolwiek gra od Nintendo tego kalibru chodziła źle

 

 

Gra podobno ostro dropuje w wersji dockowej także papaj tego. 

 
 

 

Spokojnie, to raczej wyjątek, niż reguła

 

Odnośnik do komentarza

Aonuma już kilka razy potwierdzał. Decyzja o wydaniu wersji na Switcha padła w zeszłym roku w lutym i pod koniec owego miesiąca ruszyły pracę nad wersją na Switcha. Wcześniej wszystko było projektowane tylko i wyłącznie pod Wii U.

 

Tak więc wersja na Wii U projektowana była przez 4 lata i 1 rok dla Switcha. Nie ma też co porównywać pracy włożonej pod Wii U ponieważ silnik od fizyki zaczęto implementować 2 lata temu (dlatego była tak duża obsuwa), nie mówiąc już o całej reszcie.

 

Myślę, że fantastycznie będzie ograć oby dwa wydania. Wii U oferuje interaktywną mapkę na Gamepadzie co (pewnie inwentarz także będzie można wybierać w locie jak w WW i TP), zaś Switch lepsze doznania audio-wizualne (oraz tryb handheldowy). Moim zdaniem warto zakupić oby dwie wersje :sorcerer:  

Edytowane przez chrno-x
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...